Vesti:

Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Pravda za Urosa  (Pročitano 37537 puta)
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #120 poslato: 02, Фебруар 2009, 03:30:21 »

Citat
Ne znam da li Grunf i jos neki nisu videli ovih 5 stvarcica sto sam postavio ili jesu ali nece da komentarisu...


Ne mogu maratonski da se prepucavam u vezi nekih stvari koje mi nisu od smrtnog znachaja...

to je kljucno. ne zaradjujem novac od partizana.. i nisam njihov pravni zastupnik.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #121 poslato: 02, Фебруар 2009, 07:37:08 »

Citat
Ne mogu maratonski da se prepucavam u vezi nekih stvari koje mi nisu od smrtnog znachaja
.


Ne treba da se prepucavas ali do sada si ubedjivao u suprotno a kada sam izneo neke ocigledne stvari koje idu u prilog tvrdnji da je Urosu naneta nepravda svi cute!
Onu sliku sto si ti postavio sam slucajno video ali zanimljivo je da si bio pristalica teze da je gurao baklju u usta panduru a onda ti postavis sliku gde nema ni jedne opekotine na i oko usta!
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #122 poslato: 03, Фебруар 2009, 06:57:01 »

Citat
ne zaradjujem novac od partizana.. i nisam njihov pravni zastupnik.


Nisam razumeo zasto je Grunf ovo napisao jer nema veze ni sa cim sto smo diskutovali ali...


Vidim \"ucutali\" se svi,nadam se da ce se tako ucutati murija i sud (i sudija Lazovic) kada im nesto slicno (samo mnogo bolje i sa vise dokaza),predstavi Urosev advokat!
Isto tako se nadam da je ostalo bar malo postenih ljudi u ovoj drzavi!

P.S. Cujem juce da je onaj sto je kriv za smrt glumca Zablacanskog dobio 1 godinu zatvora,svaka cast drzavo pravedna! A da,zaboravih-dobio je i zabranu upravljanja motornim vozilom od 1 godine! Malo ironicno,kao da su planirali da mu daju auto u zatvoru pa mu onda zabrane da vozi isti! Da nije ideja Daciceva mozda?
Sačuvana
greengy
Administrator
Sr. Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 311


WWW
« Odgovor #123 poslato: 04, Фебруар 2009, 12:08:10 »

pilpiksi napisao/la:
Citat
Citat
ne zaradjujem novac od partizana.. i nisam njihov pravni zastupnik.


Nisam razumeo zasto je Grunf ovo napisao jer nema veze ni sa cim sto smo diskutovali ali...


Vidim \"ucutali\" se svi,nadam se da ce se tako ucutati murija i sud (i sudija Lazovic) kada im nesto slicno (samo mnogo bolje i sa vise dokaza),predstavi Urosev advokat!
Isto tako se nadam da je ostalo bar malo postenih ljudi u ovoj drzavi!

P.S. Cujem juce da je onaj sto je kriv za smrt glumca Zablacanskog dobio 1 godinu zatvora,svaka cast drzavo pravedna! A da,zaboravih-dobio je i zabranu upravljanja motornim vozilom od 1 godine! Malo ironicno,kao da su planirali da mu daju auto u zatvoru pa mu onda zabrane da vozi isti! Da nije ideja Daciceva mozda?


Na zalost, normalno je postalo da se svaka 2-3 presuda bude smesna i neverovatna. To je u Srbiji najveci problem! Nije u pitanju samo korupcija, vec mafija koja to sve kroji (setite se zemunskog klana)!

:woohoo: Uros se moze zaliti na presudu ma kakva ona bila. To ce potrajati, neko ce se postaviti ispred tih sudija (mislim na neku ucenu ili slicno) i eto male presude. B)

No, pustimo vremenu, videcemo sta ce biti!!!
Sačuvana

_______________________________________________________
Đorđe Nikić - Tatina duša
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #124 poslato: 04, Фебруар 2009, 12:38:04 »

Citat
kada sam izneo neke ocigledne stvari koje idu u prilog tvrdnji da je Urosu naneta nepravda svi cute!


Citat
Nisam razumeo zasto je Grunf ovo napisao jer nema veze ni sa cim sto smo diskutovali ali...




Ne mogu maratonski da se prepucavam u vezi nekih stvari koje mi nisu od smrtnog znachaja...

to je kljucno.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #125 poslato: 04, Фебруар 2009, 08:20:28 »

Citat
Na zalost, normalno je postalo da se svaka 2-3 presuda bude smesna i neverovatna. To je u Srbiji najveci problem! Nije u pitanju samo korupcija, vec mafija koja to sve kroji (setite se zemunskog klana)!


U pravu si ali nikako ne bi smeli dozvoliti da te presude postanu normalne! Mafije ima ali u slucaju Urosa mislim da nije umesala prste!
Bilzi se 13-ti,videcemo sta ce biti!

Dobro Grunfe,nije da ne zelis da se prepucavas,nego imas ti precih stvari sada! Razumem te i potpuno podrzavam!B)
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #126 poslato: 12, Фебруар 2009, 06:26:38 »

Dosao je i taj dan-nadam se da ce ISTINA i PRAVDA pobediti!!!
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #127 poslato: 13, Фебруар 2009, 07:30:57 »

Advokat je izneo svoje,saslusani su svedoci,Uros je rekao sta je imao i sada se ceka odluka vrhovnog suda koja moze biti doneta i za mecec dana!
Sačuvana
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #128 poslato: 13, Фебруар 2009, 07:58:49 »

Ma svi su oni korumpirani, i cela drzava je korumpirana!
Daj boze da mu smanje kaznu, jer nema smisla tolika laz!
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #129 poslato: 13, Фебруар 2009, 12:20:24 »

ja ne mogu a da ovo ne spomenem..

slusam malopre onog nesretnog advokata Urosa Misica.. (verovatno je diplomu kupio.. ili je dobio 91-e u zamenu za 150 litara benzina..)

Kaze on da se u obzir uzme to da Misic nije znao da je on policajac.. i da nije pokazao ispravu ?!$#*&

pauza.



znachi da je u redu ubiti obicnog civila ?

oh Boze. Srbija je definitivno zemlja ludaka.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #130 poslato: 13, Фебруар 2009, 08:10:56 »

Citat
znachi da je u redu ubiti obicnog civila ?


Mozda nisam u toku,ali ko je koga ubio???

Drugo,nije isto kada ti napadnes nekoga u civilu (koji pritom ima pistolj a i prvi je tebe napao) znajuci da je pandur ili ne znajuci to! Kao sto ni visina kazne za takvo delo nije ista! Policija je duzna da upozori i pokaze isprave! Razmisli malo i shvatices,pametan si!
Sačuvana
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #131 poslato: 14, Фебруар 2009, 05:30:24 »

Citat
oh Boze. Srbija je definitivno zemlja ludaka.


Davno su svi poludeli! :laugh:
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #132 poslato: 14, Фебруар 2009, 02:48:39 »

Citam kako tuzilastvo kaze da je Uros tukao pandura sve dok ovaj nije pucao iz pistolja i ne mogu da verujem koliko su glupi ti ljudi! Jer postoji snimak koji nedvosmisleno dokazuje da to nije tacno jer u trenutku pucanja oko pandura nema nikoga a kamo li da ga neko bije!
Mada,to je samo jedna u moru lazi kojima pokusavaju da optuze Urosa!
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #133 poslato: 03, Март 2009, 09:04:17 »

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2009&mm=03&dd=03&nav_id=347987

Sta sam vam ja pricao?
Jednostavno je nemoguce ono sto je policija pokusala (u saradnji sa jednim delom sudstva),da na silu osudi Urosa,bez dokaza,cinjenica i sa mnogo propusta!
Sada ce doci do mnogo realnije kazne!
PRAVDA ZA UROSA!!!
Sačuvana
Jovke
Newbie
*
Poruke: 20


« Odgovor #134 poslato: 07, Октобар 2009, 10:08:35 »

Он није лопов ни убица па да лежи 10г. ПРАВДА ЗА УРОША
Sačuvana
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: