Vesti:

Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Kako vidite Rudnik za 30 godina?  (Pročitano 847 puta)
Ivo Car licno
Sr. Member
****
Poruke: 355


« poslato: 25, Децембар 2008, 06:30:53 »

Kako vidite Rudnik za 30 godina,dajte vidjenje vase buducnosti.
Sačuvana

Stalno insistiranje na poništavanju razlike među polovima stvara osnovu za međusobnu mržnju, koja se sada manifestuje tako što mladići i djevojke izbjegavaju jedni druge, a približavaju se, potpuno nastrano, isti polovi !!!
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #1 poslato: 25, Децембар 2008, 08:14:12 »

Care.. predlazem da sve teme sa slicnom tematikom budu u stvari Jedna tema. Dakle, neke stvari sto se ticu Rudnika, turizma na njemu ili npr. prica o Ostrvici,tvom Holivudu mogu da se nalaze na samo jednoj temi. Ovo je predlog, posto vidim gomilu tema koje imaju po jedan post.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
Ivo Car licno
Sr. Member
****
Poruke: 355


« Odgovor #2 poslato: 25, Децембар 2008, 08:30:34 »

Ok,slazem se,ja obecavam da vise necu pominjati Rudnik ni aktuelne probleme,vec cu pricati o uopstenim stvarima iz zivota.Nadam se da ce i ostali tako postupiti,posto ovo do sada ne vodi nikuda...
Sačuvana

Stalno insistiranje na poništavanju razlike među polovima stvara osnovu za međusobnu mržnju, koja se sada manifestuje tako što mladići i djevojke izbjegavaju jedni druge, a približavaju se, potpuno nastrano, isti polovi !!!
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #3 poslato: 25, Децембар 2008, 08:39:33 »

Pazi ovako :

Niko ti nije rekao da ne treba vise da pominjes Rudnik. Ne znam odakle izvlacis te zakljucke. Ako neko ne odgovara na tvoju temu to NE ZNACI da je tema glupa.. mozda jednostavno nema ljudi na forumu ili neko ne zna sta bi napisao [ kao ja npr..]. Dakle nemoj unapred sam pricati kako ovo sve ne ide nigde,kako se neko stidi Ostrvice (ovo kad sam video, poginuo sam od teskog smeha) itd...

Nemoj biti pesimista. Budi car.

Namigivanje
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: