Vesti:

Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: 29. avgust  (Pročitano 8769 puta)
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #15 poslato: 18, Јануар 2009, 03:30:38 »

Citat
nisam mislio na narodnjake ali bas iz razloga sto (priznali to ili ne),vecina voli i odlazi bas na narodnu muziku, treba dovesti jos neke zvucnije od pomenutih iz tog muzickog zanra!


Koncert na kome ce pre Bjesova pevati nekakva krivonoga zvezda granda - nije koncert i tesko da ce to ikad biti. Problem sa sistemom vrednosti u Srbiji ne resava se konstantnom popularizacijom te gamadi.. vec pokusajima da se drustvo navikne na malo drugachiju muziku.

Naravno da nece biti samo Rudnichana - pa nije grand bas toliko popularan da samo na to idu ljudi. Nekada se u Srbiji slusao EKV i Haustor, nadam se da tih rokera jos uvek ima.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #16 poslato: 18, Јануар 2009, 03:45:18 »

ama bre koji ti je k... nisam ni jednom pomenuo niti mislio na grand vec zvucnija imena iz zanra koji se pominje!!!!!
Sačuvana
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #17 poslato: 18, Јануар 2009, 03:46:48 »

koga zvuchnijeg ?

van gog ?
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #18 poslato: 18, Јануар 2009, 03:58:42 »

pa eto,van gog je jedan od mogucih...
Sta je sa Borom (corbom),njega niko ne pominje?
Ne znam sada ovako napamet ko sve dolazi u obzir ali mora da ima neko...
Sačuvana
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #19 poslato: 18, Јануар 2009, 04:00:37 »

Van Goga cemo dovesti kad budemo imali da mu damo 15 hiljada evra za nastup. I pitanje je dal bi tad pristao.


A Bora.. Bora je pocheo da visi po pinku.. i da se bavi politikom.

Zaboravio Rudnik skroz.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #20 poslato: 18, Јануар 2009, 04:05:08 »

Jbg... mozda bi moglo nesto drugo privuci ljude? Osim samog muzickog sadrzaja. Mogli bismo ovde da dajemo predloge (cime privuci ljude),pa se neki mozda ispostavi dobrim?!
Sačuvana
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #21 poslato: 18, Јануар 2009, 04:06:31 »

Citat
Jbg... mozda bi moglo nesto drugo privuci ljude? Osim samog muzickog sadrzaja. Mogli bismo ovde da dajemo predloge (cime privuci ljude),pa se neki mozda ispostavi dobrim?!


Dobra reklama. To je ono sto je vrlo bitno dobro odraditi.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #22 poslato: 18, Јануар 2009, 04:14:41 »

dobro,to za reklamu se podrazumeva i tu bi svi trebali da damo doprinos ali mislio sam na neki sadrzaj samog festa!
Sačuvana
greengy
Administrator
Sr. Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 311


WWW
« Odgovor #23 poslato: 19, Јануар 2009, 02:08:46 »

Posto vidim da se vec vodi polemika o Lineup-u festivala, zelim samo da upozorim na sledece:

Da bi se neka manifestacija organizovala, neophodno je uraditi mnoge stvari.
Prva i osnovna je napraviti biznis plan same manifestacije koju naravno mora organizovati bar neka agencija. Zamotvaranje iste nema problema, to kosta oko 4500 din i lako se zavrsi za par dana u GM-u.
Sledece je pravljenje samog plana manifestacije sto predstavlja organizaciju citave logistike, infrastrukture i sl. Pod logistiku spadaju sve potrebne dozvole, papiri i potpisivanje raznih ugovora sa firmama koje bi nam davale razlicite usluge (ozvucenje, bina, pice, hrana, obezbedjenje...). Pod infrastrukturom spadaju samo mesto odrzavanja, prilazni put, parking, voda, struja (ne mislite valjda da se jedne bandere napojis kilovate i kilovate ozvucenja), toaleti i sl.
Kada se to sve sredi i dogovori, onda se uzima spisak mogucih izvodjaca, koji je u medjuvremenu sastavljen, pa se kontaktiraju menadzeri.
Nakon dogovora oko izvodjaca, krece se u promotivnu kampanju (izrada reklama, flajera, ID kartica, ulaznica, TV i radio reklama, plakata...)
Takodje, dok se sve ovo sprovodi, jedna ekipa juri sponzore i pokrovitelje manifestacije kako bi se oni reklamirali i mi ponesto zaradili!!!
.... A onda, nekoliko dana molis se Bogu da vreme tog dana bude lepo i da ti dodje bar 1000 ljudi. Inace, dok se sve bude pripremalo, videce se koliko je interesovanje, da ne bude kao sa docekom u Barandi!!! Namigivanje

Razmislite malo...
Sačuvana

_______________________________________________________
Đorđe Nikić - Tatina duša
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #24 poslato: 19, Јануар 2009, 03:55:36 »

Slazem se sa Nikolom.Treba nam nesto da pokrene mesto ali tome treba pristupiti ozbiljno.Secam se 2002. godine kada je bio onaj humanitrani koncert za crkvu, bilo je super organizacija,izvodjaci,atmosfera,odjeci u medijima,efekat pomoci crkvi...
Treba neko zvucan ali problem je sto ne postoji rejting festivala jer se prvi put pravi i tim je teze privuci neke zvucne.Van Gog je ispalio i te godine tako da ne verujem  da bi dosli ali ko zna?Mislim da bi Bora hteo.Inace, postujem ja rok ali ne mogu ljudi da kazu kako je rok jedino dobar, a ostalo ne valja.
Na BEER FESTU u Beogradu nastupa Luis vec godinama.E sad ne kazem ja dovedite narodnjaka nego i nesto sto je malo \"mekse\" od Bjesova da bi eventualno dosli malo stariji ljudi.
Neki pop izvodjac ili tako nesto...recimo...naravno znam da je sve ovo tesko organizovati...ja nemam neke silne veze ali tocicu pice ili cepati karte ako treba...
Sačuvana
Vader
Full Member
***
Poruke: 242


Resistance is Useless..


« Odgovor #25 poslato: 19, Јануар 2009, 05:06:48 »

Drugari. papirologiju oko festivala preuzimam ja na sebe i to mogu, sa mojim kontaktima, lako da zavrsim..

SVI ZNAJU KO JE VADER :angry:

Sto se line up-a tice, nabrajajte i nabrajajte, mozu i luis i ostalo. Probano je puno puta sa rock-om ali nije islo. Nama trebaju posetioci a ne djaci koje cemo uciti sta valja ili ne..(seteite se -Zvonko Bogdan na EXIT-u!!!!)
To je kao vino, dobro je samo ono koje ti najvise prija!!
ozvucenje, bina i osvetljenje nije problem, to ce najverovatnije SKY MUsic odraditi..

Niko nije pomenuo ime i trajanje Fest-a

Ajmo..
Sačuvana

This is the tongue that speaks on the inside
These are the ears that ring with hate
This is the beating youll never know
This is the fist that grinds you down
This is the pain that never leaves
These are the screams that pierce your skin
THIS IS THE VOICE OF SILENCE NO MORE
Vader
Full Member
***
Poruke: 242


Resistance is Useless..


« Odgovor #26 poslato: 19, Јануар 2009, 05:12:19 »

Sledece je pravljenje samog plana manifestacije sto predstavlja organizaciju citave logistike, infrastrukture i sl. Pod logistiku spadaju sve potrebne dozvole, papiri i potpisivanje raznih ugovora sa firmama koje bi nam davale razlicite usluge (ozvucenje, bina, pice, hrana, obezbedjenje...). Pod infrastrukturom spadaju samo mesto odrzavanja, prilazni put, parking, voda, struja (ne mislite valjda da se jedne bandere napojis kilovate i kilovate ozvucenja), toaleti i sl.
Kada se to sve sredi i dogovori, onda se uzima spisak mogucih izvodjaca, koji je u medjuvremenu sastavljen, pa se kontaktiraju menadzeri.



Menadzeri su kontaktirani i imam odlicne veze tu, Visoki napon je od CDL-a, a toaleti sa hemijiom se iznamljuju(Vec obavljeno), Stamapara imam na tone. to je, bre svirka sa ulazom i ne treba praviti famu oko toga. SUP je moj problem jer ja vec saradjuem sa svima i nije mi neki napor da i oko ovoga pricam sa ljudimakoji nam trebaju.
B)
Sačuvana

This is the tongue that speaks on the inside
These are the ears that ring with hate
This is the beating youll never know
This is the fist that grinds you down
This is the pain that never leaves
These are the screams that pierce your skin
THIS IS THE VOICE OF SILENCE NO MORE
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #27 poslato: 19, Јануар 2009, 05:16:22 »

Svaka cast, VADERU.
Treba paziti da li se datum poklapa sa necim slicnim u okolini ili na nivou zemlje.
Ime treba isto da bude orginalno.
Sačuvana
Vader
Full Member
***
Poruke: 242


Resistance is Useless..


« Odgovor #28 poslato: 19, Јануар 2009, 05:19:42 »

Datum je subota, kasta zavrsava 28.avgusta, tako da nije problem..
ime i line up je stvar diskusije
Sačuvana

This is the tongue that speaks on the inside
These are the ears that ring with hate
This is the beating youll never know
This is the fist that grinds you down
This is the pain that never leaves
These are the screams that pierce your skin
THIS IS THE VOICE OF SILENCE NO MORE
ivana0704
Hero Member
*****
Poruke: 1157


« Odgovor #29 poslato: 19, Јануар 2009, 05:20:41 »

Darko Radojevic napisao/la:
Citat
Slazem se sa Nikolom.Treba nam nesto da pokrene mesto ali tome treba pristupiti ozbiljno.Secam se 2002. godine kada je bio onaj humanitrani koncert za crkvu, bilo je super organizacija,izvodjaci,atmosfera,odjeci u medijima,efekat pomoci crkvi...
Treba neko zvucan ali problem je sto ne postoji rejting festivala jer se prvi put pravi i tim je teze privuci neke zvucne.Van Gog je ispalio i te godine tako da ne verujem  da bi dosli ali ko zna?Mislim da bi Bora hteo.Inace, postujem ja rok ali ne mogu ljudi da kazu kako je rok jedino dobar, a ostalo ne valja.
Na BEER FESTU u Beogradu nastupa Luis vec godinama.E sad ne kazem ja dovedite narodnjaka nego i nesto sto je malo \"mekse\" od Bjesova da bi eventualno dosli malo stariji ljudi.
Neki pop izvodjac ili tako nesto...recimo...naravno znam da je sve ovo tesko organizovati...ja nemam neke silne veze ali tocicu pice ili cepati karte ako treba...


pa, taj koncert je i prosao tako dobro bas iz razloga sto je bio humanitaran.
bila sam, ako se ne varam, bio je drugog septembra te godine. Smeško
isla sam da slusam Boru, Bajagu i rodjenu sestru, hihi.

gledaj,
nije bitan luis, niti bilo ko slican,
veruj da i vece suvog rokenrola moze odlicno da prodje.
masa Milanovcana je toga zeljna,
ovde godinama vec niti ima slicnih desavanja,
niti u gradu postoji ijedan lokal gde bar ponekad mozes cuti takve zvuke.
Sačuvana

štrikanjem do samospoznaje, dole heklanje koje zatupljuje!
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: