Vesti:

Stranice: 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 111   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Trenutno  (Pročitano 219195 puta)
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #1530 poslato: 23, Март 2009, 02:23:13 »

Citat
Ja ne bih radio u Vojsci ni za 50000 jevrejA!

Mrzim da se uvlacim u peDu za cinove kojekakve !


ih. ne moras se uvlachiti.. budes ugovorac. desetar ili mladji vodnik. i postrojavash mladu vojsku koja preplashena stigne u kasarnu. super, zar ne ?  Smeško

uostalom, videces uzivo kako to funkcionise..

:side:
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #1531 poslato: 23, Март 2009, 03:37:19 »

Da budem desetar, pa da me svi mrze i pljuju :laugh:
NE pada mi na pamet!
A i to jeste uvlacenje u peDu, mislim koliko ja znam!
Necu videti jer necu ici redovno! :laugh:

Jes to sve lepo, disciplina, rano ustajanje i te fore, ali sa druge strane nikada nisam podnosio da mi neko komanduje i jase me i nikada i necu!!!
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #1532 poslato: 24, Март 2009, 10:53:49 »

Ja se nikada nisam pokajao sto sam bio u vojsci.Veruj mi ima tamo dosta nelogicnosti ali se i nauci po nesto.Civilno sluzenje nikada ne bih nazvao vojskom nego, nacin da se odklone zakonske smetnje.Stvar je licnog izbora, sta ce ko da uradi.Imam dosta prijatelja koji su u \"izabrali nacin da odklone zakonske smetnje\".Oni znaju za moj stav...Moram sada ukratko da prepricam nesto:
Posto sam postao desetar(nisam  se nikom slihtao,jer ja to ne umem i ne zelim), docekao sam novu klasu.Trebalo je da ih uputimo nas dvojica u neke osnovne stvari.Pri tom sam se postavio tako da zelim da im olaksam, a ne da ih zezam.Sluzio sam u Aleksincu, inace.Kada su stigli ti novi bio je jedan decko iz Zemuna.Na samoj kapiji kada je ulazio bio je pijan i nasrnuo je na vodnika.Ovaj mo tu nije uzeo za zlo, hteo je da mu sve odbije na pijanstvo.Doslo prvo vece, treba da se pakuju stvari i oprema i uce se ljudi kako sve treba da se radi.Decko mi mrtav \'ladan kaze da nikada u zivotu nije namestio krevet sam nego je to uvek mama radila.Eeej za 21 godinu nikada nije namestio krevet.Sa sobom je poneo mnogo novca.Drugi su to znali da iskoriste.Poceo je odmah da drami da ce da se \'skine\'.Ubedjivao sam ga da cu biti uz njega i pomoci mi kao sto je i meni pomogao moj desetar.U prvi mah mi se cinilo da sam ga ubedio ali sutradan sam video da od toga nema nista.Poslali su u vojnu bolnicu u Nis, na njegov zahtev, a ja sam mu bio pratnja , tamo sam video papir na kome su mu napisali NEURACUNLJIV, SKLON AGRESIVNOM PONASANJU.Pitao sam ga da li je svestan sta pise na nalazu.Rekao je da nema veze.Dok smo bili u Nisu zove ga majka i place i moli ga da razmisli o svemu ali nista.Zove ga deda i otac i kazu da razmisli ali nista.
Da zakljucim.
Ovakvom decku treba vojska jer ce biti razmazen i ne na svojim nogama ceo zivot.
Drugo, upisali su da je neuracunljiv, sto ce se dalje provalciti kroz sve papire i moze da mu smeta kada bude trazio posao.
Pravio je ispracaj u vojsku iz koje je dosao posle 2 dana.
Kada je konacno \'skinut\' bio je bas srecan i mislio je da sam delom zasluzan za to , i izvadio je iz dzepa 2000 din i ponudio mi.Vratio sam mu.Bilo mi je zao sto ga nisam zadrzao u kasarni.
Sačuvana
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #1533 poslato: 24, Март 2009, 11:09:56 »

Lepa pricica nema sta! Znas kako, iz price jednog mnoooogoooooooo iskusnog coveka sto se tice vojske, shvatio sam da necu i ne zelim da idem redovno!
A i jos mnogo stvari me sprecava i da hocu! Namigivanje
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #1534 poslato: 24, Март 2009, 02:44:08 »

Citat
Drugo, upisali su da je neuracunljiv, sto ce se dalje provalciti kroz sve papire i moze da mu smeta kada bude trazio posao.


To pise na jedinichnom i matichnom kartonu koji ostaju u vojnoj evidenciji kada postanesh isluzenik. To apsolutno niko osim vojnih sluzbenika ne chita i ne koristi kao otezavajucu okolnost prilikom zaposhljenja i sl.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
Ivo Car licno
Sr. Member
****
Poruke: 355


« Odgovor #1535 poslato: 24, Март 2009, 06:03:01 »

Dare ponosan sam sto sam redovno sluzio vojsku.Drago mi je da smo istog dana otisli i da su nas nasi u isto vreme ispracali sa stanice u Milanovcu.Davno bese a sad k\'o da gledam...Smeško
Sačuvana

Stalno insistiranje na poništavanju razlike među polovima stvara osnovu za međusobnu mržnju, koja se sada manifestuje tako što mladići i djevojke izbjegavaju jedni druge, a približavaju se, potpuno nastrano, isti polovi !!!
Vader
Full Member
***
Poruke: 242


Resistance is Useless..


« Odgovor #1536 poslato: 25, Март 2009, 06:51:29 »

Meni se svidelo u vojsci- bezanje, upoznavanje sa devojkama, pijancenje a ostalo je sr...e, tako da nista nisam naucio od gomile budala koje ne znaju nista.. UCILI SU OD MENE :evil:
Sačuvana

This is the tongue that speaks on the inside
These are the ears that ring with hate
This is the beating youll never know
This is the fist that grinds you down
This is the pain that never leaves
These are the screams that pierce your skin
THIS IS THE VOICE OF SILENCE NO MORE
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #1537 poslato: 27, Март 2009, 05:54:20 »

Whaaaaaat\'s uuuuuuuP?Molim??? :blink:
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #1538 poslato: 27, Март 2009, 06:35:40 »

Cik pogodi sta ima za veceruu.....   Smeško




SMOR!
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #1539 poslato: 28, Март 2009, 06:16:07 »

http://www.mtsmondo.com/entertainment/vesti/story.php?vest=129347
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #1540 poslato: 29, Март 2009, 12:41:13 »

Sto ste se brE smorili svi, niko nista ne pise! JeL toliko imate obaveza??? Tužan
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
ivana0704
Hero Member
*****
Poruke: 1157


« Odgovor #1541 poslato: 31, Март 2009, 08:16:46 »

m0skri napisao/la:
Citat
Sto ste se brE smorili svi, niko nista ne pise! JeL toliko imate obaveza??? Tužan


počelo lepo vreme,
ljudi više vremena provode van kuće. Smeško

ja se ne skrašavam, hihi.
obožavam proleće. Smeško))
Sačuvana

štrikanjem do samospoznaje, dole heklanje koje zatupljuje!
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #1542 poslato: 31, Март 2009, 10:17:31 »

Izgleda da ne zivimo u istim drzavama, ovde kod mene je kao Jesen iako bi trebalo da pocne Prolece! I juce i danas baljezga dosadna kisa, tmurno je SMORNO, spava mi se .... Ovo nije pravo Prolece jos uvek!!! Tužan Tužan
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
greengy
Administrator
Sr. Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 311


WWW
« Odgovor #1543 poslato: 02, Април 2009, 02:43:31 »

Pazite ovo:

http://www.srbijanet.rs/zdravlje/zanimljivo/13063-marihuana-smanjuje-rast-tumora.html

:side:
Sačuvana

_______________________________________________________
Đorđe Nikić - Tatina duša
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #1544 poslato: 06, Април 2009, 09:53:49 »

Citat


Predloziti ministarstvu poljoprivrede da se na svakih pet hektara psenice posadi i jedan hektar \"majchine dushice\" !
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
Stranice: 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 111   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: