Vesti:

Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Gađaj Buša šimikom  (Pročitano 879 puta)
greengy
Administrator
Sr. Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 311


WWW
« poslato: 24, Децембар 2008, 05:41:26 »

Narode, jedan pametni novinar je pre nekoliko dana na konferenciji za štampu gađao cipelama Buša, odlazećeg Predsednika SAD. Pre nego što su ga zaskočili, 2x ga je nažalost promašio Tužan !!!!

Ali, pošto mi nismo bili prisutni, te nismo mogli da pomognemo, na adresi http://www.sockandawe.com/ imate igru kojom možete da se zabavite.

Što ga ne ubi... :laugh:
Sačuvana

_______________________________________________________
Đorđe Nikić - Tatina duša
ivana0704
Hero Member
*****
Poruke: 1157


« Odgovor #1 poslato: 24, Децембар 2008, 05:56:12 »

Gledala sam snimak u \"Utisku nedelje\".
Samo, mora se priznati da mister Bus ima dobre reflekse.
Mislim, ne verujem da bih stigla da izbegnem onako brze i silovite hice ubojitim cipelicama, i tako to...
Elem, tema emisije je bila ljubav, pa predlog sa pomenutim gospodinom nije odneo pobedu, a bas sam imala zelju da pogledam jos jednom na kraju. Smeško
p.s. administratorU dragi, link za igricu je haos, iiiihihi.
Sačuvana

štrikanjem do samospoznaje, dole heklanje koje zatupljuje!
Ivo Car licno
Sr. Member
****
Poruke: 355


« Odgovor #2 poslato: 24, Децембар 2008, 06:19:26 »

Sto gadjase Busa,gde li ce im dusa?!?:woohoo: :laugh: :woohoo: :laugh: :woohoo: :laugh:
Sačuvana

Stalno insistiranje na poništavanju razlike među polovima stvara osnovu za međusobnu mržnju, koja se sada manifestuje tako što mladići i djevojke izbjegavaju jedni druge, a približavaju se, potpuno nastrano, isti polovi !!!
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #3 poslato: 24, Децембар 2008, 06:29:37 »

Bilo na RTS-u kako je marka cipela kojom gadja poreklom iz Turske.Navodno, gazda fabrike uposlio jos 100 radnika jer je povecana traznja za cipelama.
Sačuvana
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #4 poslato: 24, Децембар 2008, 07:41:43 »

Egipćanin ponudio svoju ćerku onom što je bacio cipelu na Buša, devojka oduševljena.


http://in.reuters.com/article/idINIndia-37081920081217
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: