Vesti:

Stranice: [1] 2   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Radovan Karaulic protiv Dragana Petrovica  (Pročitano 4449 puta)
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« poslato: 22, Децембар 2008, 07:25:08 »

Culi smo skoro svi od nekoga ili i sami procitali da su ova dva nasa mestanina, uzgred i nosioca znacajnih javnih funkcija u mestu, krenuli preko novina da kazu jedan drugome koliko se \"vole\".Svi mi manje ili vise poznajemo gospodu.Ja jednog bas dobro poznajem, ali to je jedini covek koji mi na:\"Dobar dan\" cuti.Sta da radim?Gresi iz mladosti za koje sam se vise puta iskreno pokajao ali ne vredi.Mene sada malo zanima da procitam kakvo je raspolozenje kod nas RUDNICANA?Ko koga podrzava i sta ko sme da kaze?Da vidimo sta kazu kolege sa posla, stranacke kolege, prijatelji, rodbina?(pa zar ni oni nisu rodbina?).Da li je to krenuo Zarko Obradovic od Milanovca ka Rudniku?Da li je gospodin Karaulic sledeci posle gospodina Ivanovica?Zbog cega bas sada Vader pominje da je vreme da za promene?Pa, da u svadji dvojice treci profitira.Ko bi to mogao biti?Mozda Ramzes II?
Sačuvana
Sandra
Newbie
*
Poruke: 43


« Odgovor #1 poslato: 22, Децембар 2008, 03:34:30 »

Zbog cega bas sada Vader pominje da je vreme da za promene?Pa, da u svadji dvojice treci profitira.Ko bi to mogao biti?Mozda Ramzes II?  

Da,odavno se ne nasmejah sladje...Laki je samo TO ceo zivot cekao...Da se braca od tetki posvadjaju ,pa da konacno,i on,sirotan od necega profitira,jer osta jadan nezbrinut za sve ovo vreme rudnickog autokratizma....
Ko si ti decko,u stvari?
Ako si sin coveka kojeg mislim da jesi-trebalo bi da se konsultujes sa tatom i pokrijes po usima,a zasto-objasnice ti on!!!
Sačuvana
Sandra
Newbie
*
Poruke: 43


« Odgovor #2 poslato: 22, Децембар 2008, 03:43:36 »

By the way,mnogo mi se dopadaju ove pahulje, ljudi, ne profitiram od njh,ali iskreno uzivam u  animaciji na portalu,xexexxe...
   





                                              Nefertiti..
Sačuvana
Plax
Full Member
***
Poruke: 128


« Odgovor #3 poslato: 22, Децембар 2008, 04:06:43 »

:laugh:
Sačuvana
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #4 poslato: 23, Децембар 2008, 03:37:36 »

Zbrinut je Vader, zbrinuo je i mnoge druge ljude, svaka mu cast na tome.Zbrinuo je i tebe.Ja sam se potpisao. Nisam napisao pseudonim kao vecina vas.
Sačuvana
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #5 poslato: 23, Децембар 2008, 04:01:04 »

Inace nemam protiv CIKA VADERA nista licno,cak mislim da prilicno dobro razumem coveka...mada smo retko u kontaktu...Reci mi samo da li je CIKA RADOVAN cvecka?
Sačuvana
Ivo Car licno
Sr. Member
****
Poruke: 355


« Odgovor #6 poslato: 23, Децембар 2008, 03:14:05 »

Darko ti si jedan od retkih koji zeli da nesto na bolje promeni na Rudniku,tu ti se bas divim!Nisi kao mnogi koji samo pricaju,vec imas konkretne predloge!Ja mislim da je dosta svadja,trebamo medjusobno da se pomirimo i da nesto pocne da se radi.Ali sta vredi kad smo sami sebi i svojoj okolini najveci neprijatelji.
Sačuvana

Stalno insistiranje na poništavanju razlike među polovima stvara osnovu za međusobnu mržnju, koja se sada manifestuje tako što mladići i djevojke izbjegavaju jedni druge, a približavaju se, potpuno nastrano, isti polovi !!!
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #7 poslato: 23, Децембар 2008, 03:36:30 »

Citat
vec imas konkretne predloge


Navedi jedan konkretan predlog. Nisam pratio prepisku.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
Sandra
Newbie
*
Poruke: 43


« Odgovor #8 poslato: 24, Децембар 2008, 10:29:37 »

Darko Radojevic napisao/la:
Zbrinuo je i tebe.Ja sam se potpisao. Nisam napisao pseudonim kao vecina vas.[/quote]



Ne secam se da se znamo od ranije,da bi,Radojevicu, imao tako malo respekta prema onima koji su me podigli i zaista zbrinuli.Mislim da izlazi iz svih domena pristojnosti komentarisati tako nesto,a kamo li kada o tome necemu nemas ni trunke pojma.I,ja,nemam pseudonim,tako da mi ostaje nejasno sta si hteo  da kazes,a jos nejasniji ostaju ti *konkretni pokretacki predlozi* ili nesto propustam u ovoj prepisci?
Sačuvana
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #9 poslato: 24, Децембар 2008, 11:03:29 »

Necemo se raspravljati.Svaka cast onima koji su te podigli,nista lose nisam ni mislio.Upoznacemo se nije problem.Svidela mi se jedna tvoja osobina, stala si iza svog supruga kada sam ga spomenuo ovde,nisam ni njega hteo da napadam niti bilo sta slicno.Inace, kada sam napisao RAMZES II nisam mislio na njega...Pozdravljam te...
Sačuvana
Vader
Full Member
***
Poruke: 242


Resistance is Useless..


« Odgovor #10 poslato: 24, Децембар 2008, 12:26:26 »

Ma, stvarno??!!
Najveca Zrtva te Afere je moja kuca, jer ja nisam budala da se stavim na neciju stranu, a ocekuje se!!
JEL SI TI SLEDECI PREDSEDNIK MESNE ZAJEDNICE??
HAJDE DA VIDIMO NEKI TVOJ KONKRETAN PREDLOG

toliko od mene
SVI ZNAJU KO JE VADER:angry:
Sačuvana

This is the tongue that speaks on the inside
These are the ears that ring with hate
This is the beating youll never know
This is the fist that grinds you down
This is the pain that never leaves
These are the screams that pierce your skin
THIS IS THE VOICE OF SILENCE NO MORE
Plax
Full Member
***
Poruke: 128


« Odgovor #11 poslato: 25, Децембар 2008, 08:50:31 »

Ljudi polako, sta vam je?
Cemu tenzija? :woohoo:
Sačuvana
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #12 poslato: 25, Децембар 2008, 08:52:21 »

Nema tenzije...bar kod mene...
Sačuvana
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #13 poslato: 25, Децембар 2008, 09:04:41 »

Inace ne mogu da se kandidujem jer pre svega nisam strancki obojen, drugo premlad sam za to, trece ne znam ni kolika su ovlascenja tog coveka i kakve su mu operativne mogucnosti,jos sam u Beogradu... itd.Licno mislim da predsednik mz-a treba da bude profesionalac, znaci samo to da mu bude posao, da je stalno na terenu,da nagleda realizaciju projekata, da ugovara nove, da oslusne sta mestani imaju da kazu,da je uzoran mestanin...Dakle,covek koji je opterecen svojih poslom ili biznisom, plasim se nece imati vremena za sve...
Mozda gresim, vi mi, recite.
Sačuvana
Vader
Full Member
***
Poruke: 242


Resistance is Useless..


« Odgovor #14 poslato: 25, Децембар 2008, 03:15:34 »

KOji projekti? Nista se ne radi, o tome se i radi!?!?
Svi su (Pre)optereceni kafanom, bave se njom, rade sa njom pa nam zene zakljucavaju vrata:angry:
Elem, sta htedoh da kazem-
treba da se iskupimo i da napravimo uloge u Mz i svako moze da pomogne!!!:dry:
Sačuvana

This is the tongue that speaks on the inside
These are the ears that ring with hate
This is the beating youll never know
This is the fist that grinds you down
This is the pain that never leaves
These are the screams that pierce your skin
THIS IS THE VOICE OF SILENCE NO MORE
Stranice: [1] 2   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: