Vesti:

Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: tera mala traktor, a ja jok  (Pročitano 1977 puta)
Vader
Full Member
***
Poruke: 242


Resistance is Useless..


« poslato: 04, Октобар 2009, 03:42:15 »

DRAGI FORUMASHI

Posto nam se raspala MZ, a od opstine prazne price, otvaram temu vezanu za razne lovacke price, lose pesme(podelte muku), razne metamorfoze u pijanstvu i slicno!


Pesma koja mi se vrti u glavi, ovih dana- neprikosnoveni hit radio teherana

* Oci su moje, mutne od dima* gde jadnik-bekrija u magnovenju sprecava pasivno pusenje i slusaocu predocava posledice pijanstva, jer u pesmi kaze da je lesi lakse nasao kucu 200-300 km nego on 2 sokaceta dalje..

*Udji slobodno(lepa brena)* podeseca me na neku debelu, brkatu zenu od 1.90 m i tezine 166 kg kako ceka svog dragog Muzica(1.71m i 63kg) iz kafane na tantalove muke i klecanje na kukuruz, potom snosaj..

*Drs se mala, drs se- dobro me se pazi- stari vuk je jos u punoj snazi..:dry: * pesmu peva drljacha, kad pridje zenama ili se bese ili postaju u njegovom narucju sex-bombe vijagra style..

Sutra
Rudnicani u dubokom grlu( Parada prkosa):blush:
Sačuvana

This is the tongue that speaks on the inside
These are the ears that ring with hate
This is the beating youll never know
This is the fist that grinds you down
This is the pain that never leaves
These are the screams that pierce your skin
THIS IS THE VOICE OF SILENCE NO MORE
Vader
Full Member
***
Poruke: 242


Resistance is Useless..


« Odgovor #1 poslato: 05, Октобар 2009, 01:30:08 »

Rudnicani u dubokom grlu(Parada Prkosa)

Jos od davnih vremena vasara pod ostrvicom, jasno je da nasi Rudnikusi igraju odlucujucu ulogu u pevanju i razbijanju gostiju u svim  okolnim selima- milanovac, topola, i ostale naseobine:

Pesme rudnicana:

-cojle-manojle, pola teksta nema znacenja ili ga ja ne razumem ali je bitna pesma za atmosferu, koristiti pred devojkama i iskulirati ih

-Mali mrav, kanta od pesme sa tekstom na engleski ne prevodiv, za sve generacije kao povod za pice i meze

-tera kola mita rabadzija- za pocinjanje tuce izmedju vlasnika lokala i pijanog gosta, izbegavati koriscenje

-ti si cerko tatin sin, ah- utesna nagrada za one koje mesto kuronje dobiju obavezu da ceo zivot rade za uloske- da im bude lakse

-A selo je moje cela sumadija, to je pesma od koje se jezim, kada nam Marushka i ostali budu uvalili norvesku gej-paradu, pevace je licno Mica Ilic, obucen u tange od koze medjeda iz norveske:dry:

-Nesanica, uz ovu pesmu cete videti kako pojedini kreteni(ja,ja:blush: )razbijaju stolove i ostali inventar, al leci dusu-provereno

-Spijuni su medju nama, pesma Tarmi ricmi-ja posvecena tasterima(drukare) koji su se zvali u aferi votergejt duboko grlo, posto mi nemamo tako aferu intezivno rade na aferi Pranjanska razglednica, znaci treba nasa duboka grla popuniti kocanjkama ili nekim, mozda, genitalijama

-ti baraba, aj vila, govori o finim rudnickim decacima neiskvarenim i raznim sisatim, pohotnim plavusama koji hoce decake da iskvare i pritom piju vise od decaka rakije- LjUDI NE DAJMO

sutra

Cunami i tajfun( Bonami i Tajkun)
Sačuvana

This is the tongue that speaks on the inside
These are the ears that ring with hate
This is the beating youll never know
This is the fist that grinds you down
This is the pain that never leaves
These are the screams that pierce your skin
THIS IS THE VOICE OF SILENCE NO MORE
Vader
Full Member
***
Poruke: 242


Resistance is Useless..


« Odgovor #2 poslato: 16, Октобар 2009, 06:02:45 »

cunami i tajfun

Razna rudnicka drugarstva se sklapaju pevajuci pesme, pijani u kavani, tangirajuci se suzama kroz licnu patnju i bol. Zanimamo se koje su to pesme od esme, gde je Brega postao narodnjak i kako je Stoja tela da bidne sex:S simbol novog srpskog poretka "Mala,celiti ura, silikone obuci, carape svuci". Naravno, uticaj tih songova na hepeninzima ima posledice cunamija i tajfuna:

- "Dva dobra druga, dva prijateljaaa..." svima poznata pesma, upotrebljava se medju dugarima koji istovremeno piju i je.u mamu jedno drugom, najbolja za izlive licemerstva(cunamije) i javno objavljivanja za prestanak svih vidova svaleracije..

-"kada popijem na eks, pitacu te dal si za seeex.." pesma pune poeticnosti svojstvena veterinarima kada semene krave, samo sto ovde treba krava da semeni veterinara, do grla naravno..

-"necu, necu dijamante, nit saafire nit rubine.." Sta reci, Cidova pesma koja opisuje njegovu delatnost u ROC-u, znaci da ne traze ni tozla, ni binru, ni firsa vec Bakar, o-lovu i cink. Uz pesmu lakse rastu brkovi i izaziva dobru atmosferu kada se cuje, preporucujemoo..

-"..a ja samo ruke podignem, zastavu belu okacim.." pesma Milana iz Credy banke kada ga pljackaju Indijana dzons i otimaci izgubljenih penzija, ooprezno..

-"..gde si u ovom glupom hotelu.." pesma raznih dobavljaca koji bi sastanak sa menadzerom hotela, istovremeno i pesma razih baba koje bi na snosaj sa radnicima iz hotela, a dobro placaju, neukusno..

-"..obrase se vinogradi, dole, kraj topole.." borbeni poziv za tazbinase da se jos ne pojavljuju u tazbini, nije vino spremno..

-"..oo-uo, jei-jea, hocu da budem ja, program tvog kompjutera" pesma za administratora sajta-nezenju sa porukom ili je neka devojka il je neka viruscina, pa da nam ga oduzme, u svakom slucaju..

veselu seriju nastavljamo pesmama za pe-cenje i rostilj
" budjav lebaac, njam,njam.."
Sačuvana

This is the tongue that speaks on the inside
These are the ears that ring with hate
This is the beating youll never know
This is the fist that grinds you down
This is the pain that never leaves
These are the screams that pierce your skin
THIS IS THE VOICE OF SILENCE NO MORE
mile.milano
Newbie
*
Poruke: 26


« Odgovor #3 poslato: 16, Октобар 2009, 06:56:44 »

занимљива тема B)

Sačuvana
Vader
Full Member
***
Poruke: 242


Resistance is Useless..


« Odgovor #4 poslato: 17, Октобар 2009, 03:12:23 »

budjav lebac..

              Pored pesama koje mi padaju na pamet, znam i neke dogadjaje koji nisu za slavski astal, niti da se pricaju pred decom maloletnom:

- Setih se Mirasevog pijanstva koji je otisao u SUR "Smit" u jarmenovcima, tamo ludovao i krenuo na Rudnik, ali je povezao kalauza i devojku, usput su stali da vrse nuzdu, a miras je obavio radnju i seo u kola i otisao, ostavivsi zacudjene ljude na sred puta. Zove me mici sutradan i pita za to, okrecem mirasa i pitam ga-on pojma nema- da bi me zvao i rekao: "Izgleda da jesam":blink:

- Na adolfa bakica veridbi, pridje mica(tata) i pita koji vam je ono Mance? Pogledasmo se, a on nastavi da je Sale upravnik na kolenima pored ulaza u satru, malo falilo da ukliza dvema starijima damama:huh:  i da zaradi crveni karton..

-nekadasnji ronaldinjo-upravnik je, kada je pocinjao da radi, doveo tasta koji mi je objasnjavao krckanje kupusa i njegov finalni zacin: Slatka Pavlaka, kada sam cuo odmah sam otisao:blink:

- Dolazi famozni Dr. Kraus, za neupucene- doktor za nezna, usamljena zenska srca starija od 45. god, na slavu kod mene-direkt iz libije. Ponudim ga Viljamovkom, a on odgovori da ne pije, ja ga pitam sta kozumira, kao iz topa odgovori da duva travu, nema alkohola u libiji a ostalih 30-40 gostiju samo sto nije popadalo od odgovora..

-"Nasa torta ima parceta za dvaes tri deteta, kolko vas razred ima deteta" pita Ronaldinjo nastavnicu srpskog

to be continued..
Sačuvana

This is the tongue that speaks on the inside
These are the ears that ring with hate
This is the beating youll never know
This is the fist that grinds you down
This is the pain that never leaves
These are the screams that pierce your skin
THIS IS THE VOICE OF SILENCE NO MORE
Vader
Full Member
***
Poruke: 242


Resistance is Useless..


« Odgovor #5 poslato: 04, Новембар 2009, 05:17:58 »

Mi smo vesele devojke..

jos od davnih vremena
 kada adam srete Evu,
 helena zajeba troju,
 misko nadje stoju,
 Muskarac je spreman i na rat za zensku dusu i telo
 ali nasi sugradjani su tu pojavu lupili u celo.
kladionica i vockica zamenise zenske prijatne obrise,
 jurnjava za rezultatima i lupanje po aparatima
 zamenise zelju za zenskim carima.                    
 Zensko srce prosto lupa kada vidi
 konje kod lopija skupa,
 kako se dive zvezdama fuce i broje tiketa tuce.
 Kada vockica se zavrti,
 rudnicanin prestane da trti.
 Kada ga vockica lupi u dubiozi,
 utehu nalazi u cirozi.
 Piva i rakije kod lopija na crtu,
 jaci su kada su u krdu

sutra
ENE ga - sprcam..
Sačuvana

This is the tongue that speaks on the inside
These are the ears that ring with hate
This is the beating youll never know
This is the fist that grinds you down
This is the pain that never leaves
These are the screams that pierce your skin
THIS IS THE VOICE OF SILENCE NO MORE
Vader
Full Member
***
Poruke: 242


Resistance is Useless..


« Odgovor #6 poslato: 08, Новембар 2009, 09:05:55 »

ene ga- sprcam


              Istorija je dala primere kako najbolje namere dovode do tragedija neslucenih razmera, pitate se(jel?) kako se nasa Varosica nalazila u vihoru istorijskih desavanja sirom globusa (neki kazu i u dubokom svemiru?!). Pocnimo od pocetka!

- Istorija ne zna- Troja je bila na Rudniku, a Ahil i odisej su iz zabara kod topole( napali je preko jasenice, i nije trojanski konj vec Rudnicki Vo!!)
- Zevs je stolovao na Velikom Sturcu
- od nijh 300 kod termopila, 16 ih je bilo sa Rudnika( svuda smo mirodjija)
- Stounhendz je podignut kamenom iz mezulane
- Nekoliko apostola je bilo iz porodice bistrih potoka
- Indijci su prvi otkrili cari Rudnicke bunike, potom su poceli masovno da je trpaju u lule( posledice lulisanja se, kod nas, i dalje osecaju)
- Krisom su Sidarti davali pasulja i biketine( 18 godina izdrzao)
- Prilikom gradnje piramida, sedeli su ladu i pili pivce

Sutra
Novija Istorija Sveta kroz Rudnicane
Sačuvana

This is the tongue that speaks on the inside
These are the ears that ring with hate
This is the beating youll never know
This is the fist that grinds you down
This is the pain that never leaves
These are the screams that pierce your skin
THIS IS THE VOICE OF SILENCE NO MORE
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: