Vesti:

Stranice: [1] 2 3   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Radio Rudnik  (Pročitano 3269 puta)
Ivo Car licno
Sr. Member
****
Poruke: 355


« poslato: 15, Децембар 2008, 05:58:10 »

Sta mislite,da li bi bilo lepo da imamo radio stanicu,odnosno radio Rudnik.Ideja o Televiziji Rudnik bila bi:cheer:  nerealna i skupa,ali za radio bi mozda moglo da se nabave sredstva.Bilo bi mocno,sa ove visine signalom bi mogla cela Srbija da se pokrije,naravno,ako bi se dobila frekvencija.
Sačuvana

Stalno insistiranje na poništavanju razlike među polovima stvara osnovu za međusobnu mržnju, koja se sada manifestuje tako što mladići i djevojke izbjegavaju jedni druge, a približavaju se, potpuno nastrano, isti polovi !!!
greengy
Administrator
Sr. Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 311


WWW
« Odgovor #1 poslato: 16, Децембар 2008, 02:27:52 »

Divna ideja, samo da li taj radio da bude u privatnom vlasnistvu ili pod okrivljem Mesne kancelarije?

Inace, u ovom trenutku je vrlo tesko dobiti dozvolu za emitovanje. Novi konkurs za dodelu frekfencija ce biti tek krajem 2009. godine (ako im je za verovati)! Kazne za nelegalno emitovanje su od 500.000 - 1.500.000 rsd.

Bilo je pokusaja od strane pojedninih Rudnicana da se napravi radio, ali se sve zavrsilo na amaterskim pokusajima.

Lepo bi bilo zaposliti nekoliko ljudi, a i sto se samo mesta tice jako korisno (oglasi, servisne informacije, reklame i sl.)

Ja sam za, tu sam i da pomognem!!!

:side:
Sačuvana

_______________________________________________________
Đorđe Nikić - Tatina duša
Plax
Full Member
***
Poruke: 128


« Odgovor #2 poslato: 16, Децембар 2008, 05:43:49 »

Ljudi ukljucite Zokija Radojevica(Blekija) u tu pricu! :laugh:
To mu je životna želja! :woohoo:
Sačuvana
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #3 poslato: 16, Децембар 2008, 08:34:11 »

ja jos uvek dozivam...


struje..struje..struje..
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
Ivo Car licno
Sr. Member
****
Poruke: 355


« Odgovor #4 poslato: 16, Децембар 2008, 05:22:23 »

Nadam se da ce se problem sa strujom uskoro resiti
i da ce uraditi ulicno osvetljenje od Bucaka do Buda.
Bilo bi lepo da se uradi i ulicno osvetljenje kroz salase!
Sačuvana

Stalno insistiranje na poništavanju razlike među polovima stvara osnovu za međusobnu mržnju, koja se sada manifestuje tako što mladići i djevojke izbjegavaju jedni druge, a približavaju se, potpuno nastrano, isti polovi !!!
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #5 poslato: 17, Децембар 2008, 07:12:25 »

MOJ OTAC MOZE TEHNICKI MNOGE STVARI DA REALIZUJE, KAO I NIKOLA.PROBLEMA IMA CETIRI:
-KAKO DOBITI FRENKVENCIJU
-KAKO FINANSITARI CELU STVAR
-ISPLATIVOST
-KAO I NAPRAVITI ORGINALNU KONCEPCIJU I SEMU, TJ.AUTENTICNOST JER GLUPO JE PRAVITI NOVI ESINGER ILI GOGI
Sačuvana
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #6 poslato: 17, Децембар 2008, 07:51:50 »

Bilo bi dobro kada bi se to stvarno i napravilo, ali samo da ne bude jos jedan od mnogih grand-turbo folk radia, vec pop - rock itd. makar je to licno moje misljenje i ukus muzike...
Naravno pretezno rock \'n roll!! Namigivanje
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
Vader
Full Member
***
Poruke: 242


Resistance is Useless..


« Odgovor #7 poslato: 17, Децембар 2008, 10:24:27 »

nerealno je ocekivati tako nesto. Umesto radija moze na internetu Radio, pa ne treba frelvencija.
Sto se tice osvetljenja, treba staza za setnju, pa da se osvetljavaju. Da ne bude ruglo, kada bi sada to osvetlili
Sačuvana

This is the tongue that speaks on the inside
These are the ears that ring with hate
This is the beating youll never know
This is the fist that grinds you down
This is the pain that never leaves
These are the screams that pierce your skin
THIS IS THE VOICE OF SILENCE NO MORE
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #8 poslato: 17, Децембар 2008, 11:02:43 »

To je jos bolje... NAJBITNIJE je da se slusa dobra zika!!!
:side:
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
greengy
Administrator
Sr. Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 311


WWW
« Odgovor #9 poslato: 17, Децембар 2008, 12:37:47 »

Da bi jedan radio funkcionisao potrebno je da pored nekog programa ima i slusaoce!

Sta to znaci:
Muziku treba pustati ne za sebe vec za slusaoce! Ako bi se nekim slucajem otvorio radio na kome bi se pustala npr. rock muzika (ne kritikujem vec objasnjavam), sta mislite, koliko bi zelja, cestitka i pozdrava imala dnevno? Koliko ljudi u blizoj okolini slusa taku vrstu muzike preko radija? Ko bi slavio rodjenje deteta, svadbu, slavu i sl. slavio uz takvu muziku?

Jednostavno, ne moze DJ pustati muziku koju on voli, vec ono sto publika koja ce doneti novac zeli!

Razmislite, sta je radio, ljudi ovo je nazalost brdoviti Balkan!!!
Sačuvana

_______________________________________________________
Đorđe Nikić - Tatina duša
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #10 poslato: 17, Децембар 2008, 12:44:22 »

Citat
Muziku treba pustati ne za sebe vec za slusaoce! Ako bi se nekim slucajem otvorio radio na kome bi se pustala npr. rock muzika (ne kritikujem vec objasnjavam), sta mislite, koliko bi zelja, cestitka i pozdrava imala dnevno? Koliko ljudi u blizoj okolini slusa taku vrstu muzike preko radija? Ko bi slavio rodjenje deteta, svadbu, slavu i sl. slavio uz takvu muziku?

Jednostavno, ne moze DJ pustati muziku koju on voli, vec ono sto publika koja ce doneti novac zeli!

Razmislite, sta je radio, ljudi ovo je nazalost brdoviti Balkan!!!


Index ne pusta Milanceta Radosavljevica pa je slusaniji od Gogija.
 Uzgred, kad cujem onu voditeljku sa pomenutog radija [gogi] dodje mi da povracam.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #11 poslato: 17, Децембар 2008, 02:19:24 »

greengy napisao/la:
Citat
Da bi jedan radio funkcionisao potrebno je da pored nekog programa ima i slusaoce!

Sta to znaci:
Muziku treba pustati ne za sebe vec za slusaoce! Ako bi se nekim slucajem otvorio radio na kome bi se pustala npr. rock muzika (ne kritikujem vec objasnjavam), sta mislite, koliko bi zelja, cestitka i pozdrava imala dnevno? Koliko ljudi u blizoj okolini slusa taku vrstu muzike preko radija? Ko bi slavio rodjenje deteta, svadbu, slavu i sl. slavio uz takvu muziku?

Jednostavno, ne moze DJ pustati muziku koju on voli, vec ono sto publika koja ce doneti novac zeli!

Razmislite, sta je radio, ljudi ovo je nazalost brdoviti Balkan!!!



Ne znam da li si ikada slusao Radio 202, odslusaj ponekad cuces koliko se ljudi javlja i kakva se muzika slusa... Ja licno na mojoj slavi, rodjendanu pustam samo rock muziku i NISTA vise...

Dosta vise trovanja ljudi TOTALNO nekvalitetnom muzikom, inace to za mene i nije muzika (npr. Grand...)!!!!
Veruj ima mnogo ljudi koji bi rado slusali stari dobri Rock \'n Roll, dosta ljudi nije ni svesna da im se vise svidja predhodno navedena muzika od turbo folka, uzrok tome je kao sto rekoh \"Narod je zatrovan nekvalitetom\"!!
Cista realnost! PoZz Smeško
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
greengy
Administrator
Sr. Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 311


WWW
« Odgovor #12 poslato: 18, Децембар 2008, 11:21:45 »

m0skri napisao/la:
Citat
greengy napisao/la:
Citat
Da bi jedan radio funkcionisao potrebno je da pored nekog programa ima i slusaoce!

Sta to znaci:
Muziku treba pustati ne za sebe vec za slusaoce! Ako bi se nekim slucajem otvorio radio na kome bi se pustala npr. rock muzika (ne kritikujem vec objasnjavam), sta mislite, koliko bi zelja, cestitka i pozdrava imala dnevno? Koliko ljudi u blizoj okolini slusa taku vrstu muzike preko radija? Ko bi slavio rodjenje deteta, svadbu, slavu i sl. slavio uz takvu muziku?

Jednostavno, ne moze DJ pustati muziku koju on voli, vec ono sto publika koja ce doneti novac zeli!

Razmislite, sta je radio, ljudi ovo je nazalost brdoviti Balkan!!!



Ne znam da li si ikada slusao Radio 202, odslusaj ponekad cuces koliko se ljudi javlja i kakva se muzika slusa... Ja licno na mojoj slavi, rodjendanu pustam samo rock muziku i NISTA vise...

Dosta vise trovanja ljudi TOTALNO nekvalitetnom muzikom, inace to za mene i nije muzika (npr. Grand...)!!!!
Veruj ima mnogo ljudi koji bi rado slusali stari dobri Rock \'n Roll, dosta ljudi nije ni svesna da im se vise svidja predhodno navedena muzika od turbo folka, uzrok tome je kao sto rekoh \"Narod je zatrovan nekvalitetom\"!!
Cista realnost! PoZz Smeško



Postoji razlika izmedju radio stanica koje mogu emitovati na republickom nivou i one koje mogu na lokalno (regionalnom) nivou.

Nijedan radio nema sanse bez ogromnih veza, infrastrukture, novca, pristojne programske seme i slicnih stvari da dobije republicku pokrivenost i nekoliko frekfencija na kojima moze da emituje.

Inace da Vam i ovo objasnim: Kada se emituje sa jednog mesta, planine, brda i slicno, ne moze se gruvati ogromnom snagom!!! Zato RRA dodeli nekoliko regionalnih frekfencija kako bi se moglo pokriti a da pri tome niko nikom ne smeta! Male sredine takve stvari nedobijaju!!!

Ja ne potenciram da je bolje slusati Grand nego Rock, nego samo kazem, ovde u nasem sirem okrugu, ne moze se hleb zaraditi od te radio stanice koja bi emitovala Rock muziku na nasu zalost!

Probajte, mozda ljudi pocnu da se pozdravljaju uz te pesme...

:lol:
Sačuvana

_______________________________________________________
Đorđe Nikić - Tatina duša
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #13 poslato: 18, Децембар 2008, 11:59:35 »

Citat
nedobijaju


ne dobijaju.  negacija+glagol - odvojeno.

Namigivanje

a u vezi radija necu raspravljati anymore.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #14 poslato: 18, Децембар 2008, 01:09:24 »

Ne moraju ni da se pozdravljaju, na 202 se niko ne pozdravlja pa je sve O.K! E sad druga je stvar sto treba mnogo novca, veza itd.

Kada vec ne moze da se pravi normalan Radio sa normalnom muzikom onda je najbolje da se uopste i ne pravi!!! :laugh:
Opet kazem stvarno je dosta vise trovanja ljudi nekvalitetnom muzikom ako se uopste i moze nazvati muzikom...
Mozda se neko nece sloziti, i naravno o ukusima se ne raspravlja. Ali ja stvarno nikada necu razumeti ko moze da slusa Grand i ostalu kompaniju... Jedini je Kralj bio pokojni Toma Zdravkovic...

PoZz...
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
Stranice: [1] 2 3   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: