Vesti:

Stranice: 1 ... 11 12 [13] 14 15   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Pravda za Urosa  (Pročitano 37452 puta)
greengy
Administrator
Sr. Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 311


WWW
« Odgovor #180 poslato: 14, Новембар 2009, 05:41:02 »

Pocela je ova tema da lici na nasu drzavu!

Svi se u sve razumeju... Svako sudi kako hoce... Niko nikog ne razume... Mlati se puno...

Neka sud zavrsi svoje ma kakav on bio trenutno. Onda cemo kometarisati. Kriv je ako se dokaze u suprotnom, nije. Jbg. Smeško

Ae ljudi iskoristite malo vremena pa glasajte za sajt, nemojte se samo raspravljati!!!

Glasaj OVDE
Sačuvana

_______________________________________________________
Đorđe Nikić - Tatina duša
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #181 poslato: 14, Новембар 2009, 05:50:09 »

Citat
Pocela je ova tema da lici na nasu drzavu!

Svi se u sve razumeju... Svako sudi kako hoce... Niko nikog ne razume... Mlati se puno...

Neka sud zavrsi svoje ma kakav on bio trenutno. Onda cemo kometarisati. Kriv je ako se dokaze u suprotnom, nije. Jbg.



http://somecallmeduh.files.wordpress.com/2007/08/arguing_over_internet.jpg
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
greengy
Administrator
Sr. Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 311


WWW
« Odgovor #182 poslato: 14, Новембар 2009, 05:57:16 »

grunf napisao/la:
Citat
Citat
Pocela je ova tema da lici na nasu drzavu!

Svi se u sve razumeju... Svako sudi kako hoce... Niko nikog ne razume... Mlati se puno...

Neka sud zavrsi svoje ma kakav on bio trenutno. Onda cemo kometarisati. Kriv je ako se dokaze u suprotnom, nije. Jbg.



http://somecallmeduh.files.wordpress.com/2007/08/arguing_over_internet.jpg


Jasta, ziva istina :side:
Sačuvana

_______________________________________________________
Đorđe Nikić - Tatina duša
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #183 poslato: 14, Новембар 2009, 06:12:27 »

Ovo mi je poslao decko koji je bio u sudnici na poslednjem rocistu!


"mrzi me sad nesto vise da pisem uglavnom,svedok koji je bio tad tu i koji je svedocio je rekao da trajkovic nije imao povrede oko usta i da nije padao u nesvest(posto je trajkovic svedocio da je pao u nesvest i slicno) onda su gledali snimak svega toga i trajkovic posto nema dokaza da mu je gurana baklja u usta rekao u fazonu "ne vidi se na snimku ali se to desilo" i nastavio tezu da se ne seca bas dobro,bio je pao u nesvest onda je snimak pokazao kako je u "nesvesti" tukao nekog drugog navijaca na tribini i kako je setao po tribini...itd itd itd Uglavnom dosta lazi koje je prethodno izreceno od strane Trajkovica i tuzilaca je juce opovrgnuto.Sad znas ovo je Srbija,ali realno odbrana radi sasvim dobar posao."
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #184 poslato: 14, Новембар 2009, 06:16:23 »

Evo jos jedna vest...


Svedok:Trajkoviću niko nije gurao baklju u usta
Izvor: Tanjug |

BEOGRAD, 6. novembra (Tanjug) - Svedok Ratko Vučković izjavio je danas, na suđenju Urošu Mišiću, da nije video da je bilo ko od navijača upaljenom bakljom napao žandarma Nebojšu Trakovića na utakmici "Crvena zvezda" - "Hajduk", 2. decembra 2007. godine.

"Nisam video da je neko pokušao Trajkoviću da gurne baklju u usta, da sam to video sigurno bih intervenisao i pokušao da sprečim taj napad", izjavio je stomatolog Vučković, koji je redovan posetilac "Zvezdinih" utakmica, svedočeći u Okružnom sudu u Beogradu.

Mišić je optužen za pokušaj teškog ubistva, zato što je, prema navodima optužnice, na utakmici Crvena zvezda - Hajduk iz Kule, pokušao da ubije Trajkovića tako što je upaljenu baklju pokušao da mu ugura u usta.

Vučković, koji je i član Skupštine FK "Crvena zvezda", ispričao je da se ceo događaj napada navijača na Trajkovića dogodio u poluvremenu utakmice, u njegovoj neposrednoj blizini, kao i da se posle napada "našao s Trakovićem oči u oči", i da nije primetio da ima opekotine na licu.

"Napad na Trajkovića usledio je u poluvremenu utakmice, kada je grupa od desetak navijača projurila pored mene. Video sam da se sapleo i pao, a potom je ustao i pojurio prema istočoj tribini, a oni su krenuli za njim", ispričao je svedok, navodeći da u tim trenucima nije znao da je napadnut policajac.

Jedan od napadača, rekao je Vučković, udario je i njega po licu, pa je odlučio da se povuče.

"Kada se vraćao prema sredini severne tribune, Trajković je izvadio pištolj i ispalio tri metka u vazduh, tada sam shvatio da je reč o policajcu", naveo je Vučković i dodao da se žandarm ponašao potpuno profesionalno i sve vreme vladao situacijom.

"Našao se na pola metra od mene i ja sam mu dodao cipelu koja mu je spala sa noge. Nisam primetio da je spaljen u licu, ali je imao ogrebotine. Video sam da ima neku promenu na leđima, rekao je Vučković, odgovarajući na pitanje tužioca i dodao da je Trajković sve vreme napada, koji je on video, bio go do pojasa.

Na pitanje tužioca zašto mu nije ponudio pomoć, kao lekar profesionalac, Vučković je odgovorio da mu Trajković nije delovao kao neko kome je potrebna urgentna medicinska pomoć, pa mu je nije ni ponudio.

"Bio sam oči u oči sa Trajkovićem, delovao mi je potpuno orijentisano u prostoru i vremenu, svesno i samouvrno", kazao je svedok.

Posle saslušanja ovog svedoka sudsko veće je pregledalo snimak napada na kome se vidi kako Trajković tuče jednu osobu.

Sudsko veće je, takođe, u zapisniku konstatovalo da se snimku vidi osoba, za koju je Trajković tvrdio da je Uroš Mišić, kako baca baklju, što je uzrokovalo primedebe odbrane s obzirom da Mišić nije bio obučen kao lice sa snimka.

Prvu presudu po optužbi za pokušaj ubistva, kojom je Mišić bio osuđen na 10 godina zatvora, Vrhovni sud Srbije je ukinuo i naložio ponovno suđenje.

Na novom suđenju, prema uputstvu Vrhovnog suda, Okružni sud bi trebalo da utvrdi da li je navijač "Crvene zvezde" hteo da upaljenu baklju ugura u usta Trajkoviću i onda izvuče zaključke o pokušaju ubistva za koji se tereti
Sačuvana
Jovke
Newbie
*
Poruke: 20


« Odgovor #185 poslato: 15, Новембар 2009, 07:34:00 »

Све сам то гледао са 10ак метара и све ми је познато,Урош није био сам ал су њега ухватили и на њему се сломила кола.На крају суђења надам се да ће правда бити задовољена,за дело напад на жандара добиће одговарајућу казну ал не 10г. ал не са гурањем бакље у уста и тешким телесним повредама већ са целом истином која се види на снимку.На снимку се лепо види да није била само једна бакља и да није Урош био сам и да је други напад испровоциро жандар који је јурио дечака којем није дао са снима својим моб.телефоном.Са целим дешавањем сам упознат одлично јер сам са клинцима и другарима посматро са 10.м.50 Жандара је било удаљено од Трајковића на 30'' 40 мет.ал су дошли да му помогну тек 10мин.по нападу на истог.Жртвене овце су испали и Трајковић и Мишић.Најбоље је да са овом темо мало станемо па ако треба наставиће мо по завршетку суђења.
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #186 poslato: 15, Новембар 2009, 01:33:19 »

Nebitno je da li cemo malo stati sa pisanjem na ovu temu ili ne ali mi malo upada u oci to sto nisam dobio odgovore i komentare na poslednjih 4-5 postova!
Verovatno ovi neupuceni sto podrzavaju kaznu Urosu sada nemaju sta da dodaju jer cim je istina isplivala na povrsinu (do duse jedva),vrhovni sud je ukinuo presudu Urosu!
Danas sam gledao klip (od pre 7-8 dana,sa vesti na b92),gde republicki tuzilac javno govori neverovatne lazi!!!
Rekao je kako je na duksu predsednika Zvezde pisalo o "huliganima,palicama,lancima..."!
A na duksu je pisalo "dok se zemlja oko sunca krece..."!
Siguran sam da bar 50% ljudi koji su to culi na vestima nisu proverili i da i dalje misle da je na duksu pisalo o huliganima...
E to je ono sto ja Grunfu (i jos ponekima) pokusavam da objasnim!
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #187 poslato: 15, Новембар 2009, 07:10:29 »

Ne znam zasto npr. Grunf ne odgovara na moje postove...pitacu ga to uz "jednu" domacu rakijicu Namigivanje ali mislim da bi Vader trebalo da se barem izvini za one lazne i neosnovane optuzbe na moj racun!
Sačuvana
Vader
Full Member
***
Poruke: 242


Resistance is Useless..


« Odgovor #188 poslato: 16, Новембар 2009, 03:46:37 »

jbg, mozda sam preterao, ali i vi ste sa ovom temom- ne znam sta mi je trebalo uopste da ulazim u ovu tematiku..
Sačuvana

This is the tongue that speaks on the inside
These are the ears that ring with hate
This is the beating youll never know
This is the fist that grinds you down
This is the pain that never leaves
These are the screams that pierce your skin
THIS IS THE VOICE OF SILENCE NO MORE
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #189 poslato: 16, Новембар 2009, 10:19:43 »

Preterao jesi...a mi smo samo diskutovali o tome sta se desilo,zasto je optuzen,da li je kazna visoka...ne vidim tu nista lose.
Sačuvana
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #190 poslato: 16, Новембар 2009, 11:17:33 »

Citat
Ne znam zasto npr. Grunf ne odgovara na moje postove...pitacu ga to uz "jednu" domacu rakijicu


Ti npr. na strani br. 30 nisi odgovorio niti komentarisao bilo sta u vezi mojih postova. Tako da, ne mogu preskakati stvari.

btw, uz rakiju ne pricham o stupidarijama poput politike ili sporta.
Namigivanje
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #191 poslato: 16, Новембар 2009, 12:49:52 »

Aj mi samo tu  30 stranu ponovi jer ja nemam pregled po stranama vec sve jedno ispod drugog...jbg,valjda mi to Greengy namestio :side:
Sačuvana
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #192 poslato: 18, Новембар 2009, 03:24:36 »

pilpiksi napisao/la:
Citat
Aj mi samo tu  30 stranu ponovi jer ja nemam pregled po stranama vec sve jedno ispod drugog...jbg,valjda mi to Greengy namestio :side:



http://www.rudnik.in.rs/index.php?option=com_fireboard&Itemid=2&func=view&catid=16&id=23&limit=6&limitstart=174

evo strane br. 30


ma greengy sta naredi.. to je bomba. Smeško
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #193 poslato: 18, Новембар 2009, 10:22:10 »

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2009&mm=11&dd=18&nav_id=393387

Zbog ulaska na teren 120.000 evra

Jedan navijač iz Danske moraće da plati kaznu od 900.000 kruna, oko 120.000 evra, jer je prekinuo utakmicu između Danske i Švedske.



:woohoo:
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #194 poslato: 13, Јануар 2010, 06:52:15 »

Pa i treba da plati,verovatno kod njih postoji zakon po kome mogu tako da ga kazne! Bez da mu pripisuju nesto sto nije uradio i osudjuju za primer kao kod nas.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 11 12 [13] 14 15   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: