Vesti:

Stranice: 1 2 [3]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: vreme vode  (Pročitano 11390 puta)
Vader
Full Member
***
Poruke: 242


Resistance is Useless..


« Odgovor #30 poslato: 27, Август 2010, 08:26:02 »

Bljak- Vreme


                   Vise mi je pun K...c veliko srba i raznih spodoba koje mi seru po glavi, kao da ja sam ambasador Angole ili neke slicne zemlje..

5 cinjenica koje vader zna:

- veelikosrpska ideja je udbina tvorevina, da zajebe ono malo srba sto je preteklo oslobadjanje prvog, drugog, nato-a i ostalih milosrdnih govana koji nas truju uranijumom,
- na ulicama rudnika letos je se vise pricao engleski nego srpski jezik i to NIKO nije video ni primetio!?
- Ne komentarisu ono sto pisem vec kako pisem, kao da Umetnika ocenjujete po ramu koji koristi za slike
-  ne moze da mi bude preca Evropska unija od sopstvene zemlje, dal ste vi normalni?
- Sto se tice mojih pacijenata, napisi, bajo, 1000 komentara pa se onda javi
-  Poslednji sam forumas koji aktivno pise, da se ne javljam pa cirilica svuda a nema ko da pise?!

A ko me preozbiljno shvati sam je kriv, Vreme Vode je cinizam i zajebancija cista. Verovatno, dok gledas farmu, dobijas nagon da skalpiras Fircija ili oderes Macu, ALO, ovo je sou i svi su dobrodosli, kada se predstave ko ljudi a ne da ulecu djonom medju prijatelje i komsije..

kome se ne svidja kako i na koji nacin pisem, NE MORA da me cita niti da mi kvari temu..

Sačuvana

This is the tongue that speaks on the inside
These are the ears that ring with hate
This is the beating youll never know
This is the fist that grinds you down
This is the pain that never leaves
These are the screams that pierce your skin
THIS IS THE VOICE OF SILENCE NO MORE
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #31 poslato: 27, Август 2010, 10:54:27 »

vaderu:

oni su mnogo konzistentniji u svojoj ludosti nego što normalan misleći čoek može biti u realnosti. zato je svako opštenje sa njima ne samo gubljenje vremena već i opasno po zdrav mozak.

 Smeško
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
juvelir
Newbie
*
Poruke: 5


« Odgovor #32 poslato: 27, Август 2010, 01:46:18 »

Ма Вадере ми смо на истој страни како не схваташ то и  by the way јебала те латиница и онај ко је увео као наше друго писмо и сутра могу и јапански да нам уведу као треће пписмо и шта онда или шиптарски још боље

Воле те брат и дођи бре код нас паметан си и требају нам  такви.


п.с. вечерас је наше вече вечереаж се туђман пече
Sačuvana
Vader
Full Member
***
Poruke: 242


Resistance is Useless..


« Odgovor #33 poslato: 22, Октобар 2010, 05:20:35 »

Vreme Parade


I, konacno, Srbija je u porodici Evropskih Naroda...da,da,da...Sada, postovani Evropejci, imamo prava da kada zaposlimo nekoliko Invalida dobijemo i obavezu zaposljavanja GAY i lezbo populacije inace kazna od 16+ prosecnih plata, direkno u Premijerov Šonja-Racuna za debilne poslanike u koordicionom telu akcionog tela odseka skupštine akcionara parlamenta delta maxi world of wine kontroverznih biznismena znanog i kao Paja Patak...

Pa, to je fantastično...Šaka ljudi koja je noslia zastave duginih boja je, konačno, pokazala da, ne samo da nas svet j..e u guzu, nego da znamo i da ga primamo...

Postujuci Vecinu Gradjana u Srbiji- po njima- NIJE obavezno jer je evropa tako rekla....

Super cemo proci u toj evropi, ko na gej paradi

Podrška LGBT u svakom trenu
Podrška BUDALAMA nikada

epilog..prosudite sami..
Sačuvana

This is the tongue that speaks on the inside
These are the ears that ring with hate
This is the beating youll never know
This is the fist that grinds you down
This is the pain that never leaves
These are the screams that pierce your skin
THIS IS THE VOICE OF SILENCE NO MORE
Vader
Full Member
***
Poruke: 242


Resistance is Useless..


« Odgovor #34 poslato: 26, Октобар 2010, 03:59:56 »

Vreme Konjine


U djenovi, kada si navijaci iskazivali bunt protiv Tome karadzica i pokusaja od golmana Vladimira Stojkovica...U prvi mah sam bio zgrozen ponasanjem Ice i kompanije, jer nisam, u prvi mah, shvatio o cemu se radi...ali vreme je donelo sud, ali sam stvarno zapanjen, u korist Navijaca...jer je Konjina Toma galopom otera Antica i, naravno, otvorio put da razni prevaranti opet namestaju svoje igrace u Reprezentaciju, Bravo, Tole, car si- Lopurdo stara...

Ali On nije vrh...

Rupa u golu, covek pored koga Estonci postaju Kristijano ronaldo i Vejn Runi, Picketina u dusi, prodana dusa, Neuspeli pokusaj Fudbalera Vladimir Stojkovic...

Nema reci, posle derbija na kome je nosio majicu sa natpisom da mu oprostimo Njegovu Ruznu Proslost. Oprosticemo i njegovu Ruznu glavu i njegovo dolivanje vatre na derbiju...

da napomenem da sam NAVIJAO za partizan

ljudi, isterajte konjine iz fudbala
a Rupu na golu posaljite u albaniju

eh, srbijo, prvo boki 13, pa sad i Rupa na golu
Sačuvana

This is the tongue that speaks on the inside
These are the ears that ring with hate
This is the beating youll never know
This is the fist that grinds you down
This is the pain that never leaves
These are the screams that pierce your skin
THIS IS THE VOICE OF SILENCE NO MORE
Stranice: 1 2 [3]   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: