Vesti:

Stranice: 1 [2]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: SP u rukometu 2009  (Pročitano 6041 puta)
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #15 poslato: 26, Јануар 2009, 06:09:07 »

Citat
Odraz stanja u nasem rukometu je i sledeca situacija iz prosle godine.Uspela je Zvezda da vrati legendu Nenada Perunicica, igrao je i osvojio titulu.Kada je trebalo da igra Ligu sampiona sa Zvezdom nije se imalo para, a novac da ispuni njegove uslove imala je Buducnost iz Podgorice koja je prosle godine osnovana i takmicila se u Celendz kupu.


Ovo mi stvarno nije jasno...

A sto se reprezentacije tice...ti kao da si hteo da opravdas los plasman ali dobri su to igraci,svi su se u to mogli uveriti cak i kolektivno,npr utakmica protiv danske ali kod nas se uvek nadje nesto da zezna stvari...!
Sačuvana
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #16 poslato: 27, Јануар 2009, 03:04:11 »

Ne pravdam ih nego to je nas mentalitet.Vodimo sedam razlike i opustimo se.Jednu stvar sam primetio u toku meca protiv Danske:
Vodimo mi 7 razlike i Danac daje gol, toliko se raduje kao da je poveo sa 6 razlike, a ne smanjio negativan rezultat na isto toliko.Jaci su svi mentalno od nas, u tome je jedan bitan detalj.
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #17 poslato: 27, Јануар 2009, 08:58:45 »

Jeste,mentalitet nas ubi,ponekad inat pomogne ali...
A sto se igre tice,jedan detalj mi je zapao za oko-protivnicka krila su nas konstantno probijala sa lakocom! Mislim da je najupecatljivije bilo protiv Norveske kada su nam 60% golova dali sa krila i pored toga nista nismo preduzeli da to sprecimo!
Koji mozemo biti u najboljem slucaju?
Sačuvana
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #18 poslato: 27, Јануар 2009, 09:23:02 »

7.
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #19 poslato: 27, Јануар 2009, 05:58:11 »

Pa i nije nesto 7. mesto...i pitanje da li cemo i 7. biti!
Nadam se vecem uspehu fudbala i kosarke ove godine!
Mislim za fudbal,da budemo prvi ili drugi u grupi a do Juzne Afrike ima jos dosta!
Sačuvana
Stranice: 1 [2]   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: