Vesti:

Stranice: 1 [2]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Pescanik - oboren  (Pročitano 2577 puta)
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #15 poslato: 04, Фебруар 2009, 08:20:47 »

Vidim da je moj komsija, koga inace izuzetno uvazavam kao coveka i profesionalca u svom poslu, vrlo zabrinut, da ne kazem iskazao je veliku zabrinutost, poslednjim desavanjima oko jedne emisije.Ja ne volim da niko bude fizicki i emocionalno povredjen, pa makar on bio i novinar b 92 ali ta kuca mi se ne svidja ni malo.I kada predsednik drzave mora da se umesa, tragedija nije to njegov nivo.Uvek reciti Dusan Petrovic je ministar pravde pa neka malo potera tuzilastvo, a Ivica neka potera \"plave\" da se to resi, a ne predsednik drzave \"da izrazi zabrinutost time sto se novinarima ne dozvoljava da vrse svoj posao\".I sad ti novinari hoce da proguraju onaj fazon kao ometanje sluzbenog lica u vrsenju sluzbenog polozaja.Hoce da izjednace sebe sa policijom,sanitarnom inspekcijom,poreskom..i slicno.
Da ne bi bilo zablude ne odobravam silu prema bilo kom novinaru, cak ni prem Veranovim pulenima.
Sačuvana
greengy
Administrator
Sr. Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 311


WWW
« Odgovor #16 poslato: 05, Фебруар 2009, 12:38:28 »

Darko Radojevic napisao/la:
Citat
Vidim da je moj komsija, koga inace izuzetno uvazavam kao coveka i profesionalca u svom poslu, vrlo zabrinut, da ne kazem iskazao je veliku zabrinutost, poslednjim desavanjima oko jedne emisije.Ja ne volim da niko bude fizicki i emocionalno povredjen, pa makar on bio i novinar b 92 ali ta kuca mi se ne svidja ni malo.I kada predsednik drzave mora da se umesa, tragedija nije to njegov nivo.Uvek reciti Dusan Petrovic je ministar pravde pa neka malo potera tuzilastvo, a Ivica neka potera \"plave\" da se to resi, a ne predsednik drzave \"da izrazi zabrinutost time sto se novinarima ne dozvoljava da vrse svoj posao\".I sad ti novinari hoce da proguraju onaj fazon kao ometanje sluzbenog lica u vrsenju sluzbenog polozaja.Hoce da izjednace sebe sa policijom,sanitarnom inspekcijom,poreskom..i slicno.
Da ne bi bilo zablude ne odobravam silu prema bilo kom novinaru, cak ni prem Veranovim pulenima.


Nisam zabrinut, vec pokusavam da prezentujem kako sila i represija ponovo izlaze na povrsinu. Ne opravdavam nikakvo nasilje pa makar to bio i cyber kriminal. Pojedini clanovi foruma prate tu emisiju koja se u velikoj meri slusa i u Srbiji (oko 400.000 ljudi) a takodje se razlikuje po mnogo cemu.

S\' tim u vezi da Vas obavestim da je sajt proradio i da su glupi pokusaji pojedinaca samo povecali rejting Pescanika ( http://www.pescanik.net/ )!!!!

B) B) B)
Sačuvana

_______________________________________________________
Đorđe Nikić - Tatina duša
Ivo Car licno
Sr. Member
****
Poruke: 355


« Odgovor #17 poslato: 07, Фебруар 2009, 07:45:31 »

Jeeeeeeeeeee Pescanik ponovo radi!!!!:) Smeško Smeško Smeško
Sačuvana

Stalno insistiranje na poništavanju razlike među polovima stvara osnovu za međusobnu mržnju, koja se sada manifestuje tako što mladići i djevojke izbjegavaju jedni druge, a približavaju se, potpuno nastrano, isti polovi !!!
Stranice: 1 [2]   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: