Vesti:

Stranice: [1] 2   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Sta je ovo  (Pročitano 2280 puta)
UbicaRatara
Newbie
*
Poruke: 6


« poslato: 16, Децембар 2008, 12:25:22 »

http://www.youtube.com/watch?v=GYH0JyVD7Zo



Sta bre ovo treba da znaci ,jel ovo antireklama sta se desava koje i zasto napravio ovo. Slike su ok ali ljudi slusajte muziku
Sačuvana
Vladimir
Jr. Member
**
Poruke: 50


« Odgovor #1 poslato: 16, Децембар 2008, 12:30:19 »

Ccccccc !!!!!!!
Ovo da se protera sa Rudnika. Mene je sramota čak ovde u Milanovcu :unsure:
Sačuvana

grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #2 poslato: 16, Децембар 2008, 12:38:41 »

ah da. Generalno uzasno.

Ali, niko nikom ne moze da zabrani da pravi ovakve stvari. jbg.

Citat
Mene je sramota čak ovde u Milanovcu


Ja dobijam blagi osip po levoj ruci kad se pomene Milanovac u bilo kakvom kontekstu.

:unsure:


Uzgred da vidite kako su Milanovcani kreativni tek...

http://www.youtube.com/watch?v=nN_OCwymZLQ
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
Vladimir
Jr. Member
**
Poruke: 50


« Odgovor #3 poslato: 16, Децембар 2008, 12:43:21 »

Ja dobijam blagi osip po levoj ruci kad se pomene Milanovac u bilo kakvom kontekstu.

Ali ipak u njega dolaziš i rado ga se sećaš :evil:
Sačuvana

grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #4 poslato: 16, Децембар 2008, 12:46:04 »

Citat
Ali ipak u njega dolaziš i rado ga se sećaš


Ha. Dolazim. Al to je nuzda - ne zato sto volim da vidim taj velelepni grad.



A rado pozelim da ga zaboravim.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
Plax
Full Member
***
Poruke: 128


« Odgovor #5 poslato: 17, Децембар 2008, 06:38:39 »

Da se odmah razumemo! Osoba koja je ovo napravila je klinac, koji ima, mozda cu malo pogresiti, ne vise od 13 godina! Zivi u Nemackoj ali otac i majka su mu sa Rudnika! Decko je verovatno malo experimentisao, okacio na YouTube! Sto se tice muzike, verovatno je jos uvek mali, pa ne prepoznaje shund, sto se da ispraviti(mislim da mu ne treba zameriti)! Sigurno nije ovo napravio da bi blatio Rudnik!
A ti Vladimire, nemoj Ti mnogo da brines za Nas, ne treba tebe da brine koga treba proterati sa Rudnika, niti da te bude sramota! Ima Nas dosta ovde koji o tome vodimo racuna!
...uostalom, priseti se malo sta si ti radio u 13-toj godini svog zivota...mozda si se igrao zmurke sa drugarima, ili si vukao nekakve serpice po blatu, ne znam...ali ovaj klinac je bar hteo nesto korisno da napravi! B)
Sačuvana
Vader
Full Member
***
Poruke: 242


Resistance is Useless..


« Odgovor #6 poslato: 19, Децембар 2008, 12:58:54 »

Mrzim Milanovac i  secam se samo koga sam j...o u tom Gradu, Tamnom viljajetu, nevidjenih Seljaka i Protuva. Ova je hiljadita ekipa koja se celici u teretani, spremna na sve, sa klincima koji zele da budu kao oni. U nocima punog meseca sve te bitange izlaze iz svojih sklonista da komsiji obale figuru drva.

TAJ KLIP BI TREBAO DA IMA NASLOV *U Milanovcu konji*:unsure:
Sačuvana

This is the tongue that speaks on the inside
These are the ears that ring with hate
This is the beating youll never know
This is the fist that grinds you down
This is the pain that never leaves
These are the screams that pierce your skin
THIS IS THE VOICE OF SILENCE NO MORE
greengy
Administrator
Sr. Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 311


WWW
« Odgovor #7 poslato: 19, Децембар 2008, 01:21:16 »

Plax napisao/la:
Citat
... A ti Vladimire, nemoj Ti mnogo da brines za Nas, ne treba tebe da brine koga treba proterati sa Rudnika, niti da te bude sramota! Ima Nas dosta ovde koji o tome vodimo racuna!
...uostalom, priseti se malo sta si ti radio u 13-toj godini svog zivota...mozda si se igrao zmurke sa drugarima, ili si vukao nekakve serpice po blatu, ne znam...ali ovaj klinac je bar hteo nesto korisno da napravi! B)


Dragi moji,
ne treba praviti rivalizam izmedju nas! Samo polako.

Drago mi je da je nas klinac sa 13 godina na nivou \"bildera\" iz milanovca od 20-30 godina!!!

E pameti, gde si...

:huh:
Sačuvana

_______________________________________________________
Đorđe Nikić - Tatina duša
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #8 poslato: 19, Децембар 2008, 01:55:00 »

Stvarno se ne treba svadjati oko toga! Ja zivim u Milanovcu ali stvarno je ovaj grad rupa puna seljaka, meni se licno smucio! Lepse mi je da svaki vikend provodim na Rudniku, iako neznam vise od 15 ljudi... Smeško
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
greengy
Administrator
Sr. Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 311


WWW
« Odgovor #9 poslato: 19, Децембар 2008, 05:44:34 »

m0skri napisao/la:
Citat
Stvarno se ne treba svadjati oko toga! Ja zivim u Milanovcu ali stvarno je ovaj grad rupa puna seljaka, meni se licno smucio! Lepse mi je da svaki vikend provodim na Rudniku, iako neznam vise od 15 ljudi... Smeško


m0skri za precednika MZ!!!

:side:
Sačuvana

_______________________________________________________
Đorđe Nikić - Tatina duša
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #10 poslato: 19, Децембар 2008, 06:23:04 »

greengy napisao/la:
Citat
m0skri napisao/la:
Citat
Stvarno se ne treba svadjati oko toga! Ja zivim u Milanovcu ali stvarno je ovaj grad rupa puna seljaka, meni se licno smucio! Lepse mi je da svaki vikend provodim na Rudniku, iako neznam vise od 15 ljudi... Smeško


m0skri za precednika MZ!!!

:side:


:laugh: :laugh: :laugh:
Bravo Nikola! :silly:
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #11 poslato: 19, Децембар 2008, 09:27:59 »

Citat
Dragi moji,
ne treba praviti rivalizam izmedju nas! Samo polako.


Evo ga dZoni mirovnjak..

Take it easy...


Smeško
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
Ivo Car licno
Sr. Member
****
Poruke: 355


« Odgovor #12 poslato: 19, Децембар 2008, 02:12:23 »

Meni su devojke iz Milanovca.:blush:
Sačuvana

Stalno insistiranje na poništavanju razlike među polovima stvara osnovu za međusobnu mržnju, koja se sada manifestuje tako što mladići i djevojke izbjegavaju jedni druge, a približavaju se, potpuno nastrano, isti polovi !!!
Vladimir
Jr. Member
**
Poruke: 50


« Odgovor #13 poslato: 20, Децембар 2008, 09:54:09 »

Plax napisao/la:
Citat
Da se odmah razumemo! Osoba koja je ovo napravila je klinac, koji ima, mozda cu malo pogresiti, ne vise od 13 godina! Zivi u Nemackoj ali otac i majka su mu sa Rudnika! Decko je verovatno malo experimentisao, okacio na YouTube! Sto se tice muzike, verovatno je jos uvek mali, pa ne prepoznaje shund, sto se da ispraviti(mislim da mu ne treba zameriti)! Sigurno nije ovo napravio da bi blatio Rudnik!
A ti Vladimire, nemoj Ti mnogo da brines za Nas, ne treba tebe da brine koga treba proterati sa Rudnika, niti da te bude sramota! Ima Nas dosta ovde koji o tome vodimo racuna!...uostalom, priseti se malo sta si ti radio u 13-toj godini svog zivota...mozda si se igrao zmurke sa drugarima, ili si vukao nekakve serpice po blatu, ne znam...ali ovaj klinac je bar hteo nesto korisno da napravi! B)

Takvi kao ti su uglavnom dovoljni sami sebi, osim kada treba da okrive nekog drugog za ono za šta su (uglavnom)sami krivi
Sačuvana

m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #14 poslato: 21, Децембар 2008, 04:22:10 »

Samo bez svadje! Smeško
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
Stranice: [1] 2   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: