Vesti:

Stranice: 1 ... 107 108 [109] 110 111   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Trenutno  (Pročitano 218957 puta)
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #1620 poslato: 13, Август 2009, 03:27:19 »

chupanje trenutne slike na monitoru i slanje mejlom, kacenje na gaysbook... vrsi se pomocu sjajnog tastera u gornjem desnom uglu tastature Prt Scr (Print Screen) .

a ovaj upad... pa da. to je bas ovako... strava. ja planiram da skorije upadnem na gaysbook (facebook prim.aut) i postavim sliku nekog talibana opasanog sa eksplozivom.

B)
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #1621 poslato: 13, Август 2009, 03:52:50 »

vidis bre koliko si nepoverljiv!
to je bilo  na sajtu grobara,ja se kacio i video ali su u medjuvremenu skinuli pa nisam drugacije mogao da vam pokazem nego onako!
Sačuvana
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #1622 poslato: 14, Август 2009, 09:25:59 »

Svaka mu cast za hack, ali mrzim retarde bolesne koji moraju da psuju majku neciju!!! Ali izgleda da se pojedini ponose time,  samo se postavite u situaciju da je to vasa Mama pa vam nece biti bash sve jedno, pa cete videti da nije bas lepo! Ja bash izbegavam i onome koga ne volim da mu psujem majku, jer Majka je svetinja!!!! Ali eto ima ljudi koji se ponose time! Svaka cast :angry: :angry: :angry:
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #1623 poslato: 14, Август 2009, 09:40:21 »

Svi smo ljudi, od krvi i mesa, jos plus ista nacija Srbija, ali mora da ima bolesnih glupih ljudi koji ce tako nesto uraditi! Bre Shiptari su kulturniji od nas, oni hacknu sajt i stave samo svoju zastavu, a mi kao da smo neandertalci, ustvari gomila njih i jeste, vredjash nekome porodicu zato sto navija za protivnicki klub, ej bre kuda to vodi!!! Ja od sada navijam za PAMET!!! Povraca mi se na sve vas koji se tripujete vise na ta sranja!!! Srbi su gomila kretena koji samo gledaju kako ce neko nekoga da zajebe za nesto!!! Samo da pobegnem odavde!!! :angry:
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #1624 poslato: 14, Август 2009, 10:22:01 »

m0skri, isti su svi oni ( grobari i delije). Navijanje za neki klub odavno je izaslo iz tog okvira. Za njih se ljubav prema svom klubu meri tim koliko ces puta opsovati protivnicki klub, koliko ces glava razbiti... etc. I dalje mi nije jasno ZASTO se posle svake utakmice grupe navijaca sacekuju i tuchu do besvesti ?  Sta sam ja kome skrivio time sto sam navijao za Partizan odnosno Zvezdu na upravo zavrsenom mechu ?

Tako i treba. Vrhovni sud ce i dalje poklanjati oslobadjajuce presude.. a hitna pomoc ce imati pune ruke posla. Zivela cigla, blok i kamenica !
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #1625 poslato: 15, Август 2009, 04:38:19 »

U pravu si, svi su isti... Ja njih sve kapiram kao ljude bez mozga, ili sa totalno malo mozga, ili ko zna sta su uglavnom normalni nisu!

A sto se tiche sudskih osuda, ja bih to isto kao u Engleskoj, po kratkom postupku odmah 5 godina u tvorza pa posle nek se pitaju sta im je sve to trebalo u zivotu!!! Smeško
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
@n@
Jr. Member
**
Poruke: 82


« Odgovor #1626 poslato: 15, Август 2009, 06:42:08 »

http://i25.tinypic.com/mw2zns.jpg


Namigivanje
Sačuvana

Život ne bi trebao biti put čiji je cilj doći do groba, sa atraktivnim i dobro očuvanim telom. Bolje bi bilo da do njega stignemo sa čokoladom u jednoj, martinijem u drugoj ruci, totalno potrošenog tela, uz povik "Au, kakvo putovanje!“
@n@
Jr. Member
**
Poruke: 82


« Odgovor #1627 poslato: 31, Август 2009, 04:25:42 »

[video type=youtube][/video]

B)
Sačuvana

Život ne bi trebao biti put čiji je cilj doći do groba, sa atraktivnim i dobro očuvanim telom. Bolje bi bilo da do njega stignemo sa čokoladom u jednoj, martinijem u drugoj ruci, totalno potrošenog tela, uz povik "Au, kakvo putovanje!“
@n@
Jr. Member
**
Poruke: 82


« Odgovor #1628 poslato: 02, Септембар 2009, 02:21:30 »

Ulovile tri plavuse zlatnu ribicu i ona im rece da ce im ispuniti tri zelje.
 Prva kaze: \"Hocu da budem pametna\",
 druga: \"Hocu da budem pametnija od nje\" i
 treca: \"Hocu da budem najpametnija\".
Ujutru kada su se probudile.
Prva je postala smedja, druga crnka, a treca se pretvorila u muskarca.

:laugh:
:laugh:
:laugh:
Sačuvana

Život ne bi trebao biti put čiji je cilj doći do groba, sa atraktivnim i dobro očuvanim telom. Bolje bi bilo da do njega stignemo sa čokoladom u jednoj, martinijem u drugoj ruci, totalno potrošenog tela, uz povik "Au, kakvo putovanje!“
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #1629 poslato: 08, Септембар 2009, 03:57:15 »

http://www.youtube.com/watch?v=L8UoUXmKH_A&feature=related


Idoli mnogih grupa koje su kasnije pocele svoje karijere... Namigivanje
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #1630 poslato: 08, Септембар 2009, 11:50:19 »

Ljudi vratite se, ne razumem sta se desilo, samo su svi napustili forum i bilo kakvu diskusiju... Zelim da nastavimo da punimo forum dok ne poludi Cheesy Ajmoooooooooo  B) :cheer: Namigivanje Jezik Smeško :silly: :blink: :side: :woohoo: :lol: :blush:
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #1631 poslato: 08, Септембар 2009, 12:05:48 »

http://www.youtube.com/watch?v=p2qlHoxPioM


Trenutno se odusevih ovim videoM Jezik
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #1632 poslato: 08, Септембар 2009, 04:50:45 »

http://www.youtube.com/watch?v=GMk208Op1Jc

He says he's been to texas
And that's the only place to be
Big stakes, big girls, no trouble there
That's the place for me
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
Ivo Car licno
Sr. Member
****
Poruke: 355


« Odgovor #1633 poslato: 09, Септембар 2009, 04:58:52 »

http://i27.tinypic.com/2eqchag.jpg

Dragi moji, posto osecam da ste me se uzeleli, zelim da vas obavestim da me EXLUZIVNO mozete gledati na televiziji Kosava 18-og sep. u 00:15 u reality show "Budi faca", a o novostima iz srpskog Holivuda citajte u utorak u "Milanovackoj Sedmici"
Sačuvana

Stalno insistiranje na poništavanju razlike među polovima stvara osnovu za međusobnu mržnju, koja se sada manifestuje tako što mladići i djevojke izbjegavaju jedni druge, a približavaju se, potpuno nastrano, isti polovi !!!
ivana0704
Hero Member
*****
Poruke: 1157


« Odgovor #1634 poslato: 09, Септембар 2009, 05:43:44 »

da, verujem da su se svi žarko uželeli. :/
Sačuvana

štrikanjem do samospoznaje, dole heklanje koje zatupljuje!
Stranice: 1 ... 107 108 [109] 110 111   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: