Vesti:

Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Dokle cete da trpite vise!?  (Pročitano 1019 puta)
Vader
Full Member
***
Poruke: 242


Resistance is Useless..


« poslato: 17, Децембар 2008, 10:55:08 »

Vidim da imate nekih ideja za Rudnik, ali to NIJE DOVOLJNO!!!
Mislim da je doslo vreme da na Rudniku pocnu da se neki novi ljudi pitaju, ali je krajnje Vreme..
U svima koji su ostali na Rudniku, ima potencijala za saradnju. Ali necemo nista dobiti dok ne saniramo posledice prethodnih Garnitura Rudnicke Vlasti.
Nije nam tu ni kriv Milanovac, niti ko drugi
ZA STANJE NA RUDNIKU SU ODGOVORNI ISKLJUCIVO RUDNICANI, JER SU NESLOZNI I SUJETNI DO BOLA.
Ima li koga ovde ili ste vec svi otisli?Molim??
Ako ste za akciju, Ajmo
BUDUCNOST NE MOZE DA CEKA....
Sačuvana

This is the tongue that speaks on the inside
These are the ears that ring with hate
This is the beating youll never know
This is the fist that grinds you down
This is the pain that never leaves
These are the screams that pierce your skin
THIS IS THE VOICE OF SILENCE NO MORE
Ivo Car licno
Sr. Member
****
Poruke: 355


« Odgovor #1 poslato: 17, Децембар 2008, 05:28:54 »

Slazem se u potpunosti.Potreban je novi tim ljudi koji ce se ujediniti i nesto konkretno uraditi.Treba da budemo svesni svojih potencijala i da ih na pravi nacin realizujemo.Ja sam zapoceo jednu revoluciju i ucinio da se za Rudnik cuje svuda u svetu,tu mislim na natpis Holywood,sada trebamo nastaviti promociju Rudnika kao pojma,da ne dozvolimo da nam turisti prolaze pred nosom vec da ih nasom turistickom ponudom svratimo i zadrzimo.Unistavaju nam ugled svake godine kada zlatiborski i ostali lobiji lansiraju pricu o vodi punoj arsena,pa nam svi turisti pobegnu...
LJUDI UJEDINIMO SE I NAPRAVIMO OD RUDNIKA PRAVO TURISTICKO MESTO KOJE CE BITI PUNO CELE GODINE!!!DA BUDE PUN HOTEL GOSTIJU I SVAKO DOMACINSTVO KOJE SE BAVI SEOSKIM TURIZMOM!!!
Sačuvana

Stalno insistiranje na poništavanju razlike među polovima stvara osnovu za međusobnu mržnju, koja se sada manifestuje tako što mladići i djevojke izbjegavaju jedni druge, a približavaju se, potpuno nastrano, isti polovi !!!
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #2 poslato: 18, Децембар 2008, 04:14:34 »

Ovo mi je ekstra tema.Ja planiram da se vratim na Rudnik, pa Vaderu i drugi koji to mozete imate li neki posao za mene?Sto se tice toga ko se za sta pita na Rudniku, treba mladjima prepustiti ali  niko danas ne zeli da preda bez borbe stecene pozicije.Ja nisam nikada bio u Indjiji ali stalno citam kako mladi i obrazovani gradonacelnik Jesic napravi od livade opstinu u koju su se slili milioni.Mi bar na Rudniku imamo livade i pasnjake i neke druge klimatske pogodnosti, pa eto nam prilike...Ja sam pisao o bazenu, zicari...Mozemo i mini zoo vrt da napravimo, to je pun pogodak za decu na rekreativnoj nastavi,kao i za sve ljude iz okoline.Ko je uopste predsednik mesne zajednice?Ja ne znam.Ko je u savetu mz?Milanovac nam nece nikad nista pokloniti, vec moramo da se borimo za neke projekte.Nenormalno normlno je da neko na vlasti \"vuce\" za svoj kraj.Imamo li mi nekog da \"vuce\" za nas u opstini?
Sačuvana
Ivo Car licno
Sr. Member
****
Poruke: 355


« Odgovor #3 poslato: 18, Децембар 2008, 06:11:51 »

U potpunosti si u pravu Darko.Sve nasta si ukazao je tacno.Tudja ruka svrab ne cese,pa tako niko se nece boriti za nas kraj osim nas samih.Ideja o zoo vrtu je sjajna!
Sačuvana

Stalno insistiranje na poništavanju razlike među polovima stvara osnovu za međusobnu mržnju, koja se sada manifestuje tako što mladići i djevojke izbjegavaju jedni druge, a približavaju se, potpuno nastrano, isti polovi !!!
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #4 poslato: 22, Децембар 2008, 02:12:19 »

Evo bih za vikend na Rudniku pa malo resih da oslusnem sta se desava.Cuh tako ko su ti \"mladi koji bi trebalo da se pitaju\".Ne znam sta da kazem...
Sačuvana
Ivo Car licno
Sr. Member
****
Poruke: 355


« Odgovor #5 poslato: 22, Децембар 2008, 12:58:16 »

Ko su ti mladi Dare?
Sačuvana

Stalno insistiranje na poništavanju razlike među polovima stvara osnovu za međusobnu mržnju, koja se sada manifestuje tako što mladići i djevojke izbjegavaju jedni druge, a približavaju se, potpuno nastrano, isti polovi !!!
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #6 poslato: 24, Децембар 2008, 06:23:27 »

Neka mi sve dosadasnje i ova sadasnja vlast objasne zasto se u mojoj ulici dve decenije ne sredi kanalizacija, koja tece pored puta kanalom.Jos kao deca dok smo se igrali na parkingu kod konfekcije glavna preokupacija nam je bila da nam lopta ne upadne u kanal.Naveo sam primer koji je meni najblizi, verujem da ih ima jos.Koliko sam uspeo da cujem, trebalo je da se sredi kanalizacija na Rudniku, ali ljudi traze kes za prelaz preko njihove zemlje, a i izvodjaci su bili malo traljavi,nema novca...Nisu mi jasni ljudi koji misle samo na sebe, mislim tu na one sto bi da uzmu lovu od projekata koji se prave za opstu korist, tzv. infrastrukturnih projekata.Vaznija je necija kruska i naknada za njeno secenje jer preko tog mesta ide kanal ili put nego nesto sto mnogim ljudima olaksava zivot.Kao da daju zlatan plod.Nemojte sutra da me mrzite ili imate pogresno misljenje o meni vi koji ste  trazili silne naknade ili na bilo koji nacin otezavate.Razmislite da je opste dobro bitno.Znam da su teska vremena i da ljudi traze nacin da zarade na razne nacine, ali ako neko uzme par hiljada evra zbog prelaska kanala ili puta preko svoje njive ili placa,samo ce sebi na vrlo kratak rok poboljsati stanje,a ako bi drugacije postupio vecini bi te neke osnovne infrastrukturne uslove poboljasao, na duzi rok.
Naravno, ako sam negde pogresio vi mi recite,samo nemojte licno da shvatate prozivke za greske, jer svi gresimo.A to sto pogresimo treba ispraviti, a ne biti sujetan.Mozemo biti prijatelji i komsije, a da razlicito mislimo.
Sačuvana
Ivo Car licno
Sr. Member
****
Poruke: 355


« Odgovor #7 poslato: 24, Децембар 2008, 06:35:04 »

Dare apsolutno se slazem sa tobom.Uskoro ce nam se pridruziti jos jedan forumas.Uskoro treba da se nakaci na net,pa ce nam se pridruziti.To je Nesa Dizel,poznatiji kao Limfa,nadam se da ga svi znate.
Sačuvana

Stalno insistiranje na poništavanju razlike među polovima stvara osnovu za međusobnu mržnju, koja se sada manifestuje tako što mladići i djevojke izbjegavaju jedni druge, a približavaju se, potpuno nastrano, isti polovi !!!
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: