Vesti:

Stranice: [1] 2 3 ... 8   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: basket derbi!  (Pročitano 24019 puta)
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« poslato: 16, Новембар 2008, 04:08:08 »

Ja se izvinjavam svim igracima i navijacima partizana za ovo sto su im priredila ova deca iz zvezde,jer sta znaju deca sta je evroligas???!!!
Sačuvana
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #1 poslato: 16, Новембар 2008, 04:14:39 »

i corava koka u zrno ukljune.

Dosta je Partizan dobijao.. Red je bio da vi sa normalnim trenerom pobedite nekad. A o Evroligi nemojte da pricate.. O tome mozete samo da sanjate. Kao i o Ligi Sampiona u fudbalu.

Namigivanje
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #2 poslato: 16, Новембар 2008, 04:21:56 »

Vi cigani se samo javite kada nas ponekad dobijete! PSSSSS!!!!
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #3 poslato: 16, Новембар 2008, 05:05:48 »

ne pricamo mi o evroligi vec o tome sta znaju deca sta je evroligas...
a bili ste ubedjeni da nas dobijate,i to velikom razlikom,mnogo ste se lozili i zato mi je jos sladja ova pobeda!!!
Sačuvana
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #4 poslato: 16, Новембар 2008, 05:14:34 »

Bili smo ubedjeni kao sto ste vi bili ubedjeni pred svaki fudbalski derbi.. Things was changed.

Znam na sta mislis na to kad kazes ironicno \"evroligas\" ..

I Partizan je pobedio jednog velikog evroligasa.. [Real prim.aut.] , pa to ne znachi da je Partizan kvalitetnija i bolja ekipa. Rezultate koje je Partizan postigao u Evropi sa timom koji je imao, vi (odgovorno tvrdim) necete postici nikad - taman jos dva Pesicja da dovedete.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
greengy
Administrator
Sr. Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 311


WWW
« Odgovor #5 poslato: 18, Новембар 2008, 12:06:35 »

grunf napisao/la:
Citat
.... vi (odgovorno tvrdim) necete postici nikad - taman jos dva Pesicja da dovedete.



Ha, ha, kao ni Vi u fudbalu...

Mi u kosarci, za koju godinu, lako mozemo da doguramo te famozne Evrolige ali Vi da osvojite Ligu Sampiona (nekadaslji KES) koji mi ladno pregazismo.... NIKAD Jezik

Tako da, samo su pare u pitanju sto se kosarke tice... Vi ste UDBA-sko - komunisticki klub lako je Vama!

:side:
Sačuvana

_______________________________________________________
Đorđe Nikić - Tatina duša
Vladimir
Jr. Member
**
Poruke: 50


« Odgovor #6 poslato: 18, Новембар 2008, 03:10:58 »

Ja vas potpuno razumem. Vama je ovo utakmica sezone, pošto sa jačim protivnikom nećete igrati, dok je nama još jedna utakmica u moru sličnih. B)
Sačuvana

m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #7 poslato: 18, Новембар 2008, 05:20:43 »

Neznam cije su ono beshe funkcionere pohapsili pre 5-6 meseci... I onda smo mi UDBa- komunisti i ostalo... Tako propada nas fudbal i kosarka, jer im je svima samo zinulo D*** za parama, a uspesi su u sustini nebitni... A to sto je zvezda u kosarci imala krizu proteklih meseci govori o svemu tome! Uzimali kolko je kome trebalo para...:angry:
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #8 poslato: 18, Новембар 2008, 07:07:43 »

Citat


Ha, ha, kao ni Vi u fudbalu...

Mi u kosarci, za koju godinu, lako mozemo da doguramo te famozne Evrolige ali Vi da osvojite Ligu Sampiona (nekadaslji KES) koji mi ladno pregazismo.... NIKAD Jezik




Budi iskren pa reci ko je imao vise uspeha u proteklikh nekoliko godina u Evropi sto se fudbala tiche ? Partizan redovno igra u Evropi i postize rezultate koji su dobri sa obzirom sa kakvim budzetom,igrachima i trenerom raspolaze.

U pravu si. Zvezda je osvojila nesto sto vise ne postoji.. i UVEK kad pukne u prvenstvu,kupu ili izvisi u Evropi, Vi se uhvatite za KES - kao pijan tarabe.
Od proslosti se ne zivi [Partizan je 66-te igrao finale KES-a, pa nista] i bolje je vam je da vam to sluzi samo kao lepa uspomena.

A sto se basketa tiche.. ne trchite pred rudu. Evroliga je veoma jako takmichenje i mislim da Partizan ima blagu prednost upravo zbog iskustva koje je stekao kroz igranje jakih utakmica proteklih godina.

Jos nesto - Nervira me sto svi zvezdashi vode raspravku previse pristrasno i ne sagledavaju objektivno stvari. Bar ovi sto ih ja poznajem.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #9 poslato: 18, Новембар 2008, 08:25:21 »

Neznam da li znate, Partizan ako i ove sezone udje medju 16 najbljih u Euroligi potpisuje ugovor da svake sezone ucestvuje u Euroligi bez obzira koje mesto oosvoji u Nacionalnom prvenstvu!!! Mislim da dalje nemamo sta raspravljati... A sad cigani prosudite sami ko ima veci uticaj na kvalitet nase kosarke!


Sto se tice toga, mozete samo da se tesite, jer Partizan gradi SRPSKU kosarku proteklih 20 godina! TO je stvarnost koju morate priznati!
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #10 poslato: 14, Јануар 2009, 02:58:29 »

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2009&mm=01&dd=14&nav_id=339301


pa svaka chast.

Smeško
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #11 poslato: 28, Јануар 2009, 07:14:55 »

grunf napisao/la:
Citat


Ne znam kakve ovo ima veze sa temom ali ok...uskoro ce opet derbi u basketu (7. februar) i mislim da ce biti bas zanimljivo! A ishod nadam se isti kao i prosli put!
Sačuvana
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #12 poslato: 29, Јануар 2009, 12:38:44 »

Citat
Ne znam kakve ovo ima veze sa temom ali ok...uskoro ce opet derbi u basketu (7. februar) i mislim da ce biti bas zanimljivo! A ishod nadam se isti kao i prosli put!


Nisam hteo zbog jedne vesti da otvaram novu temu. Uzgred, da li ce ikad neko iz zvezdinog tabora odati priznanje partizanu sto vechito igra evropu ? Mislim da ne.

eh da :

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2009&mm=01&dd=27&nav_id=341657

Pešić: \"Ove sezone trofeja neće biti, a ako ih bude, priznaću grešku. U vrhunskom sportu nema slučajnosti i sreće, već mora svaki dan mnogo da se radi. Mi možemo Partizan ili Cibonu da dobijemo jednom ili čak dva puta, ali ne možemo u kontinuitetu da ih pobedjujemo, jer i dalje postoji razlika u kvalitetu\",
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #13 poslato: 29, Јануар 2009, 08:44:52 »

Citat
Uzgred, da li ce ikad neko iz zvezdinog tabora odati priznanje partizanu sto vechito igra evropu ? Mislim da ne


Ne znam zasto vi smatrate to velikim uspehom kada realno nemate pravog konkurenta u borbi za evropu! Zvezda se ove godine polako budi i salje dobre signale ali kao sto Pesic rece-treba jos dosta da se radi i trenira da bi dosli do uspeha!
Sačuvana
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #14 poslato: 29, Јануар 2009, 08:48:21 »

Citat
Ne znam zasto vi smatrate to velikim uspehom kada realno nemate pravog konkurenta u borbi za evropu!


Da imamo loshe prvenstvo.. i da se takmichimo sa loshim klubovima, onda bi u evropi podbacili?

Pobediti CSKA u Moskvi nije slucajnost niti puka sreca. Razumem ja da je vama tesko da to priznate.. ali : realnost je takva --prosta,jasna i surova.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
Stranice: [1] 2 3 ... 8   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: