Vesti:

Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 15   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Pravda za Urosa  (Pročitano 37426 puta)
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #30 poslato: 07, Децембар 2008, 06:28:43 »

B. Borovic-advokat Urosa Misica
Биће правде за Уроша

Поседујем нове доказе који морају да доведу до обарања крајње драконске првостепене пресуде и најављујем велике обрте у овом судском поступку

Трајковић кобног дана није био на дужности

Адвокат Уроша Мишића, навијача Црвене Звезде који је осуђен на десет година затвора због напада на припадника жандармерије Небојшу Трајковића током утакмице Црвена Звезда- Хајдук Кула, Боривоје Боровић, за „Правду\" открива да је поднео жалбу на пресуду Врховном суду Србије и најављује велике обрте у процесу. Он тврди да поседује нове доказе који морају да доведу до обарања крајње драконске првостепене пресуде.
Шта сте све навели у жалби Врховном суду?

Не бих баш све да откривам противничкој страни, али желим да истакнем да је цео случај око Уроша Мишића најобичнија полицијска ујдурма. Поседујем необориве доказе, пре свега снимке на којима се јасно види да припадник жандармерије, Небојша Трајковић, песницом удара Мишића, иако је он тврдио да је одмах пао у несвест када су почели да га туку. Такође на снимцима се јасно види како он витла пиштољем и то пуних петнаест минута од момента када су почели да га туку, што опет говори да није пао у несвест. Имамо и снимке где се лепо види како поједини припадници жандармерије провоцирају навијаче и започињу сукоб.
Одакле онда они силни извештаји о томе како је Трајковићу гурана бакља у уста, да данас има трауме...?

Никаква бакља му није гурана у уста и то се на снимцима лепо види, као што се лепо и види како он држи за косу Мишића и удара га песницама. Такође и ти извештаји о његовим траумама су чисте измишљотине од стране полиције и верујем да их набављају у Дурмиторској улици. Оне немају везе са истином, а служе само да се оправда овако драконска и бесмислена казна која је Мишићу изречена.
Да ли је истина да жандарм Небојша Трајковић тог дана уопште није био на дужности?

Да, то је тачно и за то имам необориви доказ. Самим тим, не може се дело овалификовати као напад на службено лице, јер Трајковић није на северној трибини био у својству службеног лица. Није уопште тог дана био на дужности.
Па шта је наоружан са радио међу навијачима, ако није био на службеној дужности?

Е то је право питање. Требало би да се открије шта је он тамо радио наоружан и ко га је послао. Дошло је време да се поставе таква питања. Ко то сме наоружан да се шетка међу људима, а није службено лице тог дана, односно није на дужности? Очигледно је неко имао намеру да тог дана испровоцира сукоб са „Делијама.
Sačuvana
Vladimir
Jr. Member
**
Poruke: 50


« Odgovor #31 poslato: 08, Децембар 2008, 01:43:29 »

E, ako je objavljeno u \"Pravdi\" onda nemamo šta da komentarišemo. Tako ozbiljnom listu sa velikim tiražom nema šta da se prigovori.B)
Sačuvana

greengy
Administrator
Sr. Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 311


WWW
« Odgovor #32 poslato: 08, Децембар 2008, 03:50:34 »

Ne znam zasto uopste dovodis u pitanje o kojem se listu radi kada je sport u pitanju? Da je pitanje politike, OK, Pravda je na budzetu nepismenih radikala ali to sa Zvezdom nema veze...

Namigivanje
Sačuvana

_______________________________________________________
Đorđe Nikić - Tatina duša
SuMaDiNaC
Newbie
*
Poruke: 11


« Odgovor #33 poslato: 08, Децембар 2008, 06:24:58 »

Ja iskreno mislim da je kazna za tog Urosa realna!
Ne znam zasto ga svi podrzavaju!
ja da se pitam dao bih mu jos 5 godina.
Ne znam zasto o tome pricate!
Sačuvana
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #34 poslato: 08, Децембар 2008, 08:07:28 »

Citat
OK, Pravda je na budzetu nepismenih radikala ali to sa Zvezdom nema veze...



NE - nema apsolutno nikakve veze. Citas Kurir i Press cujem ?
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #35 poslato: 08, Децембар 2008, 12:17:53 »

Stvarno je bedak sto je mozda i neduzan covek dobio toliku kaznu, ali mora od nekoga da se pocne, jer jedino tako moze da se suzbije Huliganstvo... Englezi su to odlicno resili, samo zgazis na teren i odmah 5 godina zatvora - i oni sad mirni kao bubice mozes na tv-u da ih prebrojih koliko ih ima Smeško  ... Mozda sada ponavljam necije konstatacije ali stvarno me mrzi da citam 6 strana ove teme...  :whistle:
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #36 poslato: 09, Децембар 2008, 05:47:51 »

Citat
Ne znam zasto uopste dovodis u pitanje o kojem se listu radi kada je sport u pitanju?


U sportu NIKAD nije bilo politike. Zbilja si u pravu.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
greengy
Administrator
Sr. Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 311


WWW
« Odgovor #37 poslato: 10, Децембар 2008, 03:52:50 »

Bas na to sam i mislio.

O sportu bi svi trebalo na ovaj ili onaj nacin isto (neutralno) da pisu, ALI od kada je sport komercijalizovan, toga vise nema!!!

Cist primer za to je:

UDBA + Komunisticka Partija SFRJ = PARTIZAN

Namigivanje
Sačuvana

_______________________________________________________
Đorđe Nikić - Tatina duša
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #38 poslato: 10, Децембар 2008, 06:22:08 »

Citat
UDBA + Komunisticka Partija SFRJ = PARTIZAN



bokte. pa ti sve znas.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #39 poslato: 10, Децембар 2008, 07:54:50 »

Ma... Cigani su zlatni a mi smo uwek najgori kako god okrenesh... U sustini mene to ne wredja jer nishta pametnije od cigana ne mozesh ni chuti... Samo lupaju gluposti...
:silly:
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #40 poslato: 10, Децембар 2008, 09:23:42 »

m0skri, otkad ti pises \"w\"  umesto izvornog \"v\" ...?


jaoj.

Tužan
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #41 poslato: 10, Децембар 2008, 11:55:14 »

grunf napisao/la:
Citat
m0skri, otkad ti pises \"w\"  umesto izvornog \"v\" ...?


jaoj.

Tužan


Ma to se istripujem ponekad nemam pojma zashto... :blink:
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #42 poslato: 25, Јануар 2009, 08:00:08 »

13-og februara ce se znati vise o slucaju \"Uros Misic\" jer se tada na sudu razmatra zalba Urosevog advokata!
Posto je vec pronadjeno i utvrdjeno dosta nelogicnosti, nepravilnosti i propusta u optuznici kazna bi trebalo da bude najmanje prepolovljena ako ne i vise!
NADAM SE DA CE PRAVDA I ISTINA POBEDITI I DA CE SIRE NARODNE MASE TO VIDETI KAO I TO KOLIKO JE KORUMPIRANO BILO TUZILASTVO I POLICIJA U OVOM SLUCAJU!
Sačuvana
greengy
Administrator
Sr. Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 311


WWW
« Odgovor #43 poslato: 26, Јануар 2009, 12:27:49 »

pilpiksi napisao/la:
Citat
13-og februara ce se znati vise o slucaju \"Uros Misic\" jer se tada na sudu razmatra zalba Urosevog advokata!
Posto je vec pronadjeno i utvrdjeno dosta nelogicnosti, nepravilnosti i propusta u optuznici kazna bi trebalo da bude najmanje prepolovljena ako ne i vise!
NADAM SE DA CE PRAVDA I ISTINA POBEDITI I DA CE SIRE NARODNE MASE TO VIDETI KAO I TO KOLIKO JE KORUMPIRANO BILO TUZILASTVO I POLICIJA U OVOM SLUCAJU!


Slazem se! Samo da pomenem da ce se na ovu temu o korupciji u svim javnim sluzbama baviti Insajder pocetkom Marta.

Bice to dobra prilika da se svaki javni slucaj, kao sto je Urosev, pomene u emisiji. A setite se samo kako je fudbalska mafija prosla!!!

B)
Sačuvana

_______________________________________________________
Đorđe Nikić - Tatina duša
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #44 poslato: 26, Јануар 2009, 03:56:55 »

Ja sam Zvezdas ali ne navijam za svoj tim tako sto policajcu ubacujem baklju u usta.Na ovom klincu su se \"slomila kola\" sto bi rekao nas narod.Ono sto je on uradio jeste za zatvor ali ne bas za 10 godina.
Na utakmici Zvezda-Cibona Zandarmerija je malo pred kraj usla i stala oko terena.Bolje sto su usli jer bilo je usijanih glava i zamislite da su upali i napali igrace Cibone.Onda bi dogadjaj sa aerodroma u Splitu bio potpuno nebitan i opet bi nas za sve krivili.Moramo biti mudri.
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 15   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: