Vesti:

Stranice: 1 [2] 3 4 ... 8   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: basket derbi!  (Pročitano 24006 puta)
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #15 poslato: 29, Јануар 2009, 08:58:08 »

Citat
Pobediti CSKA u Moskvi nije slucajnost niti puka sreca.


Sa CSKA ste igrali kada su oni vec obezbedili prolaz u dalju fazu takmicenja a vama je bilo sve ili nista-to je od ogromnog znacaja i mnogo utice na psihu igraca! Da je rusima trebalo 15 razlike,bilo bi 15 razlike za njih,mnogo su bolji (sto ne znaci da ste vi losi)!
Nije kvalitet evropske kosarke daleko od naseg,izuzev nekih 10-ak ekipa (a ni one nisu bauk kao sto bi recimo mancester,barsa,inter  za partizan bili u fudbalu),ostale su u slicnom rangu sa Partizanom-tako da ne morate puno da se lozite kada pobedite nekoga u evropi,to je realnost...
Sačuvana
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #16 poslato: 29, Јануар 2009, 09:02:24 »

Citat
ostale su u slicnom rangu sa Partizanom


ou jea!


Budzet CSKA tek je nesto veci od Partizanovog budzeta. Sasvim mala razlika.

Cekamo vas da vas vidimo u jEvropi.. ili smo vas vec videli, hm ?

oh. da. Pamesa je prejaka.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #17 poslato: 29, Јануар 2009, 09:09:15 »

Citat
Budzet CSKA tek je nesto veci od Partizanovog budzeta. Sasvim mala razlika.


Nisam pricao ko ima vise para vec ko kako igra,a pare ne igraju kosarku (mada dosta znace) i do sada su u raznim sportovima na hiljade puta siromasni pobedjivali bogatije klubove i to vise nije nikakva senzacija...
Pre 2-3 godine Zvezda je pobedila Real u kosarci sa 20 razlike u pioniru i ako je imao 20 puta veci budzet,pa to nije znacilo da smo mi velesila itd. vec je to bilo takmicenje u grupi gde je Real imao jos 5 utakmica da izbori dalji plasman a da mu je to bio presudan mec Zvezda bi najverovatnije izgubila-e slicno je sa vama i CSKA!
Sačuvana
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #18 poslato: 29, Јануар 2009, 09:57:25 »

Partizan ima dobru ekipu ali videcemo da li neki igrac sledece godine prelazi u CSKA.
Sačuvana
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #19 poslato: 29, Јануар 2009, 10:17:12 »

E kad vidim sta ovaj Lik napisa sve iznerviram se!
Prebaci se tebra keve ti na temu o fudbalu jer ocigledno nemas pojma o kosarci nista zato nemoj mlatiti!

I jedno pitanje:
Kazes sta se stalno hvalimo sa tom Euroligom! Mada ja se iskreno nikada i ne hvalim!
A vi CIGANI bre ne ispustate iz usta \'91 j**** vas ona!!!
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #20 poslato: 29, Јануар 2009, 10:42:38 »

Citat
Nisam pricao ko ima vise para vec ko kako igra,a pare ne igraju kosarku (mada dosta znace) i do sada su u raznim sportovima na hiljade puta siromasni pobedjivali bogatije klubove i to vise nije nikakva senzacija...
Pre 2-3 godine Zvezda je pobedila Real u kosarci sa 20 razlike u pioniru i ako je imao 20 puta veci budzet,pa to nije znacilo da smo mi velesila itd. vec je to bilo takmicenje u grupi gde je Real imao jos 5 utakmica da izbori dalji plasman a da mu je to bio presudan mec Zvezda bi najverovatnije izgubila-e slicno je sa vama i CSKA!


hahah. pa choveche.. prichash nesto sto i sam znas da nije tacno - da pare ne igraju kosarku. Sa novcem se kupuju dobri igrachi koji igraju kvalitetnu kosarku. Desavaju se senzacije..  prethodnih nekoliko sezona vidjah da su mali klubovi dobijali velike.. ali  nisam vidjao da su osvajali velika takmichenja i jake lige.

I jos nesto.. mi godinama igramo relativno dobro evroligu.. i kvalitet nismo stekli senzacijama i chudima sa ekipama kojima nisu vazni bodovi...
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #21 poslato: 29, Јануар 2009, 10:51:44 »

Ne moze da se spori, Partizan je uzeo 6 uzastopnih titula.To je za postovanje.Imaju uvek dobar skauting i strategiju, uvek popune ekipu kada neko ode,a otislo je dosta igraca.Mi smo imali promasaje o kojima mogu da pisem dva dana...ali evo samo od 2000-te pa do sada:
Sagadin za trenera.
Sakota za trenera.
Zezelj za generalnog mendzera.
Zika za presednika(mada bi se klub ugasio da ga Djindjic nije poslao).
Otisli Vujanic,Bogdanovic,Ostojic,Rakocevic,Micov,Vukosavljevic,Radmanovic i mnogi drugi ciji talenat nije prepoznat,a ne setih se sada u trenutku.
Setite se Avodzobija,Kembela(jedan mec za nas),Aleksandrav,Jorovic....
Mnogo polovnih igraca je proslo, nikakva strategija...
Mirko Petrovic kao predsednik covek nema pojma nista o sportu...
Naravno da mi sada o nekim nasim uspesima nemamo sta da pricamo...
Nije mi samo jasno zasto su navijaci uz Covica kada su tom istom pogrdno skandirali?On da je neki Delija dao bi Samardjijskog za 500.000 koliko smo mu nudili, a ne zacrtao 600.000 i ne spusta,a njemu je 100.000 evra kao nama mnogima 10000 din.Nema spora, FMP ima najbolje mladje kategorije u Evropi.Covic zna sta radi imaju tri dvorane za trening...ali sve te resurse taj covek nije zaradio i napravio radeci 8 ili 10 dnevno za platu...znaci politika...a politika je unistila NAS KK prvo Voja Sojakovic, pa Zika,Zezelj,Mirko i Drasko Petrovic....
Ja ne mogu da se radujem partizanima u Evroligi ali gledam to sire ako oni tamo igraju ti igraci se kale svake godine, bice koristi za reprezentaciju Srbije.
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #22 poslato: 29, Јануар 2009, 01:50:44 »

Citat
Prebaci se tebra keve ti na temu o fudbalu jer ocigledno nemas pojma o kosarci nista zato nemoj mlatiti!


O kosarci znam mnogo vise od vas sa kojima diskutujem o ovome a bio sam na vise utakmica nego sto si ti (moskri) gledao na tv-u!

Citat
Desavaju se senzacije.. prethodnih nekoliko sezona vidjah da su mali klubovi dobijali velike.. ali nisam vidjao da su osvajali velika takmichenja i jake lige.


Ko je pricao o osvajanju takmicenja? Ja sam samo pominjao pobede siromasnih nad bogatima!
A i sta ste vi to osvojili osim domacih takmicenja?
Evropu igrate jer ste malo bolji od Hemofarma,FMP-a i Zvezde,o cemu vi pricate?! Nabrojite mi koga ste to pobedili (da je jak klub) a da je i protivniku bila vazna utakmica? A isto tako koliko ste takvih utakmica izgubili? I sami cete se iznenaditi!
Sačuvana
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #23 poslato: 29, Јануар 2009, 01:54:22 »

Ja cu odustati od dalje raspravke, pametniji popusta! Namigivanje
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #24 poslato: 29, Јануар 2009, 02:00:17 »

hahah. pa choveche.. prichash nesto sto i sam znas da nije tacno - da pare ne igraju kosarku. Sa novcem se kupuju dobri igrachi koji igraju kvalitetnu kosarku.
Citat


Vi izgleda ne zelite da me razumete,jer to nije tesko kada sve lepo napisem!
I mala deca znaju da pare mnogo znace danas u sportu ali opet ponavljam da ima na hiljade primera koji govore da skuplji tim ne mora uvek da pobedi!
Partizan ima jednu veliku prednost, a to je Vujosevic,koji odlicno ukomponuje igru,igrace,vodi utakmice...mnogo pobeda ste ostvarili zahvaljujuci njemu a ne kvalitetu igraca (koji u opste nije sporan)!
I Zvezda ove sezone,50% pobeda idu na Pesicevu adresu i ako mislim da je ekipa solidna.
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #25 poslato: 29, Јануар 2009, 02:10:45 »

Citat
I jedno pitanje:
Kazes sta se stalno hvalimo sa tom Euroligom! Mada ja se iskreno nikada i ne hvalim!
A vi CIGANI bre ne ispustate iz usta \'91 j**** vas ona!!!


Nisam rekao da se hvalite vec da se ne zanosite previse jer igranje evrolige ne dolazi kao posledica nekih kvalifikacija u evropi vec osvajanjem domaceg trofeja gde za sada nemate pravog konkurenta u borbi za 1. mesto!

Sto se `91 tice,ja je cini mi se ovde nisam pominjao ali ti jesi i to vise puta! Ipak su kompleksi neizlecivi,lepo kaze narod!
Sačuvana
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #26 poslato: 29, Јануар 2009, 02:13:49 »

Tisincina! Psss...
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #27 poslato: 29, Јануар 2009, 02:16:06 »

Dobro je decko,ne lozi se!
Sačuvana
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #28 poslato: 29, Јануар 2009, 02:18:30 »

Nista ruzno i lose nisam rekao! Jednostavno kuliram situaciju! Smeško
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #29 poslato: 29, Јануар 2009, 02:58:51 »

Citat
Ko je pricao o osvajanju takmicenja? Ja sam samo pominjao pobede siromasnih nad bogatima!
A i sta ste vi to osvojili osim domacih takmicenja?
Evropu igrate jer ste malo bolji od Hemofarma,FMP-a i Zvezde,o cemu vi pricate?! Nabrojite mi koga ste to pobedili (da je jak klub) a da je i protivniku bila vazna utakmica? A isto tako koliko ste takvih utakmica izgubili? I sami cete se iznenaditi!



hah.

Neko je jednom rekao da je potrebno manje mentalnog napora za osuđivanje nego za mišljenje. Raširena mentalna ravnodušnost, toliko dominantna u društvu, dokazuje da je ovo zaista istina. Umesto da zaroni u dubinu bilo koje ideje, da istraži njenu suštinu i značenje, većina ljudi će ih ili osuđivati ili će se pouzdati u neke površne ili jednostrane definicije nebitnog.

Ema Goldman
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 8   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: