Vesti:

Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: basket derbi!  (Pročitano 24066 puta)
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #30 poslato: 29, Јануар 2009, 03:09:18 »

Neko je jednom rekao da je potrebno manje mentalnog napora za osuđivanje nego za mišljenje. Raširena mentalna ravnodušnost, toliko dominantna u društvu, dokazuje da je ovo zaista istina. Umesto da zaroni u dubinu bilo koje ideje, da istraži njenu suštinu i značenje, većina ljudi će ih ili osuđivati ili će se pouzdati u neke površne ili jednostrane definicije nebitnog.
Citat

Sta god hteo reci sa ovim,na pitanja (koja ukazuju na cinjenicno stanje),mi niste odgovorili! Znam da bi odgovor bio bolan za vas ali sta je tu je!
Evo malopre se desilo nesto o cemu pricam,Panatinaikosu ovo nije bila presudna utakmica ali bila je prva u ovoj fazi a zna se da valja krenuti pobedom i kao rezultat-20 razlike! A nisu im igrala 2 igraca (reprezentativca Grcke)!U ostalom,Panatinaikos je u dosadasnjem delu sezone igrao dosta slabije od CSKA (ne ulazim u to ko je kvalitetniji),pa zasto onda ne pobediste silna ekipo?!
Sačuvana
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #31 poslato: 29, Јануар 2009, 03:16:02 »

PsssSS!!! Kad udjete u Euroligu javite se! Smeško
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #32 poslato: 29, Јануар 2009, 03:23:40 »

Pa mi se bar ne zanosimo i ne glumimo ludila,znamo da treba jos vremena da prodje da ova mlada ekipa dodje do tog nivoa da udje u evroligu!
I ne moras tako prostacki da se ponasas (mozda i ne umes drugacije) i ucutkujes bilo koga!
Nije valjda da te istina boli? Pa opusti se,bolji ste u kosarci,to bar nije tesko zakljuciti...
Sačuvana
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #33 poslato: 29, Јануар 2009, 03:34:15 »

Srle brate... previse si jednopartijski opredeljen.. i ne rukovodish se zdravim razumom vec srcem i strasnom zeljom da partizan bude na dnu.. i da izgubi. To nije tvoj problem.. vec problem samog srpskog mentaliteta.. (Vise voli da komsiji crkne krava nego da se njegova oteli..)

Zato ja ne zelim da se prepirem bez razloga.

baj baj.

Smeško
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #34 poslato: 29, Јануар 2009, 03:39:56 »

Citat
Nije valjda da te istina boli? Pa opusti se,bolji ste u kosarci,to bar nije tesko zakljuciti...


Jel ovo nije zdrav razum?
Dobro,onda smo mi bolji,i onako smo vas pobedili ove sezone!

Ja vas stvarno ne shvatam!!!
Citat
Srle brate... previse si jednopartijski opredeljen.. i ne rukovodish se zdravim razumom vec srcem


Sta ovo znaci?
Pa zar nisam rekao da ste bolji?
Zar nisam rekao da mi jos treba da radimo da bi dosli na vas nivo?
Sta jos ocekujete,da kazem da ste najbolji u evropi?
E pa na zalost niste,ali ne brinite,kada to budete i tada cu reci!
Sačuvana
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #35 poslato: 29, Јануар 2009, 04:07:19 »

Mozda se ponasam prostacki, ali ono sto mislim to i kazem i to onome kome zelim da kazem! Ne obilazim kao neki koji se bune kod Administratora! Sve sto vam smeta sto ja napisem obratite se Meni!
Jer Admin vam nece pomoci! Ja cu zbog Voja da iskuliram jer me je lepo zamolio!
Znam da budem i o.k, nimalo prost, ali sa odredjenim ljudima! Namigivanje
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #36 poslato: 29, Јануар 2009, 05:13:55 »

Nisam se ja bunio kod njega vec mi je zasmetalo sto je opomenuo nas obojicu a ti si prvi poceo sa pisanjem stvari za koje admin misli da ne treba da se pisu!
 
Citat
Sve sto vam smeta sto ja napisem obratite se Meni!

Ovo mi deluje kao da je meni nesto smetalo,i jeste ali u smislu sto mi licno govoris nesto bez pravih cinjenica i razloga a tebi sam i tada odgovorio tako da ne razumem ovaj poslednji post!
Mada,mislim da ti sam sebe ne mozes razumeti ali...
Sačuvana
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #37 poslato: 29, Јануар 2009, 05:45:37 »

Bas si me zasmejao! :laugh:
Sad cu bolje da spavam... Namigivanje
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #38 poslato: 29, Јануар 2009, 06:35:23 »

Nista smesno nisam pisao ali znas kako kazu i ludi se smeju na brasno pa sto ti ne bi onome...
Sačuvana
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #39 poslato: 30, Јануар 2009, 02:02:36 »

Ovde se bas zakuvalo...PODELE NAS UBISE, DRUGARICE I DRUGOVI...
Sačuvana
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #40 poslato: 30, Јануар 2009, 09:23:56 »

E drugari ovako, ja odustajem od dalje raspravke na bilo kojoj sportskoj temi, jer izgleda da jedini ja ispadam lud zato sto iskreno pricam kako i jeste!
A i azuriracu da se pojedine teme i obrisu jer ovo je sajt o turizmu i prelepoj planini Rudnik, i ne trebaju nam glupave teme o nekim tamo huliganima. PoZz svima! Smeško
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #41 poslato: 30, Јануар 2009, 09:31:08 »

m0skri napisao/la:
Citat
E drugari ovako, ja odustajem od dalje raspravke na bilo kojoj sportskoj temi, jer izgleda da jedini ja ispadam lud zato sto iskreno pricam kako i jeste!
A i azuriracu da se pojedine teme i obrisu jer ovo je sajt o turizmu i prelepoj planini Rudnik, i ne trebaju nam glupave teme o nekim tamo huliganima. PoZz svima! Smeško


Kao prvo retko sta si rekao a da si bio u pravu a kao drugo pogledaj (prebroj) koliko tema ima o Rudniku a koliko drugih?!
I koje teme (ovo \"teme\" je mnozina sto znaci da ih ima vise od jedne),mi imamo o huliganima?
Ja ne vidoh ni jednu!
A jedina koju bi mogao navesti kao slicnu je \"Pravda za Urosa\",i nju je pri tom otvorio jedan od admina i trenutno je treca po popularnosti!
Toliko!
Sačuvana
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #42 poslato: 30, Јануар 2009, 09:37:14 »

Ma vi ste cigani bre otvorili 5 tema o zvezdi, koji ce nam one?
Ja ni jednu jedinu nisam o fudbalu temu otvorio , niti cu, lepse mi je da se druzim i salim! A svadjam se samo zato sto vi lupate gluposti!
I dosta vise!!!!
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #43 poslato: 30, Јануар 2009, 09:40:33 »

m0skri napisao/la:
Citat
Ma vi ste cigani bre otvorili 5 tema o zvezdi, koji ce nam one?
Ja ni jednu jedinu nisam o fudbalu temu otvorio , niti cu, lepse mi je da se druzim i salim! A svadjam se samo zato sto vi lupate gluposti!
I dosta vise!!!!


Ko je tebi glodaru kriv sto nisi otvorio temu...i ako ti se ove ne svidjaju jednostavno ih nemoj posecivati!
evo jedne pesmice za tebe:
Da li cete ikad svoje pesme imati,
ili cete kao uvek nase pevati,
postavlja se pitanje al` to vec znaju svi,
kompleksi su neizlecivi!!!
Sačuvana
ivana0704
Hero Member
*****
Poruke: 1157


« Odgovor #44 poslato: 30, Јануар 2009, 09:41:56 »

m0skri napisao/la:
Citat
Ma vi ste cigani bre otvorili 5 tema o zvezdi, koji ce nam one?
Ja ni jednu jedinu nisam o fudbalu temu otvorio , niti cu, lepse mi je da se druzim i salim! A svadjam se samo zato sto vi lupate gluposti!
I dosta vise!!!!


hej, podforum se zove Sport.
svuda ima onih koji su opredeljeni za jedne ili za druge.
i posvuda ima rasprava.
to je neizbezno.
mislim, ko kome ovde brani da otvori temu PFC?
ne kapiram zasto toliko vatrirate oko sadrzaja tema.
Sačuvana

štrikanjem do samospoznaje, dole heklanje koje zatupljuje!
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: