Vesti:

Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Gay parada 2009 - jevropa ili tuca  (Pročitano 1533 puta)
greengy
Administrator
Sr. Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 311


WWW
« poslato: 04, Мај 2009, 10:35:23 »

Cujem da je gay alijansa planirala paradu narednih dana! :angry:

Da li ce se ponoviti dogadjaji od pre nekoliko godina ili ce Ivica sa maricom cuvati nase \"jevropljane\"???

Da li je korektno to sto oni sebe smatraju manjinom ili su to bolesni umovi???

Sta mislite o tome? :huh:
Sačuvana

_______________________________________________________
Đorđe Nikić - Tatina duša
@n@
Jr. Member
**
Poruke: 82


« Odgovor #1 poslato: 04, Мај 2009, 10:52:21 »

greengy napisao/la:
Citat
Cujem da je gay alijansa planirala paradu narednih dana! :angry:

Da li ce se ponoviti dogadjaji od pre nekoliko godina ili ce Ivica sa maricom cuvati nase \"jevropljane\"???

Da li je korektno to sto oni sebe smatraju manjinom ili su to bolesni umovi???

Sta mislite o tome? :huh:


Hvala Bogu, pa su u manjini. Zamislite da je obrnuto...:woohoo:
Generalno nemam nista protiv njih, svako ima svoju opredeljenost. Seksualna orijentacija je urođena, a seksualno ponašanje promenljivo.
Sačuvana

Život ne bi trebao biti put čiji je cilj doći do groba, sa atraktivnim i dobro očuvanim telom. Bolje bi bilo da do njega stignemo sa čokoladom u jednoj, martinijem u drugoj ruci, totalno potrošenog tela, uz povik "Au, kakvo putovanje!“
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #2 poslato: 04, Мај 2009, 01:06:09 »

http://3.bp.blogspot.com/_XfVsUtfvrVY/SATFNubaMDI/AAAAAAAAAm8/iwXlSXjMwls/s400/2308108950102718037S425x425Q85.jpg

Najava za gej paradu na leto. Smeško

Inace..

Mislim da je to nesto sto je bolesno. Hoce da spoje neke jednostavno nespojive stvari...
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #3 poslato: 05, Мај 2009, 02:15:15 »

Po meni su ljudi koji su gej, poremeceni...mislim da nema leka za taj poremecaj...Mene stvarno nervira to sto ce biti odrzana ta parada, kako sam cuo, pocetkom Jula...Generalno me nervira da su bilo kakve manjine u prednosti nad vecinom i da imaju neka specijalna prava samo zato sto su manjine...Parada, sama po sebi znaci promocija,dakle promovisanje i popularisanje homoseksulanosti, a to nije ok.Izbice neredi jer ce Delije,Grobari,United force,Firma,Obraz...i drugi doci da ih \"pozdrave\".I dok se tako budu \"pozdravljali\", porazbijace malo Beograda,a onda cemo svi mi to da platimo, a onda ce svi svetski mediji po naznakom \"hitno\", da objave da je u Srbiji opet neka frka i da se manjinska prava ne postoju...onda sledi gostovanje po Poligrafu ljudi iz Kvirije,LDP-a,NVO...A Ivica ce da izda saopstenje da je priveden veci broj lica zbog krsenja javnog reda i mira....
Sačuvana
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #4 poslato: 05, Мај 2009, 06:58:32 »

Citat
Generalno me nervira da su bilo kakve manjine u prednosti nad vecinom i da imaju neka specijalna prava samo zato sto su manjine


Ne branim ove nastrane..

Ali: Ovde nije slucaj da je manjina u prednosti nad vecinom. Cilj je da Oni imaju ista prava kao svi ostali. Imas pravo na samoopredeljenje kao u liberalnim drustvima na zapadu..

Citat
Izbice neredi jer ce Delije,Grobari,United force,Firma,Obraz...i drugi doci da ih \"pozdrave\".I dok se tako budu \"pozdravljali\", porazbijace malo Beograda,a onda cemo svi mi to da platimo, a onda ce svi svetski mediji po naznakom \"hitno\", da objave da je u Srbiji opet neka frka i da se manjinska prava ne postoju...onda sledi gostovanje po Poligrafu ljudi iz Kvirije,LDP-a,NVO...A Ivica ce da izda saopstenje da je priveden veci broj lica zbog krsenja javnog reda i mira....


Vidis.. tako ce da bude dokle god postoji Srbija. Mi smo jednostavno takav narod.. Ameri priznaju Kosovo mi razlupamo mekdonalds u kome rade NASHI ljudi i usput vracajuci se kuci onako razjareni,naduvani i pijani.. pokupimo par najki iz izloga.
Fantastichno ?
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #5 poslato: 05, Мај 2009, 04:19:42 »

Kakva ista prava?To se koristi da bi se radilo na marketingu...Ti ako si manjina tezis da omasovis svoju populaciju,a parada koju ce pratiti mediji,plus oni koju ce se protiviti ce da izazove paznju.Znaci, promocija homoseksulnosti...tu je srz..da li ce neko kuci da napada druga to ne mogu da istrazujem, ali ako se skupe i rade na reklami,onda pozivaju i druge da budu kao oni,svesno ili nesvesno...Najvise mrzim politicare koji kazu da im to ne smeta ko se kako seksulno opredeljuje, jer to rade  zbog glasaca iz te grupe...U nekim zemljama kao sto je Holandija i Danska, dozvoljeno je da gej parovi usvajaju decu.Strasno!Mislim, zamisli kaze ti uciteljica da ti dodje mama u skolu...ko ti je mama ako su te usvojili pederi?A da ne pricam o odrastanju tog deteta uz pedere...
Sačuvana
Vader
Full Member
***
Poruke: 242


Resistance is Useless..


« Odgovor #6 poslato: 11, Мај 2009, 05:20:39 »

Ja bih dodao i to, da niko ne brani da se j..u, ali su i Nekrofili, pederasti, masovne ubice, silovatelji- manjine pa se ne okupljaju u Parade..

Sto se tice navedenih divljaka, isti su kao i ovi gore navedene grupacije i smatram da ih treba nabiti u arenu, pa udri babu tamo gde je boli..

Osnivam Udruzenje Militatnih Ugostitelja Srbije sa slogan *Lepinja, kajmak, sunka*, pa da vidimo mi kako, uz pomoc bombi i mitraljeza, deca jedu Grasak i Boraniju..
Jao onima koji nemaju 100 kila(GRUNFE!!), znaci da su protiv nas!!:angry:  

DO POSEKA BATINAMA, URAAAAAA:P
Sačuvana

This is the tongue that speaks on the inside
These are the ears that ring with hate
This is the beating youll never know
This is the fist that grinds you down
This is the pain that never leaves
These are the screams that pierce your skin
THIS IS THE VOICE OF SILENCE NO MORE
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: