Vesti:

Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Rudnicke prazne price VS staticna MZ (zadnjih 10g)  (Pročitano 2827 puta)
greengy
Administrator
Sr. Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 311


WWW
« poslato: 23, Децембар 2009, 12:48:08 »

Zasto Rudnicani uvek traze krivca u nekom drugom?
Da li cemo dobiti novog predsednika MZ?
Ima li neko ko ce "oteti" pare iz Opstine?
Da li ce biti struje u nasem mestu?
Da li ce biti vode u nasem mestu?
Pa cak: Ko li to zeli da Rudnik propadne (bas smo mi nekom konkurencija)?
Ima li neko pismen da nesto uradi na Rudniku umesto da samo prica po kafanama i birtijama?
Koji su razlozi zivljenja na Rudniku?
Zasto svi ulazu u Rudnik, prave vikendice i bungalove, a mi se samo svadjamo?
Zasto svako gleda samo svoj problem a navodno misli o Rudniku?
Kada ce se to promeniti?
Dokle vise?

... Na ova i slicna pitanja, cucete odgovor na jednoj od sledecih zasedanja MZ...

:S :S
Sačuvana

_______________________________________________________
Đorđe Nikić - Tatina duša
Darius_Wasell
Newbie
*
Poruke: 8


« Odgovor #1 poslato: 23, Децембар 2009, 06:12:16 »

Mozda i cujemo odgovor... :unsure:
Sačuvana
Vader
Full Member
***
Poruke: 242


Resistance is Useless..


« Odgovor #2 poslato: 26, Децембар 2009, 03:56:16 »

Opa, ti spadas u obe kategorije- em si prazna prica Rudnicka em si clan najstaticnijeg saveta MZ-a

Hoces da sa nama, koji ne razmisljaju GM(takovski)-Metropolitenski, podelis tajnu svog (Ne)uspeha ili da se javimo u centralu da nam pojasne (ne)znacaj Rudnika u savremenoj Srbiji i u geografskom znacenju centra srbije?!

Mene bi bilo sramota da uopste otvorim ovu temu, da sam na tvom mestu, jer tvoje dela se ne vide na Rudniku i iznenadjujuce i krajnji bezobrazluk od Skolovanog coveka( ali istinski zivotno neiskusnog) da se prvi javis umesto da pridjes i pocnes nesto da radis na funkciji na kojoj si..

Sto se tice Ulaganja, druze, za deste godina ce stici ono sto je moj Ludi Dragan ulozio u Rudnik, da bi takvi kao ti trazili pismene po Rudniku..

Kako sam se samo prevario, verujuci tebi..
Mozda ti Mikan oprosti, a za nas te boli..
Sačuvana

This is the tongue that speaks on the inside
These are the ears that ring with hate
This is the beating youll never know
This is the fist that grinds you down
This is the pain that never leaves
These are the screams that pierce your skin
THIS IS THE VOICE OF SILENCE NO MORE
greengy
Administrator
Sr. Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 311


WWW
« Odgovor #3 poslato: 26, Децембар 2009, 12:27:41 »

Za razliku od tvoji ideala, koji su u domenu glume lokalnog dzeka, moji ideali se zasnivaju na misljenju i iskustvu ucenih itelektualaca i biznismena a tu moram naravno istaci ideologiju pokojnog premijera Dr.Zorana Djindjica.

Naravno da se necu spustati na taj nivo da slusam proste recenice predstavnika "Rudnickih praznih prica", a necu ni dopustiti da mi kojekakvi dzezvari govore sta je pametno raditi, jer da su pametni, ne bi jos uvek patili od kompleksa Cacana, rudnickog dobrog provoda i drzali Debelog na celu svih nas.

Cilj mog postojanja nije da se preko noci obogatim ili da se kitim perijem mojih predaka, vec da u neko dogledno vreme, kao covek "bez istinskog zivotnog iskustva" dokazem i pokazem sta sam to hteo reci. Na zalost, ti, koji si prvi trebao shvatiti moju pricu, verovatno si bio ponesen "Praznim rudnickim i kafanskim pricama" i zeljom da nekim postenim ljudima nabacis krivicu zajedno sa propalim samozvanim "intelektualcima" naseg lepog Rudnika.

Molim te, nemoj TI toliko Ulagati u Rudnik... Gde? Sta?

Tvoja reputacija se najbolje videla kada se nisi nasao ni ispod crte kandidata za clana a kamoli Predsednika MZ a prozivas coveka za koga je glasalo pola Rudnika a mladji je 4 god. od tebe. (Zasto biti lazno skroman!) Smeško Zvocanje iz prikrajka i trazenje sopstvenog interesa u stranackim vetrovima nija za ljude koji se puno nerviraju. Smeško

BTW

Ne ocekujem da uopste verujes u mene, sto se tice MZ ili bilo cega drugog, jer ako si iole pismen dobro znas sta je parlamentarna vecina i da individualno ne moze mnogo da se ucini.

Na kraju samo da te podsetim: ciji je predlog bio da se nesto napise, pokaze, dokaze i da se argumentima nastupi? Tvoj, Mikanov ili moj?

Nasmejani Greengy...
Sačuvana

_______________________________________________________
Đorđe Nikić - Tatina duša
Vader
Full Member
***
Poruke: 242


Resistance is Useless..


« Odgovor #4 poslato: 26, Децембар 2009, 05:33:24 »

I dalje dokazujes bas ono sto sam hteo reci..

Da je meni do lokalnog dzeka, sedeo bih ja tamo, ali se nisam ni kandidovao za tako nesto( omasio si- Kolega je teo). Sto se tice mladosti nije 4 vec 44 godina. Meni vec pola glave sedo

Normalno je da se kitim Precima, jer ja nastavljam tu pricu uprkos svim poteskocama. Na meni je 50 porodica sa Rudnika, i nemoj to sa ulaganjem, jer si dovoljno pismen da pomnozis minimalac sa 62, pa pdv, pa boravisna itd- da ne davim

A sta ti Radis?Molim?

Ti, prvi nisi ukopcao pricu jer da jesi ne bi otvarao ovakvu temu, da ne podsecam sta smo Ti i Ja pricali i od toga nista..

U stvari, Mozda si sada pokazao pravo lice jer sam bas verovao da si preuzeo Djindjicevu doktrinu a ne pricu dok se nesto ceka da se desi..

A sto se mog rejtinga tice, savrseno me boli k.... sta ko misli o meni, jer ja zivim svoj zivot i zivim ga za sebe i nisam licemer koji glumi dobricu, niti seljo koji oce da bude lokalni Dzek. Ja sam jednostavno Ja, i imam svoje misljenje i ne treba mi nicije vise da bih ostao u glavi citav. A ko trazi Idole u drugima, i preuzima tudja misljenja kao svoja, nije bas sopstveni razum izgradio u potpunosti..

ma, tebe su glasali jer si mlad, i na tom zboru je svako mogao da prodje- Majstor Soda je sebe kandidovao i prosao:P trebao si tu biti lazno skroman

Nijedna Akcija od tebe, a otvaras temu prazne price i staticna mesna zajednica. I ljutis se kada ti odgovorim sto Mislim, da si bilo sta drugo napisao, bilo bi OK, ali ovo..
I znas da sam sto posto u pravu..
Bolje otvori temu sa nazivom zbir ideja kako od sela napraviti mali gradic sa zadovoljnim ljudima, nego jedno te isto..
Ko da ta mesna zajednica samo meni treba..
Sačuvana

This is the tongue that speaks on the inside
These are the ears that ring with hate
This is the beating youll never know
This is the fist that grinds you down
This is the pain that never leaves
These are the screams that pierce your skin
THIS IS THE VOICE OF SILENCE NO MORE
Vader
Full Member
***
Poruke: 242


Resistance is Useless..


« Odgovor #5 poslato: 26, Децембар 2009, 05:44:55 »

Ps- da ne zaboravim..

Na zadnjem zasedanju si TI rekao kako bi svi trebali procitati moje postove na portalu, to si rekao pred 7-8 ljudi

Sta sad??
Sačuvana

This is the tongue that speaks on the inside
These are the ears that ring with hate
This is the beating youll never know
This is the fist that grinds you down
This is the pain that never leaves
These are the screams that pierce your skin
THIS IS THE VOICE OF SILENCE NO MORE
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #6 poslato: 27, Децембар 2009, 09:37:30 »

Vidim ovde se bas ratuje...
Sačuvana
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: