Vesti:

Stranice: 1 ... 109 110 [111]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Trenutno  (Pročitano 218860 puta)
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #1650 poslato: 28, Септембар 2009, 09:48:29 »

Neznam Vojo zasto se toliko protivis Facebooku, meni recimo mnogo znaci jer sam tu nasao ljude koje nisam video godinama, i koji vise nisu u mojoj blizini, a sada o5 mogu sa njima da stupim u kontakt! Tako da veruj nije sve toliko lose u svemu tome! Naravno ima gomila glupih (i stvari na koje mozes da se navuces na fb-u) ali u sustini za komunikaciju je totalno o.k! To bi bilo isto kao kad bih ja rekao da je Forum ,kao mesto za dopisivanje i neku debatu, zeshce sranje, sto naravno nije! Zeleo bih da mi kazes tvoje razloge, zasto toliko mrzis Facebook?? Pozz Brate Smeško
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #1651 poslato: 28, Септембар 2009, 12:41:27 »

Citat
Jesam. Imas nesto protiv ?
FB mi je razonoda, a tebi ?



Protiv.. ? Ha. zaboga.

Razonoda? Pre bih rekao da su ljudi zamenili real life sa kompjuterski generisanim profilima. Slike koje su editovane u fotoshopu i zanimljive poruke iz poznatih pesama na status baru. Zanimljivo. FB kako ga ti skraceno nazivas, je savrsen poligon za prikrivanje mana koje bi se ispoljile u normalnom razgovoru. Pratio sam prethodnih dana sistem funkcionisanja ljudi na gore pomenutom socijalnom internet servisu.. uzasno predvidljivo i dosadno. Zasto se ljudi uvek trude da drugima pokazu svoje najbolje strane ? Verovatno sto limitiranost komunikacije na "fejsu" to dozvoljava..

kako god. pazi sta kaze chika kuzma :


" Nije u pitanju nikakva mržnja prema čovečanstvu, već puko nepristajanje na limitiranost forme internet komunikacije bez cilja."
Ostali oblici međuljudske interakcije na Internetu koji imaju leisure poentu (ili je uopšte nemaju) potpuno su isprazni iz prostog razloga što će svako normalan uvek izabrati „Full Monty”, odnosno odlazak u kafanu, lov ili na fudbal sa ljudima koji mu nešto znače. Slučajevi prekookeanske komunikacije sa ljubavlju koja pere sudove u Londonu su, naravno, opravdani, ali sve drugo je kukavičluk i lenjost koja nema nikakve, čak ni štetne posledice.

Šta bilo ko može da ima od razgovora putem Interneta? Od upoznavanja novih ljudi, čije samo korišćenje ovog metoda komunikacije pokazuje da su besposleni, besmisleni, bespolni ili
naprosto usamljeni.


elem, ima istine u ovom tekstu.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #1652 poslato: 28, Септембар 2009, 01:17:03 »

Citat
Neznam Vojo zasto se toliko protivis Facebooku, meni recimo mnogo znaci jer sam tu nasao ljude koje nisam video godinama, i koji vise nisu u mojoj blizini, a sada o5 mogu sa njima da stupim u kontakt! Tako da veruj nije sve toliko lose u svemu tome! Naravno ima gomila glupih (i stvari na koje mozes da se navuces na fb-u) ali u sustini za komunikaciju je totalno o.k! To bi bilo isto kao kad bih ja rekao da je Forum ,kao mesto za dopisivanje i neku debatu, zeshce sranje, sto naravno nije! Zeleo bih da mi kazes tvoje razloge, zasto toliko mrzis Facebook?? Pozz Brate


verujem da je moj prethodni post nesto objasnio.. ne zasto mrzim (ja nikog ne mrzim chak ni kvazi internet komunikatore) vec zasto ne koristim gore navedeni servis. Forum je druga vrsta komunikacije i telefon je druga vrsta komunikacije i dovikivanje sa brda na brdo je druga vrsta komunikacije.. slozices se. facebook je zbilja drugachiji ne zbog toga sto je bolji (i skajp je sasvim funkcionalan) vec zbog toga sto se ljudi naprosto loze na njega zato sto je In i sto su "svi na fejsu" . To je verovatno najchesci razlog koriscenja.

A ja npr. ne bih zamenio razgovor sa tobom uz casicu dobre ljute prepechenice na klupi ispred chichine kuce sa 1288 chetova na fejsu.
:side:

p.s. Nemoj da chekash sledeci chichin rodjendan da ponovo dodjes da pijemo.. Smeško
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #1653 poslato: 28, Септембар 2009, 05:00:48 »

Nisam ni ja rekao da je fb ili bilo koji chat bolji od realnog druzhenja (i ispijanja domace rakije) , no samo kazem da facebook ima svojih vrlina, naravno kao i sve na ovome svetu ima i mana... E a ja bash voliM da iz svega chupaM ono sto je korisno i dobro pa tako i iz shugavog Facebooka!  Docicu pre novoG rodjendana ne brini Namigivanje
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
@n@
Jr. Member
**
Poruke: 82


« Odgovor #1654 poslato: 29, Септембар 2009, 06:50:48 »

http://i37.tinypic.com/hvuujm.jpg


Namigivanje
Sačuvana

Život ne bi trebao biti put čiji je cilj doći do groba, sa atraktivnim i dobro očuvanim telom. Bolje bi bilo da do njega stignemo sa čokoladom u jednoj, martinijem u drugoj ruci, totalno potrošenog tela, uz povik "Au, kakvo putovanje!“
Ivo Car licno
Sr. Member
****
Poruke: 355


« Odgovor #1655 poslato: 05, Октобар 2009, 05:00:28 »

Dragi moji, zelim da vas obavestim da me mozete gledati na TV Kosava u petak u 21:10 u reality show-u BUDI FACA. Evo jednog snimka iz predhodnih epizoda
http://www.youtube.com/watch?v=Vy61xd8n8IE

Smeško
Sačuvana

Stalno insistiranje na poništavanju razlike među polovima stvara osnovu za međusobnu mržnju, koja se sada manifestuje tako što mladići i djevojke izbjegavaju jedni druge, a približavaju se, potpuno nastrano, isti polovi !!!
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #1656 poslato: 11, Октобар 2009, 06:15:46 »

Lučesku: "Veliko poniženje"

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2009&mm=10&dd=11&nav_id=385966

ah. B)

Priceless.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
ivana0704
Hero Member
*****
Poruke: 1157


« Odgovor #1657 poslato: 20, Октобар 2009, 02:49:28 »

http://www.youtube.com/watch?v=olHnyslc-OM&feature=fvst

neeeego, vidim neke neslućene promene na forumu, ivu u potpisu citiran sofokle.
xD

p.s. nadam se da je žurkica bila super, žao mi je što nisam mogla da dođem. Smeško
Sačuvana

štrikanjem do samospoznaje, dole heklanje koje zatupljuje!
greengy
Administrator
Sr. Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 311


WWW
« Odgovor #1658 poslato: 20, Октобар 2009, 12:04:59 »

ivana0704 napisao/la:
Citat


neeeego, vidim neke neslućene promene na forumu, ivu u potpisu citiran sofokle.
xD

p.s. nadam se da je žurkica bila super, žao mi je što nisam mogla da dođem. Smeško


Naravno, puni smo novina. Na žurci je bilo odlično!
Pogledaj slike na http://www.facebook.com/album.php?aid=151696&id=149194129492&ref=mf
Sačuvana

_______________________________________________________
Đorđe Nikić - Tatina duša
@n@
Jr. Member
**
Poruke: 82


« Odgovor #1659 poslato: 04, Новембар 2009, 06:51:39 »

http://i35.tinypic.com/juzg9w.jpg

Namigivanje
Sačuvana

Život ne bi trebao biti put čiji je cilj doći do groba, sa atraktivnim i dobro očuvanim telom. Bolje bi bilo da do njega stignemo sa čokoladom u jednoj, martinijem u drugoj ruci, totalno potrošenog tela, uz povik "Au, kakvo putovanje!“
Ivo Car licno
Sr. Member
****
Poruke: 355


« Odgovor #1660 poslato: 04, Новембар 2009, 12:18:09 »

http://www.rts.rs/media/galleryPopup.jsp?mediaId=14851&itemType=stories&mediaSetId=1721&lang=ci&position=1&type=0
Sačuvana

Stalno insistiranje na poništavanju razlike među polovima stvara osnovu za međusobnu mržnju, koja se sada manifestuje tako što mladići i djevojke izbjegavaju jedni druge, a približavaju se, potpuno nastrano, isti polovi !!!
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #1661 poslato: 06, Новембар 2009, 04:25:47 »

http://www.dailymail.co.uk/news/worldnews/article-1225042/Germanys-bald-bears-Fur-disease-afflicts-Dolores-baffles-vets.html

Medved ocelavio.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
Stranice: 1 ... 109 110 [111]   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: