Vesti:

Stranice: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Pravda za Urosa  (Pročitano 37470 puta)
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #150 poslato: 11, Новембар 2009, 03:07:44 »

Zbog te recenice sam se vaderu oglasio.

U opste nije tacno da je huligan neko ko napise ili nacrta grafit,mislim da si to napisao a da mozak nisi upotrebio niti jedan procenat!

A tek nije tacno da nas boli uvo za rezultate mada licno mislim da ima jedan mali broj takvih ljudi.
Milione pominjes ali ne vidim kakve to ima veze sa navijacima ili sa mnom...ja tu nista ne mogu jer ja idem da gledam i navijam a ne da rukovodim klubom...
Kosarka je u kolapsu zato sto proslogodisnja uprava nije prihvatila predlog navijaca vec je radila na svoju ruku i eto dokle su dogurali!
Nama niko nije isprao mozak,to je opet komentar nekog ko nije ni malo upucen u desavanja...
Nisam ja rekao da mi (navijaci) nismo krivi vec da nije sva krivica u nama kako se predstavlja!

Slazem se Grunfe sa tobom,treba doneti zakon (strog) i sprovoditi ga a zasto se to u Srbiji ne radi,to nije problem navijaca vec nekoga drugog,zar ne?

Kako mislis vaderu sta treba da se mi osvestimo? Ne razumem pitanje?
A ja koliko znam,a znam odlicno jer sam nekolicinu puta bio prisutan i video da su povredjivane i vodje navijaca ali ne arkan i ti koje pominjes vec ovi sto vode tribinu poslednjih 10-ak godina!

To zasto svi pominju navijace kao glavni problem je samo dokaz kakva nam je drzava! Ja vam lepo kazem da Delije nisu mesecima napravili incident a oni se na nas okomili a sada ja vas pitam koliko je u proteklih nekoliko meseci bilo pljacki,ubistava,silovanja itd.?
Pa republicki javni tuzilac se bavi nekim tamo duksom na kojem nista lose ne pise, od sveg sranja i kriminala po srbiji on se u`vatio za duks a nije video da je istaknuta parola na istoj utakmici koja velica masovnog ubicu Srba?! Zar to nije malo cudno?
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #151 poslato: 11, Новембар 2009, 03:19:42 »

Moskri zna da ja idem na utakmice tj. da sam navijac i svesno pise
"majmuni na tribinama" pa "majmuni bez mozga" itd.
Mogao bih to licno shvatiti kao uvredu ali sam u proteklom periodu kada smo pricali o ovoj temi shvatio da on u sustini ni sam ne zna sta pise pa se necu osvrtati na to! Ali ako vec ne zna kako da se izrazava jednostavno ne mora pisati komentare na ovu temu,prosto!
Jer sam i sam rekao da na tribini ima raznih ljudi (kao sto ih ima svuda),npr. na severu na poslednjoj prvenstvenoj utakmici je bilo oko 6500 ljudi od toga u kopu je bilo 6000 (navijalo). Pa zar vi smatrate da je to 6000 huligana,majmuna bez mozga itd.?
Sačuvana
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #152 poslato: 12, Новембар 2009, 07:25:17 »

Citat
Slazem se Grunfe sa tobom,treba doneti zakon (strog) i sprovoditi ga a zasto se to u Srbiji ne radi,to nije problem navijaca vec nekoga drugog,zar ne?


Zakon postoji... Al je problem kad pocne da se primenjuje nastaju parole.. Pravda za Milosa, Marka, Janka..

Kad bi drustvo bilo malo normalnije ne bi trebalo uvoditi toliko stroge kazne da bi se nekoj usijanoj glavi dokazivalo da nije lepo upaliti stolicu ili upadati na teren. To je dokaz moralnog posrtanja ovog naroda..

I valjda ti je sad jasno koliko covek moze biti zivotinja deset puta gora od prave zivotinje.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #153 poslato: 12, Новембар 2009, 07:42:39 »

Pogresno si shvatio Srdjane, ja mislim iskljucivo na one koji stalno prave sranja, a ima ih mnogo, veci deo tih svih koji dolaze na stadion! I ne nisam mislio na tebe, upoznao sam te i imam sasvim ok misljenje o tebi... Ali moras priznati da stvarno ima gomila tih bez mozga, kojima je samo bitno da se dobro napiju i nadrogiraju i da idu na tekme da prave sranja, nebitno koji klub igrao. Nemoj mi reci da nije tako, ti prvi treba to da znas jer kako sam kazes ides skoro redovno na utakmice...
Jos jednom, nemoj pogresno shvatiti, nisam na tebi licno mislio! Smeško
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
Jovke
Newbie
*
Poruke: 20


« Odgovor #154 poslato: 12, Новембар 2009, 07:45:06 »

Москри:Какав ти проблем у глави имаш кад називаш навијаче мајмунима,дал имаш огледало у кући.Родитењ сам двоје пунолетне деце и нисам уопште надркан јер имам преко 25год.радног стажа и нисам уопште луд и немислим да сам ухватио бога за м..Скоро 30 г.сам на северу МАРАКАНЕ и веруј ми да самном већ годинама прати екипа која је састављења од:новинара,доктора,правника,радника...и ти све нас називаш погрдним именима.Ти вероватно имаш неки поремећај у глави кад се позиваш на неки закон а тераш навијаче у затвор и да их неко трпа у буљу.Како би било неко тебе да трпа у буљу само зато што си необавештен и што верујеш у све што прочиташ или што чујеш на тв.Драгиша Милетић ми је пре 5.октобра рекао да њега неможе нико да превари и да се он одлично обавештава о ситуацији у земљи јер свако вече гледа дневник на РТСу.Немој те веровати у све што чујете и прочитате јер некоме одговара да пребаци лоптицу на неког другог а да не говори о незапосленима,отказима,скупоћи,криминалу,криминалцима који купују факултете....НЕ СЛОБОДА ВЕЋ ПРАВДА ЗА УРОША.
Sačuvana
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #155 poslato: 12, Новембар 2009, 07:53:41 »

Izvini molim te pametni, ali ja pricam o huliganima koji prave nasilje, a ne o tebi i tvojim pravnicima doktorima itd.  E a ti sto se u svemu tome pronalazis to je tvoj problem! Ja samo kazem da uopste nije ljudsko ponasanje da tamo neki majmuni prebiju na mrtvo nekog coveka zato sto navija za suparnicki tim (mislim da ubistvo neduznog navijaca Tuluza), to je za mene van svake pameti! Pa pomisli ti da sutra pustis svoje dete na utakmicu i ne daj Boze nesto mu se desi, a on je samo zeleo da mirno odgleda tim za koji navija! E dok se sve to tako desava ja cu i dalje misliti da su to MAJMUNI BEZ MOZGA, i takve samo treba u tvorza i trpati ih u bulju dok ne zaplacu!!!
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
Jovke
Newbie
*
Poruke: 20


« Odgovor #156 poslato: 12, Новембар 2009, 09:37:07 »

Веруј ми,ја сам мирнији кад дете пошаљем на утакмицу и трибину него да кад га пустим у кафић,дискотеку,сплав,кафану,улицу...На тим местима има да нађеш неупоредиво више лудака него на трибини.Та су места пуна дроге и оружија и са алкохолом БУМ,па још седнеш у кола и БОМБА НА ПУТУ.Колко на таквим месима има мајмуна без мозга и дал такве треба трпати у буљу.Ухватили сте се навијача ко пијан плота а невидите свет око себе.Па недешавају се туче само на стадиону већ и на семафору између 2 лудака,у кафани,у школи,концерту...
Sačuvana
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #157 poslato: 12, Новембар 2009, 10:53:05 »

Hahahaha, hoces da kazes da ovi sto idu na utakmice i prave nerede piju sokic od jabuke i od toga su tako ludi i stalno prave nerede? :laugh:  

Slusaj mozda me dobro ne razumes, ja nisam protiv normalnih navijaca i navijanja, samo sam protiv nasilja i ubijanja ljudi zbog jbnog fudbala! Ja stvarno ne mogu da razumem da covek moze da ubije drugog coveka zato sto ovaj ne navija za isti klub kao on!  I ti ces da mi kazes da takav covek nije bez mozga?Molim?

I ja volim da navijam, pevam zezam se, ali ubijanje ljudi zbog fudbala mi i nije bas gotivno...
Eto tome se ja protivim a ti sto sebe vidis u mojim tekstovima to je tvoj problem!
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #158 poslato: 12, Новембар 2009, 12:22:35 »

Citat
Драгиша Милетић ми је пре 5.октобра рекао да њега неможе нико да превари и да се он одлично обавештава о ситуацији у земљи јер свако вече гледа дневник на РТСу.Немој те веровати у све што чујете и прочитате јер некоме одговара да пребаци лоптицу на неког другог а да не говори о незапосленима,отказима,скупоћи,криминалу,криминалцима који купују факултете....


e Smeško

nemoj to molim te.

Koga sam trebao da zovem da mi potvrdi smrt Brisa Tatona ? A?
Ili ono divljanje koje je kamerom snimljeno .. Da to nije detalj sa stadiona u Ruandi?
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
Vader
Full Member
***
Poruke: 242


Resistance is Useless..


« Odgovor #159 poslato: 12, Новембар 2009, 12:43:45 »

E, majke mi..

Dal vi ljudi sebe citate, te stvari koje pisete??

Nisam upotebio ni 1% mozga jer za ovu glupu i apsurdnu raspravu jer za to NEMA POTREBE jer su stvari jasne ko dan.

Kada bi prolazio svaki dan pored vasih idiotskih grafita, razmisjlam kako bi bilo lepo da se i tebi ukrasi kuca sa pojedinim natpisima, jer je to po tebi ok?! Nisi sa Rudnika, povremeno dolazis, a samo mi odgovori- KOLIKO SI BEOGRADSKIH FASADA ISCRTAO- potom stavi prst na celo..a mi cemo svaki dan da gledamo tvoje rucne radove,,
Dalje..
Niko od navijaca nije demantovao moskri-ja, jer mozete da imate sansu( ja vam sredjujem) da konobarisete u kavani kada vase kolege idu ibarskom, dobar provod zagarantovan..Neki put istina bas boli,a?
dalje..
O Ulici, kafani i zdravstvenoj ispravnosti navijanja, JOVKE MORA DA SE SALIS?!?!?!?
Sto se tice doktora- Zanimanje koje covek obavlja ne definise njegove zivotne stavove- nije svaki doktor bas i dobar coek..
A pominjanje D/ Miletica je isto kao i pominjanje neko tamo *vodje* kao narko-dilera, tako da je pominjem sada kleopatru-proroka sa recima:" Jebes fudbal ako ga samo ostrasceni gledaju, pa im dosadi, razbiju nekom glavu, bahato se ponasaju- a potom se cude sto su prazne tribine- JER NIKO NORMALAN NE MOZE DA UZIVA U FUDBALU OD BUDALA.."
Sačuvana

This is the tongue that speaks on the inside
These are the ears that ring with hate
This is the beating youll never know
This is the fist that grinds you down
This is the pain that never leaves
These are the screams that pierce your skin
THIS IS THE VOICE OF SILENCE NO MORE
Vader
Full Member
***
Poruke: 242


Resistance is Useless..


« Odgovor #160 poslato: 12, Новембар 2009, 12:45:02 »

pS.- DA DODJES, PILPIKSI, DA OCISTIS TABLU U ZABAVNOM PARKU..
Sačuvana

This is the tongue that speaks on the inside
These are the ears that ring with hate
This is the beating youll never know
This is the fist that grinds you down
This is the pain that never leaves
These are the screams that pierce your skin
THIS IS THE VOICE OF SILENCE NO MORE
greengy
Administrator
Sr. Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 311


WWW
« Odgovor #161 poslato: 12, Новембар 2009, 01:01:16 »

Vader napisao/la:
Citat
pS.- DA DODJES, PILPIKSI, DA OCISTIS TABLU U ZABAVNOM PARKU..

Opa, krenule su i neosnovane optužbe... Smeško

Daj ljudi malo se opustite, komentarišite npr. novi zakon o saobraćaju, pustite navijanje, srediće se i to samo malo vremena! B)
Sačuvana

_______________________________________________________
Đorđe Nikić - Tatina duša
Jovke
Newbie
*
Poruke: 20


« Odgovor #162 poslato: 12, Новембар 2009, 03:00:12 »

Графите нисам писао као клинац а камоли сада и према томе нити сам МОЈ Београд нити МОЈ Рудник шарао.Добро ми је познато како се путује аутобусом на гостовање и шта се ради кад аутобус стане испред неке продавнице или кафане.Свуда има појединаца који ће да се истичу глупостима,крађом,дивљаштвом ал то ти је реалност како код нас тако и у свету.Наравно да не подржавам то ал у сваком житу има кукоља.Ко је реко да навијачи пију сокиће,ал полиција неће да те пусти на утакмицу ако си пијан(оправдано)ал ти нико неће забранити да ућеш у ауто,кафану,концерт...Сваки навијач има своје име и презиме и за свако дело треба да одговара ал неможете све навијаче стављати у исти кош.Да у фудбалу могу да уживају моји навијачи јер ове година нас је у просеку 10ак хиљада а које су трибине празне то је њихов проблем.Татон је настрадао у тучи и он је мртав и за то ће одговарати ухапшени и то знају и врапци ал прошле недеље су новине објавиле да је навијач избоден у Крагујевцу и шта би на крају НОВИНСКА ПАТКА.Хвала богу да је била само лаж а неверуј те све шта вам сервирају на прву лопту.Како са некима могу овде да комуницирам кад се не разумете у навијачки живот где прави навијачи живе за свој клуб а увек ће бити будала која ће се истицати својим глупостима.Па у свако месту,селу и граду има блесавих људи па дал су сва места таква или су то појединци.Вратимо навијаче на стадион а лудацима забранити улазак на исти.Ко разуме схватиће.Поз.за све РУДНИЧАНЕ са поруком ПРАВДА А НЕ СЛОБОДА ЗА УРОША.
Sačuvana
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #163 poslato: 12, Новембар 2009, 03:40:15 »

Citat
ПРАВДА А НЕ СЛОБОДА ЗА УРОША.


ovo i dalje ne kapiram.


Citat
Наравно да не подржавам то ал у сваком житу има кукоља


Znas kako se kaze, to sam vec pominjao ovde :

Svuda ima korova, ali se nigde korov ne zaliva kao kod nas.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
SuMaDiNaC
Newbie
*
Poruke: 11


« Odgovor #164 poslato: 12, Новембар 2009, 04:14:32 »

Mislim da je vreme da se ova tema zakljuca,ugasi ili sta vec!!!
Taj decko je napravio sranje na tribini i dobio je ono sto je  zasluzio!!!
Nema razloga vise pricati o tome...
Da sam se ja slucajno pitao dao bih mu 15 godina bajboka!!!
Koju bre vi ljudi pravdu trazite???:woohoo: :woohoo: :woohoo:
Sačuvana
Stranice: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: