Vesti:

Stranice: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Pravda za Urosa  (Pročitano 37395 puta)
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #165 poslato: 13, Новембар 2009, 05:55:01 »

Ne razumem kakvu pravdu trazite za urosa kad treba jos vecu kaznu da dobije!!!
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
greengy
Administrator
Sr. Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 311


WWW
« Odgovor #166 poslato: 13, Новембар 2009, 06:27:38 »

Problem u nasoj drzavi nije samo na tribinama i u halama, vec u svim porama drustva. Najveci problem je sto se na takvim mestima svi "opuste" na ovaj ili onaj nacin i prave gluposti za koje nisu ni svesni. Mladi ljudi su plahoviti i vode se nekim parolama koje nisu uvek u redu.

Primer takvog ponasanja je i ponasanje navijaca na severnoj tribini nase lepe Marakane. Sud je osudio Urosa na tih 10 godina a naravno kao i u doba Zemunskog klana, neko je okrenuo telefon i decka su oslobodili tj. vratili na ponovno sudjenje. NIJE problem, to ponavljam samo u narodu NEGO u drzavnim institucijama. Isto tako, Legija glumi Dostojevskog, sto bi Grunf rekao, umesto da moticicom okopava luk u Padinjaku. Tako je to, sto vece sr*** napravis manje te osude, pazi slucajno je tako i u privredi, ovi sa 7. i 8. stepenom imaju manje plate nego neko ko ima 2 petka od skole!!!

L&M

Posto je Uros u ovom slucaju kolateralna steta ondasnjeg "pokusaja ubistva onog zandara", ko ce biti kolateralna steta sto ubise neduznog Francuza? Ako se dobro razumem u matematiku stanje je sledece:

Uros:
+ pokusaj ubistva sluzbenog lica (samo on je optuzen, nema saucesnika)
+ nabijao mu baklju u usta (da li je on, prave nasi policijski kompjuterasi foto robota) :blink:  
+ covek se oporavlja, sada mu je bolje
= dobija 10 godina

Ubistvo Tatona:
+ tuca u centru Beograda (nije stadion)
+ tukli ga nekoliko navijaca (Uros je sam optuzen)
+ kada su ga gazili i prebili, bacili su ga sa garaze sa 5-6 metara visine (ludaci)
+ covek je strani drzavljanin (Srbi se kao i uvek reklamiraju na najbolji nacin)
+ Taton preminuo (iskreno saucesce)
= Sta ovi partizanovi "navijaci" treba da dobiju? Po 100 god? A da kod nas samo moze dozivotna do 40... Smesno :dry:

E sad sagledajte situaciju od Legije Dostojevskog preko Urosa do ovih napaljenih huligana koji seju srpstvo po svetskim medijima!!!

Bas me interesuje kada ce Srbi sagledati stvari malo sire a ne samo sta im RTS, PINK pa cak i B92 govore! Ljudi otvorite oci!

Sistem je truo! Tranzicija, jbg! B)
Sačuvana

_______________________________________________________
Đorđe Nikić - Tatina duša
Vader
Full Member
***
Poruke: 242


Resistance is Useless..


« Odgovor #167 poslato: 13, Новембар 2009, 06:28:06 »

[
Opa, krenule su i neosnovane optužbe... Smeško

Daj ljudi malo se opustite, komentarišite npr. novi zakon o saobraćaju, pustite navijanje, srediće se i to samo malo vremena! B)[/quote]


Pa, gde si ti, greengy, mislio sam da si napustio forum, kad ces da odgovoris na pitanja vezana za savet i mz, a i nisu toliko neosnovane, vec neproverene..

cuo sam da se ljutis na mene zbog tih pitanja, pa dali da otvaram temu??
Sačuvana

This is the tongue that speaks on the inside
These are the ears that ring with hate
This is the beating youll never know
This is the fist that grinds you down
This is the pain that never leaves
These are the screams that pierce your skin
THIS IS THE VOICE OF SILENCE NO MORE
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #168 poslato: 13, Новембар 2009, 06:58:43 »

Nikola ovo sve sto si napisao je totalno navijacki!!! Prvo poredis babe i zabe a drugo branis navijaca zvezde a odmah pljujes partizanove!!!

Ja to gledam totalno drugacije: za mene su i uros i ovi sto su ubili francuza isti (majmuni bez mozga!!!) i treba ih kazniti onako kako su zasluzili, a boga mi zasluzili su debele kazne! I to nikakve veze sa fudbalom nema, tako da nema razloga da to poredis kao navijace zvezde i partizna, vec kao zlocine!

I nije mi janso kako bre pominjes neka montiranja, ovo,ono... Pa ko je onda nabijao baklju panduru?? Sad sam u zabuni?! Mozda je moj deda isao na marakanu pa pravio nerede, moracu da ga pitam...
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #169 poslato: 13, Новембар 2009, 07:56:36 »

Citat
Problem u nasoj drzavi nije samo na tribinama i u halama, vec u svim porama drustva. Najveci problem je sto se na takvim mestima svi "opuste" na ovaj ili onaj nacin i prave gluposti za koje nisu ni svesni. Mladi ljudi su plahoviti i vode se nekim parolama koje nisu uvek u redu.


Nisi otkrio toplu vodu.

Opuste ?  Polude greengy, polude. Posto nemaju zakonske okvire.. lako im je da prave s*anja. Ali, to nije dovoljno dobar izgovor. I ti si mlad i ja sam mlad.. pa nam ne padaju te stvari na pamet.


Citat
Sud je osudio Urosa na tih 10 godina a naravno kao i u doba Zemunskog klana, neko je okrenuo telefon i decka su oslobodili tj. vratili na ponovno sudjenje.



Posledica zaostalih milosevicevih kadrova.


Citat
da li je on, prave nasi policijski kompjuterasi foto robota


Sta bre prave kad je on rekao da jeste i da mu je zao sto je to uradio jer mu nije bila namera da pandura jel ubije.. (kao da ga je nabadao zashiljenom sargarepom a ne upaljenom bakljom)


Citat
Ubistvo Tatona:
+ tuca u centru Beograda (nije stadion)
+ tukli ga nekoliko navijaca (Uros je sam optuzen)
+ kada su ga gazili i prebili, bacili su ga sa garaze sa 5-6 metara visine (ludaci)
+ covek je strani drzavljanin (Srbi se kao i uvek reklamiraju na najbolji nacin)
+ Taton preminuo (iskreno saucesce)
= Sta ovi partizanovi "navijaci" treba da dobiju? Po 100 god? A da kod nas samo moze dozivotna do 40... Smesno


Sta nije jasno ? Po 30-ak godina. Na primer.

Uros 10. Ne vidim nikakav problem. Mada, nemoj da poredis ovo dvoje.


Citat
Bas me interesuje kada ce Srbi sagledati stvari malo sire a ne samo sta im RTS, PINK pa cak i B92 govore! Ljudi otvorite oci!



U pravu si da ne treba verovati u sve sto se pishe.. Ali smrt Tatona se desila. To je valjda svima jasno. Ne znam na koji nacin je tu bilo sta servirano od strane medija?

Postoji hiljadu i dvesta primera divljastva koja su uslikana kamerom.. I za koja postoje milion dokaza. Medjutim, uvek I ODUVEK Srbi ce reci - Ne nismo mi krivi... neko drugi, treci, cetvrti ili dvanaesti je kriv za to.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #170 poslato: 13, Новембар 2009, 02:23:08 »

"pS.- DA DODJES, PILPIKSI, DA OCISTIS TABLU U ZABAVNOM PARKU.."


Bas sam se lepo nasmejao na ovu vaderovu glupost!
Ja sam u poslednjih 6 meseci (tog perioda se secam) samo jednom bio u tom parku,sa devojkom (pocetkom avgusta),bila je noc a da li je i gde nesto bilo pisano nisam tada ni video,kada je npisano ne znam  a za to sam saznao tek sada na forumu!
Mislim da bi trebao malo da razmislis pre nego nekoga optuzis za nesto!
Ne vidim na osnovu cega si mene doveo u vezu sa tim u zabavnom parku???
Cak i taj jedan put kada sam bio sa devojkom,niko me nije video tako da mi malo smesno deluje tvoja optuzba!
Pitao si me koliko sam grafita napisao u Bg-u,odgovor je jedan!
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #171 poslato: 13, Новембар 2009, 02:28:37 »

"Sud je osudio Urosa na tih 10 godina a naravno kao i u doba Zemunskog klana, neko je okrenuo telefon i decka su oslobodili tj. vratili na ponovno sudjenje."


Nije Greengy niko okretao nikakav telefon,tuzioci nisu mogli nista da dokazu od onoga sto su naveli u optuznici i sada mu se ponovo sudi a prilicno sam siguran da ce ovaj put dobiti zasluzenu kaznu a ne smesnih 10 godina!
Samo da nadjem malo vremena obavesticu prisutne na ovoj temi sta se poslednje desavalo na sudjenju!
I jos jednom cu ponoviti ,NIJE UROS NIKOME GURAO BAKLJU,STO JE VESTAK SUDSKE MEDICINE DOKAZAO NEPOSREDNO PO ZAVRSETKU TOG DOGADJAJA!
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #172 poslato: 13, Новембар 2009, 02:37:11 »

"Zakon postoji... Al je problem kad pocne da se primenjuje nastaju parole.. Pravda za Milosa, Marka, Janka.."

Grunfe,ne razumes...Nije problem kada zakon pocne da se primenjuje vec je problem kada pocne da se primenjuje NEPOSTOJECI zakon i kada nekome pripisuju ono sto nije uradio (kao u slucaju urosa,jer on nikoga nije pokusao da ubije),e zato nastaju te parole...
A jos jedan problem je u tome sto nadlezni organi cesto ne sprovode nikakav zakon kada se desi neki incident ali sa jedne strane ih razumem jer sta ce da rade kada se desi (a cesto se desava),da zandarmerija tuce neduzne navijace-onda ce i njih (zandare) morati da hapse a to vec ne ide,mislim kako uhapsiti pandura koji nekoga prebije...jer pandur valjda nikada nije kriv...ili to moze samo kod nas...
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #173 poslato: 13, Новембар 2009, 02:47:39 »

ok Moskri,mozda nisi mislio na mene ali onda nemoj upotrebljavati termin "navijaci" vec neki drugi jer sam ja navijac a ne pravim incidente i nisam bez mozga! Vodim lep zivot,imam stan,auto,prijatelje,posao (i funkciju sefa na njemu),devojku i ne bih zeleo to da narusim zbog nekih gluposti gde i sam mogu da budem povredjen (mada sam krivicom pandura nekoliko puta to i bio),nadam se da smo razjasnili te stvari...
A ako pratis sta pisem ovde videces da sam vise puta napisao da ima oko 10% od ukupnog broja svih navijhaca koji su skloni incidentima i tu se mogu svrstati oni koje vader proziva za sranja na magistralnim kafanama itd. Ali ja tu nista ne mogu...
Sačuvana
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #174 poslato: 13, Новембар 2009, 03:06:32 »

Citat
Nije Greengy niko okretao nikakav telefon,tuzioci nisu mogli nista da dokazu od onoga sto su naveli u optuznici i sada mu se ponovo sudi a prilicno sam siguran da ce ovaj put dobiti zasluzenu kaznu a ne smesnih 10 godina!
Samo da nadjem malo vremena obavesticu prisutne na ovoj temi sta se poslednje desavalo na sudjenju!
I jos jednom cu ponoviti ,NIJE UROS NIKOME GURAO BAKLJU,STO JE VESTAK SUDSKE MEDICINE DOKAZAO NEPOSREDNO PO ZAVRSETKU TOG DOGADJAJA!



U rešenju Vrhovnog suda, kojim se ukida pomenuta presuda, navodi se i da će prvostrepeni sud moći da izvuče zaključke o umišljaju Mišića za krivično delo za koje se tereti, pošto sa sigurnošću utvrdi da je, kako je bilo navedeno u prvostepenoj presudi, "pokušao da žandarmu ugura upaljenu baklju u usta". U ukinutoj presudi ocenjeno je da je napad na Trajkovića, predstavljao "linč službenog lica", pošto Trajković nije dao povoda za napad.


A to da je i ovo maslo zaostalih kadrova bivsheg rezima.. ne sumnjam uopste.


Citat
Grunfe,ne razumes...Nije problem kada zakon pocne da se primenjuje vec je problem kada pocne da se primenjuje NEPOSTOJECI zakon i kada nekome pripisuju ono sto nije uradio (kao u slucaju urosa,jer on nikoga nije pokusao da ubije),e zato nastaju te parole...
A jos jedan problem je u tome sto nadlezni organi cesto ne sprovode nikakav zakon kada se desi neki incident ali sa jedne strane ih razumem jer sta ce da rade kada se desi (a cesto se desava),da zandarmerija tuce neduzne navijace-onda ce i njih (zandare) morati da hapse a to vec ne ide,mislim kako uhapsiti pandura koji nekoga prebije...jer pandur valjda nikada nije kriv...ili to moze samo kod nas...


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=11&dd=13&nav_category=16&nav_id=392418

aj da krenem od ove vesti.

Pripadnik Interventne jedinice policije Miljan Raičević (25) osuđen je na sedam godina zatvora zbog ubistva Đorđa Zarića (24) marta ove godine u Novom Beogradu.

Zakon se, svidjalo se to nekome ili ne primenjuje i te kako cak i na pandure koji su do sada bili prakticno nedodirljivi.

Prica da panduri uvek i oduvek provociraju s*anja na tribinama postaje toliko ljigava i dosadna, da je cak i vrapcima na grani jasno da stvari nisu tako ruzicaste kako ih neko promovise.
I jos nesto - Zakon o sprecavanju nasilja na sportskim priredbama postoji ali su odredbe tog zakona previse blage za ove nase nazovi huligane.

http://www.mup.vladars.net/zakoni/pdf/Zakon%20o%20sprecavanju%20nasilja%20na%20sportskim%20priredbama.pdf
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #175 poslato: 13, Новембар 2009, 05:33:32 »

"U rešenju Vrhovnog suda, kojim se ukida pomenuta presuda, navodi se i da će prvostrepeni sud moći da izvuče zaključke o umišljaju Mišića za krivično delo za koje se tereti, pošto sa sigurnošću utvrdi da je, kako je bilo navedeno u prvostepenoj presudi, "pokušao da žandarmu ugura upaljenu baklju u usta". U ukinutoj presudi ocenjeno je da je napad na Trajkovića, predstavljao "linč službenog lica", pošto Trajković nije dao povoda za napad."

Ne razumem sta si sa ovim hteo da kazes?

To za Zarica je ok ali ja nisam pominjao ubistva,zar ne???
Mislim da bi bilo previse kada ni za ubistva ne bi odgovarali!
Ovako prebiju te ali to nema takvog odjeka kao ubistvo i niko te ne cima zbog toga...kapiras?

Iskreno,mrzelo me da citam sta pise u tom zakonu (ima dosta da se cita),ali koliko sam ja upucen,najnoviji zakon i nije bas blag! Ipak,nije to toliko bitno,samo neka se on sprovodi-imace i to rezultata,i te kako!
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #176 poslato: 13, Новембар 2009, 06:31:47 »

Za Moskrija:
Ti izgleda ne citas moje postove (niti Jovketove),ili ne zelis da vidis ono sto ti mozda ne odgovara-ali mi smo vise puta rekli da smo protiv ubijanja,nasilja itd. Da samo zelimo da se svakom ko nesto napravi sudi posteno! Urosa su na brzinu mislili da osude tako sto su mu podmetnuli u optuznicu dosta stvari koje nemaju veze sa istinom i epilog toga je novo sudjenje!
Shvati da mi ne podrzavamo Urosa u tome sto je uradio vec trazimo pravednu presudu!

Za Grunfa:
Malo si bukvalnije shvatio to kada smo ti rekli da ne verujes slepo medijima,nismo mi rekli da sve sto objave da je laz vec da u nekim slucajevima izostave neke stvari,nesto namontiraju,nesto slazu i stvori se skroz drugacija slika od one koja je istinita!
A upravo ta pisanja cine da ljudi poput vas (koji su totalno neupuceni u realna navijacka desavanja),imaju takvu sliku o navijacima!
Kazes da ne kapiras "pravda a ne sloboda"?
To je bar jednostavno,neka ga osude za napad na coveka na tribini (za koga se kasnije ispostavilo da je bio pandur i pri tom niko ne zna da li je bio na sluzbenoj duznosti i niko ne zna sta je naoruzan trazio medju 3-4 hiljade ljudi,posto su njegovi sefovi rekli da ga tamo nisu poslali!)! A ako ga osude za to sto je uradio bice 2,3 godine a ne 10!

 Za vadera:
Pominjes da li je ok da se meni svrlja kuca?
Ne razumem zasto jer ja tvoju kucu nisam svrljao...niti bilo sta sto je u tvom vlasnistvu!
Kazes da "niko normalan ne moza da uziva od budala"?
A ja ti kazem da na oko 20 utakmica Zvezde ove sezone,Delije nisu napravile ni jedan incident niti ugrozili bilo koga na stadionu i van njega! O cemu ti onda pricas?
Mislim da je ipak bolje da upotrebis mozak jer ces ispasti glup ako nastavis tako da pises!
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #177 poslato: 13, Новембар 2009, 06:55:53 »

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/komentar_dana/story/87061/Saop%C5%A1tenje+sa+predumi%C5%A1ljajem.html


Ovo je za mog dragog prijatelja Grunfa!
A neka pogledaju i ostali!
Klasican primer kako radi policija,e pa tako se isto radi sa navijacima,cim se desi incident oni brze bolje slazu medije,ovi objave i vi poverujete u to!
Sačuvana
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #178 poslato: 13, Новембар 2009, 08:34:48 »

Citat
Ne razumem sta si sa ovim hteo da kazes?


Da nije u pitanju sumnja da je on to uradio.. (posto je i sam On rekao kako mu je zao, -mada sad neko servira pricu da to zapravo nije bio on nego deda Milojica..) vec da je Vrhovni sud vratio drugostepenom sudu da ponovo razmatra sve, kako bi jel kazna bila blaza - vracamo se na pricu o Milosevicevim kadrovima.


Citat
Ovo je za mog dragog prijatelja Grunfa!


pricati zasto pres i kurir nisu valjani izvori pravih informacija sa scene srpskog drustva.. zahteva jednu posebnu temu. spreman sam na tu temu dosta komentarisati i objasniti, mada je to ipak prica za drugu priliku.
No.. ti si malo kontradiktoran. Prvo pricash kako novinske agencije, tv ili baba vanga nisu u pravu.. i da svako prica na svoju stranu.. pa onda dodjes sa linkom jedne internet stranice koja zastupa odredjenu stranu u politickom i sportskom svetu.
?

Citat
Malo si bukvalnije shvatio to kada smo ti rekli da ne verujes slepo medijima,nismo mi rekli da sve sto objave da je laz vec da u nekim slucajevima izostave neke stvari,nesto namontiraju,nesto slazu i stvori se skroz drugacija slika od one koja je istinita!
A upravo ta pisanja cine da ljudi poput vas (koji su totalno neupuceni u realna navijacka desavanja),imaju takvu sliku o navijacima!
Kazes da ne kapiras "pravda a ne sloboda"?
To je bar jednostavno,neka ga osude za napad na coveka na tribini (za koga se kasnije ispostavilo da je bio pandur i pri tom niko ne zna da li je bio na sluzbenoj duznosti i niko ne zna sta je naoruzan trazio medju 3-4 hiljade ljudi,posto su njegovi sefovi rekli da ga tamo nisu poslali!)! A ako ga osude za to sto je uradio bice 2,3 godine a ne 10!



O pisanju medija nevezano za bilo koju temu si u pravu. To stoji. Svako navija vodu na svoju vodenicu.. i svako cinjenice vidi na mnogo nacina a sve u zavisnosti od politicke struje koja ga vodi.

Realna navijacka desavanja ? - To mogu da shvatim kao samo jedno - Da mi neko kaze - "Grunf, ako ne znas kako se mase zastavom na derbiju , nemoj o tome da pricas. Ako ne znas da se grb Partizana nosi na levoj umesto na desnoj strani na duksu - to pitaj.
Ako ne znas da se na poluvremenu peva pesma - Dok partizan bitke bije.. nemoj da pevas neku levu.

To su za mene neka navijacka pravila i normalna desavanja koja su u dogovoru sa navijackim grupama postala pravila na stadionima u nasoj zemlji.  

Postoji blizu 200 zemalja u svetu. U velikoj vecini zemalja igra se fudbal koji mi igramo........ U desetini od njih igra se najbolji fudbal koji je ikada vidjen na planeti zemlji. I te zemlje imaju navijace.. i te zemlje imaju policiju. i probleme sa navijacima.. kao normalnu pojavu.  Razlika u mentalitetu se nadoknadjuje drugima (citaj - pravnima) sredstvima.
Tamo negde... u dalekoj nama Jevropi.. postojalo je to sto ovde postoji.. pa odjednom vise nema upadanja na teren i ostalih stupidarija kojih se nasi kvazi-navijaci drze kao pijani tarabe.

Citat
Iskreno,mrzelo me da citam sta pise u tom zakonu (ima dosta da se cita),ali koliko sam ja upucen,najnoviji zakon i nije bas blag! Ipak,nije to toliko bitno,samo neka se on sprovodi-imace i to rezultata,i te kako!


Ovo je jedini i najnoviji zakon o tome. Ne postiji drugi a valjalo bi.  

Sprovodi ?  Kako meni kao navijacu Partizana, nikad nije pravo kad taj klub izgubi (bez obzira na krivicu sudije, sunceve protuberance, losu igru ili meseceve mene..)  tako i navijacima nikad nece biti objasnjeno zasto je neko njihov kaznjen.

Primer navodim - Hitlerova partija je bila najbrojnija posle drugog svetskog rata u Nemackoj.. cak i posle njegovog pada i samoubistva u bunkeru. Ukinuta je bez nekih velikih opravdanja i ako je dosta ljudi i dalje zagovaralo neke sulude ideje kojima se on vodio.
Neke stvari se moraju doneti preko noci.. neko mora da trpi - pre ili kasnije.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #179 poslato: 14, Новембар 2009, 05:02:06 »

ZA Pilpiksa:
Sta si se uhvatio toga da ja tebe stavljam u isti kosh sa huliganima... Ja niti pominjem tebe Pilpiksi, niti Jovketa, tako da iskulirajte loMa...  
Ja samo isticem svoje misljenje o huliganima, a tebi se ono ocigledno ne svidja cim se samo bunis i branis ih... I nazivacu ih kako god ja hocu, ti nemas sta da se vredjas jer ne mislim na tebe, to sam ti rekao u nekom od predhodnih postova...
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
Stranice: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: