Vesti:

Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Iz dana u dan sve nas je vise!  (Pročitano 1010 puta)
Ivo Car licno
Sr. Member
****
Poruke: 355


« poslato: 26, Децембар 2008, 05:12:43 »

Zeleo bih da pozelim dobrodoslicu novom clanu Sumadincu,i drago mi je da nas je sve vise!Ja se trudim da sto vise nas Rudnicki portal reklamiram na facebook-u,i pozivam ljude da dodju na nas forum,i tako dajem skroman doprinos da nas ima sto vise u ovoj zajednici.Samim treba i teme da budu zanimljive kako bi se ljudi sto vise ovde zabavili.Ima dosta ljudi na Rudniku i okolini koji imaju racunar ali ne koriste internet,nadam se da ce se to uskoro promeniti posto je NET sve vise dostupan(Telenor i mts modemi i konekcije),i sve vise pojeftinjuje.Raduje me to sto ce od 1 januara ADSL pojeftiniti,odnosno za istu cenu povecati brzinu.
Jos jedom sve pohvale za administratore jer da nije njih ne bi bilo ni naseg druzenja!
Sačuvana

Stalno insistiranje na poništavanju razlike među polovima stvara osnovu za međusobnu mržnju, koja se sada manifestuje tako što mladići i djevojke izbjegavaju jedni druge, a približavaju se, potpuno nastrano, isti polovi !!!
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #1 poslato: 26, Децембар 2008, 06:44:23 »

Nas Sumadinac je clan i pre tebe. Ali kako god.

Mislis li da za svaku sitnicu treba otvarati novu temu ?

Jednostavno, vrlo je tesko ispratiti broj novih tema koje ti postavis ovde [mada ogranicenja ne postoje..]. Znam ja da ti volis publicitet ali daj priliku i drugima da postave pokoju.

http://sr.wikipedia.org/sr-el/%D0%A1%D0%BF%D0%B0%D0%BC
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #2 poslato: 26, Децембар 2008, 06:49:15 »

I jos nesto..

Nemoj da pomislis da ja imam nesto protiv tebe. Taman posla.. Svima nama je cilj da na ovom forumu imamo sto vise clanova i postova. Ovo je jednostavno neka vrsta saveta kako funkcionisati na nekom od foruma - i to ne vazi samo za ovaj.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #3 poslato: 26, Децембар 2008, 06:55:01 »

Ja bih odmah obrisao iliti zakljucao ovu temu!!! Jbga otvaras temu da bi pozdravio 1 clana!!!
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
ivana0704
Hero Member
*****
Poruke: 1157


« Odgovor #4 poslato: 26, Децембар 2008, 09:36:26 »

mene niko nije pozdravio. Cheesy
Sačuvana

štrikanjem do samospoznaje, dole heklanje koje zatupljuje!
Ivo Car licno
Sr. Member
****
Poruke: 355


« Odgovor #5 poslato: 26, Децембар 2008, 10:00:09 »

grunf napisao/la:
Citat
I jos nesto..

Nemoj da pomislis da ja imam nesto protiv tebe. Taman posla.. Svima nama je cilj da na ovom forumu imamo sto vise clanova i postova. Ovo je jednostavno neka vrsta saveta kako funkcionisati na nekom od foruma - i to ne vazi samo za ovaj.

U redu grunfe,shavtio sam sustinu.Ne brini citao sam izmedju redova pa stim u vezi ispunicu tvoju zelju.Posto si jedan od administratora i neko ko je pozeleo da odem,a nisi jedini,nema problema.Ja se povlacim,necu vise dolazti ovde.Ispunicu ti zelju.
Svima vam zelim srecne novogodisnje praznike i sve najbolje u Novoj 2009.Cestitao sam vam sada posto se necemo vise susretati ovde.Sve najbolje od srca svima zelim!
Sačuvana

Stalno insistiranje na poništavanju razlike među polovima stvara osnovu za međusobnu mržnju, koja se sada manifestuje tako što mladići i djevojke izbjegavaju jedni druge, a približavaju se, potpuno nastrano, isti polovi !!!
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #6 poslato: 26, Децембар 2008, 10:13:02 »

Citat
U redu grunfe,shavtio sam sustinu.Ne brini citao sam izmedju redova pa stim u vezi ispunicu tvoju zelju.Posto si jedan od administratora i neko ko je pozeleo da odem,a nisi jedini,nema problema.Ja se povlacim,necu vise dolazti ovde.Ispunicu ti zelju.
Svima vam zelim srecne novogodisnje praznike i sve najbolje u Novoj 2009.Cestitao sam vam sada posto se necemo vise susretati ovde.Sve najbolje od srca svima zelim!


Ti si ocigledno sustinu shvatio na svoj nacin. Ne znam ODAKLE si izvukao to da ja zelim da ti odes - zar cu imati nekakve koristi od toga ?  Ali... svako ima pravo na svoje zablude.

Zelim i ja tebi srecne novogodisnje praznike. I da u novoj godini napravis muzicki rock festival.

Zao mi je ipak, sto tako bukvalno shvatas vecinu stvari.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #7 poslato: 26, Децембар 2008, 10:53:22 »

Citat
mene niko nije pozdravio.



:ohmy:

Kako nije zaboga ?
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
ivana0704
Hero Member
*****
Poruke: 1157


« Odgovor #8 poslato: 26, Децембар 2008, 12:34:35 »

pa dobro, nije me Car pozdravio. :p
Sačuvana

štrikanjem do samospoznaje, dole heklanje koje zatupljuje!
greengy
Administrator
Sr. Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 311


WWW
« Odgovor #9 poslato: 26, Децембар 2008, 02:29:36 »

Ivo Car licno napisao/la:
Citat
grunf napisao/la:
Citat
I jos nesto..

Nemoj da pomislis da ja imam nesto protiv tebe. Taman posla.. Svima nama je cilj da na ovom forumu imamo sto vise clanova i postova. Ovo je jednostavno neka vrsta saveta kako funkcionisati na nekom od foruma - i to ne vazi samo za ovaj.

U redu grunfe,shavtio sam sustinu.Ne brini citao sam izmedju redova pa stim u vezi ispunicu tvoju zelju.Posto si jedan od administratora i neko ko je pozeleo da odem,a nisi jedini,nema problema.Ja se povlacim,necu vise dolazti ovde.Ispunicu ti zelju.
Svima vam zelim srecne novogodisnje praznike i sve najbolje u Novoj 2009.Cestitao sam vam sada posto se necemo vise susretati ovde.Sve najbolje od srca svima zelim!


Tužan

Dragi forumasi,
ne bih da se mesam jer ste mi svi podjednako dragi, ali, zelim ovaj forum da shvatite kao jedno moderno, sveobuhvatno i demokratsko mesto na kome se prvenstveno treba druziti!

Zato Vas molim da niko nikada ne pomislja da nekome ovde smeta, kao i da je ovo mesto na kome se treba non-stop svadjati! Ovo nisu svadje, vec polemike o razlicitim stavovima!

Jedan pametan covek je rekao: \"O ukusima se ne raspravlja!\"

Zelim da svi lepo docekamo novu godinu i dan nam ova kriza ne zakuca na vrata.

Namigivanje
Sačuvana

_______________________________________________________
Đorđe Nikić - Tatina duša
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #10 poslato: 26, Децембар 2008, 03:33:47 »

Citat
pa dobro, nije me Car pozdravio.


Uchinice to kad vidi tvoj post..

I hope so.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: