Vesti:

Stranice: [1] 2   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Napravimo EKO-MUZICKI FESTIVAL!  (Pročitano 3191 puta)
Ivo Car licno
Sr. Member
****
Poruke: 355


« poslato: 13, Децембар 2008, 09:56:51 »

Dragi prijatelji,dosao sam na ideju da sa par svojih drugara,ali i sa vama,organizujem EKO-KAMPERSKI MUZICKI FESTIVAL na Rudniku,u vazdusnoj banji,u netaknutoj prirodi,na mestu odakle se pruza fantastican pogled.Tek smo na pocetku,pozivam vas da nam pomognete,da se ujedinimo,i da po organizaciji festivala svi iza njega stanemo kao organizatori odnosno tvorci.Svaka pomoc je dobrodosla,od finasijske podrske,raznih ideja i sugestija,saveta,pronalazenja ljudi koji bi mogli na bilo koji nacin da pomognu.Budimo tim,stvorimo novo poglavlje u istoriji muzike i muzickih desavanja!!!Mi smo zamislili da se festival odrzi u junu sledece godine,trevbalo bi da traje 4 dana,2 dana rock i punk muzike,2 dana elektronske muzike.Citav prostor za odrzavanje festivala je prostrana livada koja se nalazi ispod natpisa srpski HOLYWOOD,udaljena svega 1,2 km od Ibarske magistrale.Potrebno je da pribavimo sponzore i strucne ljude iz sveta muzike koji bi odabirali bendove i izvodjace i pravili kompletan sadrazaj.Naravno,i mi cemo biti muzicki urednici.To je nasa tema,dodajte svoje predloge i komentare,kada se festival rodi,svi iz ove nase grupe bice predati medijima kao tvorci EKO-MUZICKOG FESTIVALA.Neka nam Bog svevisnji pomogne pa da svi zajedno ujedinjeni uspemo!Izvolite...
Sačuvana

Stalno insistiranje na poništavanju razlike među polovima stvara osnovu za međusobnu mržnju, koja se sada manifestuje tako što mladići i djevojke izbjegavaju jedni druge, a približavaju se, potpuno nastrano, isti polovi !!!
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #1 poslato: 13, Децембар 2008, 07:28:13 »

pravimo Rudnicki Exit. nema druge.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
koreja
Newbie
*
Poruke: 18


« Odgovor #2 poslato: 14, Децембар 2008, 11:22:01 »

pa moze da se dogovorimo ali kako kad nema etno-narodne-turbo-folk muzike to je moja specijalnost,ja kao talenat mogao bih se organizirati malo sa muzicharima pa da napravimo festu kao u guchi ili kao za 6.avgust pa znate ono pechenje,pivo,prshute,kajmaka,sira pa schecerna vuna itd. da ne pricham tu bi i stranaca bilo malo pomalo svega bilo za svakoga.bilo bi tu dilova extra pa mi se javite a ja u junu tesko da imam odmor pa da dodjem da pevam :ohmy: :woohoo: ok braco lep pozdrav od zvezdedijaspore koreje.
Sačuvana
greengy
Administrator
Sr. Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 311


WWW
« Odgovor #3 poslato: 14, Децембар 2008, 01:37:30 »

A ja mislio da je Koreja fudbaler...

ccccc...

:huh:
Sačuvana

_______________________________________________________
Đorđe Nikić - Tatina duša
Ivo Car licno
Sr. Member
****
Poruke: 355


« Odgovor #4 poslato: 17, Децембар 2008, 05:45:10 »

Po broju komentara vidim da se nikom ne dopada moja ideja o muzickom festivalu?
Sačuvana

Stalno insistiranje na poništavanju razlike među polovima stvara osnovu za međusobnu mržnju, koja se sada manifestuje tako što mladići i djevojke izbjegavaju jedni druge, a približavaju se, potpuno nastrano, isti polovi !!!
Plax
Full Member
***
Poruke: 128


« Odgovor #5 poslato: 17, Децембар 2008, 06:05:32 »

Sto je brzo to je i kuso...uvek bilo!
Bice festivala, nemoj da brines!;)
Sačuvana
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #6 poslato: 18, Децембар 2008, 03:26:07 »

Bicu iskren...Kada si i slova postavio govorili su mnogi da nisi normalan, ja nisam.Govorio sam da je to tvoj nacin da pokusas da izadjes iz svakodnevnice.Momci koji su poceli da organizuju Exit imali su velikih problema a sada su firma i to jaka.Pomaze im drzava tj. svi mi koji radimo.Bice ti tesko, znaj, ali pokusavaj.Vec si nesto napravio i to je za postovanje.Ovaj korak je mnogo veci ali nije neostvariv.Ja bih isto voleo da se ljudi ujedine na Rudniku, kao sto ti kazes, ali dzaba kad se svadjaju i biju...
Sačuvana
Ivo Car licno
Sr. Member
****
Poruke: 355


« Odgovor #7 poslato: 18, Децембар 2008, 06:06:27 »

Darko Radojevic napisao/la:
Citat
Bicu iskren...Kada si i slova postavio govorili su mnogi da nisi normalan, ja nisam.Govorio sam da je to tvoj nacin da pokusas da izadjes iz svakodnevnice.Momci koji su poceli da organizuju Exit imali su velikih problema a sada su firma i to jaka.Pomaze im drzava tj. svi mi koji radimo.Bice ti tesko, znaj, ali pokusavaj.Vec si nesto napravio i to je za postovanje.Ovaj korak je mnogo veci ali nije neostvariv.Ja bih isto voleo da se ljudi ujedine na Rudniku, kao sto ti kazes, ali dzaba kad se svadjaju i biju...

Hvala ti Darko na podrsci,puno mi to znaci!Ja sam sam nemocan da bilo sta uradim,ali cu se boriti.Moja zivotna misija je da ne odem u svet,vec da svet dovedem kod nas!Super su slike koje si okacio na facebook u grupu Rudnik i okolina.Svaka ti cast,vidim da je i tebi dosta stalo da nesto promenimo u nasem kraju.
Sačuvana

Stalno insistiranje na poništavanju razlike među polovima stvara osnovu za međusobnu mržnju, koja se sada manifestuje tako što mladići i djevojke izbjegavaju jedni druge, a približavaju se, potpuno nastrano, isti polovi !!!
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #8 poslato: 18, Децембар 2008, 08:08:01 »

Citat
Ja bih isto voleo da se ljudi ujedine na Rudniku, kao sto ti kazes, ali dzaba kad se svadjaju i biju...


Ko se to svadja i bije..? Neka grupica od 5-6 ljudi ? haha. Pa zar stvarno mislis da ti ljude cine Rudnik ?

Uzgred, umesto klasicnog \"ovo ne valja\".. dajte ljudi neki predlog. Ili jos bolje - uradite nesto korisno za ovo mesto. Posto, svi mi volimo Rudnik zar ne ?
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
Ivo Car licno
Sr. Member
****
Poruke: 355


« Odgovor #9 poslato: 21, Децембар 2008, 03:09:23 »

U junu sledece godine ispod Holivuda ce 4 dana sigurno gruvati EKO-MUZICKI FESTIVAL!!
Sačuvana

Stalno insistiranje na poništavanju razlike među polovima stvara osnovu za međusobnu mržnju, koja se sada manifestuje tako što mladići i djevojke izbjegavaju jedni druge, a približavaju se, potpuno nastrano, isti polovi !!!
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #10 poslato: 22, Децембар 2008, 03:49:38 »

Koliko sam cuo nije tvoja zemlja gde su slova i tu gde bi bio festival.Mozda za dve-tri godine naprvis nesto sto ce biti bas vredno i onda se umesaju vlasnici da pokupe kajmak...Razmisli da zastitis svoje ideje...
Sačuvana
Ivo Car licno
Sr. Member
****
Poruke: 355


« Odgovor #11 poslato: 23, Децембар 2008, 03:20:01 »

Darko tvoje razumevanje i podrska mi puno znace,ali po svoj prilici ja dalje idem sam.Doduse koristim se mrezom ljudi koju sam do sada izgradio i koji mi nesebicno pomazu.Ali svi oni nisu iz mog kraja na koji sam najvise racunao.Svi mi ovde lome krila,ne daju mi da uspem,ali takav trend ce valjda uskoro prestati...
Sačuvana

Stalno insistiranje na poništavanju razlike među polovima stvara osnovu za međusobnu mržnju, koja se sada manifestuje tako što mladići i djevojke izbjegavaju jedni druge, a približavaju se, potpuno nastrano, isti polovi !!!
SuMaDiNaC
Newbie
*
Poruke: 11


« Odgovor #12 poslato: 26, Децембар 2008, 04:22:09 »

Super ideja!VRH.Sto da ne?JA SAM ZA!!!
Na Rudniku je smaranje,a jedino mi to mozemo da promenimo!
Mislim da je festival pravo resenje!
Odlicna ideja!
Sačuvana
Ivo Car licno
Sr. Member
****
Poruke: 355


« Odgovor #13 poslato: 26, Децембар 2008, 05:00:53 »

SuMaDiNaC napisao/la:
Citat
Super ideja!VRH.Sto da ne?JA SAM ZA!!!
Na Rudniku je smaranje,a jedino mi to mozemo da promenimo!
Mislim da je festival pravo resenje!
Odlicna ideja!

Koji je tvoj predlog,sta,kad i kako?Drago mi je da ti se svidja ideja!
Sačuvana

Stalno insistiranje na poništavanju razlike među polovima stvara osnovu za međusobnu mržnju, koja se sada manifestuje tako što mladići i djevojke izbjegavaju jedni druge, a približavaju se, potpuno nastrano, isti polovi !!!
Ivo Car licno
Sr. Member
****
Poruke: 355


« Odgovor #14 poslato: 07, Јануар 2009, 02:04:15 »

Dragi prijatelji,u nedelju 11.01 cu biti u gostima na TV CA(Televizija Cacak) od 16.45 ,govoricu o organizaciji EKO-MUZICKOG FESTIVALA,pa reko^ da vas obavestim.
Sačuvana

Stalno insistiranje na poništavanju razlike među polovima stvara osnovu za međusobnu mržnju, koja se sada manifestuje tako što mladići i djevojke izbjegavaju jedni druge, a približavaju se, potpuno nastrano, isti polovi !!!
Stranice: [1] 2   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: