Vesti:

Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Pravda za Urosa  (Pročitano 37464 puta)
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #75 poslato: 26, Јануар 2009, 06:02:46 »

Znaci mene treba sada neki zandar da bije zato sto je neko poceo da pravi sranja pre 15 godina! Zanimljivo zapazanje,slazem se sa tim i ne znam kako do sada nisam skapirao da sam ja glavni krivac za incidente koji su se dogodili tokom 90-ih godina...kako li mi je to promaklo?:S
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #76 poslato: 27, Јануар 2009, 01:06:24 »

grunf napisao/la:
Citat
Citat
Ne izvlacim iz konteksta,ali pricamo o navijacima,policiji i medjusobnim sukobima a ti onda pomenes grickanje cipsa na zapadu!


kako ne izvlachish kad si se uhvatio chipsa ko pijan tarabe ?  Smeško

U toj rechenici sam hteo reci da :

prvo- ako si tankih zivaca.. i ako su ti u familiji pretezno svi blesavi i agresivni, bolje uhvati devojku za ruku i idi na zapad i gledaj i navijaj kao chovek.


drugo - da li na zapadu postoji mogucnost da pandur pridje nekom i na bilo koji nachin ga isprovocira.?


Nisam video ovo,ne znam kako mi je promaklo...
Pa to sa cipsom je tvoje izvlacenje iz konteksta a ne moje jer pricamo zasto nastaje problem od strane policije a ne kako taj problem izbeci!
Ne radi se tu samo o meni i mom izbegavanju incidenata,mogu ja otici na zapad.... vec se radi o tome \"zasto policija provocira i izaziva incidente kada bi trebalo da odrzava red i mir\"??? I o tome da narod veruje korumpiranoj policiji!
I ja kada sam kernuo na utakmice imao sam misljenje da su navijaci ti koji prave sranja tj. prvi zapocinju ali vremenom sam se uverio da je broj izazvanih incidenata procentualno isti od strane navijaca i policije sto nikako ne bi smelo da se dogadja u normalnoj drzavi!
Sačuvana
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #77 poslato: 27, Јануар 2009, 03:20:41 »

Ja sam samo realan Srki.
Imam vise izvora informacija ali nije bitno,mozda nije dobro ni sve pisati ovde da mi neko ne zakuca na vrata.
Sačuvana
ivana0704
Hero Member
*****
Poruke: 1157


« Odgovor #78 poslato: 27, Јануар 2009, 08:40:58 »

Darko Radojevic napisao/la:
Citat
mozda nije dobro ni sve pisati ovde da mi neko ne zakuca na vrata.


:blink:
Sačuvana

štrikanjem do samospoznaje, dole heklanje koje zatupljuje!
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #79 poslato: 27, Јануар 2009, 08:43:08 »

Citat
Darko Radojevic napisao/la:
mozda nije dobro ni sve pisati ovde da mi neko ne zakuca na vrata.


Zato se na forumima ne koriste prava imena,matichni brojevi,adrese stanovanja..
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #80 poslato: 27, Јануар 2009, 09:09:43 »

Pa po onoj recenici ne bih rekao da si bas realan!
A sto se ovog drugog tice jednostavno iznosis sve kao tvoje misljenje i sta ti mogu..
Sačuvana
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #81 poslato: 27, Јануар 2009, 10:13:40 »

Citat
Znaci mene treba sada neki zandar da bije zato sto je neko poceo da pravi sranja pre 15 godina! Zanimljivo zapazanje,slazem se sa tim i ne znam kako do sada nisam skapirao da sam ja glavni krivac za incidente koji su se dogodili tokom 90-ih godina...kako li mi je to promaklo?



Procitaj pazljivo koje sam pitanje postavio i sta ispod toga napisao, pa ces onda mozda i shvatiti o cemu pricam!

A ako ne evo odgovora: Znaci sustina je da su panduri takvi prema navijacima sada jer su svi postali nemoguci i nasilni, dolaze pijani na stadione i tako dalje...

Ja kazem sto pre 20-tak godina nisu tako mlatili bez razloga nevine navijace, PA TADA SU SVI BILI DOSTA MIRNIJI!!!!

Nadam se da sada razumes sta sam napisao... PoZz
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #82 poslato: 27, Јануар 2009, 05:31:56 »

Da ali ti ne shvatas poentu-neduzne ne treba dirati vec te koji prave probleme! Vidis li ti sta pises? Opravdavas napadanje neduznih navijaca jer neki drugi prave probleme! Valjda je logicno da svako odgovara za svoje postupke? Mislim tako bi trebalo u normalnim okolnostima da bude...
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #83 poslato: 27, Јануар 2009, 05:41:26 »

I jos nesto,ako panduri nisu dovoljno pametni (a zna se da nisu),da isprovociraju incident kako bi mogli da nas tuku,tada cekaju i naj naj naj manju sitnicu koju ce neko od navijaca uraditi da bi poceli da pendrece!
Dacu i primer,derbi na jna,navijaci ispred severa ulaze na stadion. Posto na jna cesto znaju da puste samo 2 ulaza na tribinu nastaje velika guzva i tu dodje do malog guranja jer svi zele da udju...i u tom guranju jedan decko malo se priblizi panduru,mozda ga je malcice i dotakao-odmah su tri pandura pendrecima udarili njega i jos nekoliko momaka koji su se nasli tu!
Zar nije logicno da panduri iskuliraju takve sitnice (bez ikakve lose namere navijaca),i samo usmeno upozore itd. a ne odmah pendrek pa po ledjima!
Mnogo takvih primera ima ali vi to ne znate jer o tome niko ne pise!!!
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #84 poslato: 27, Јануар 2009, 06:09:20 »

Citat
Da ali ja nisam slucajan prolaznik koga ti anketiras vec tvoj prijatelj koji nema razloga da te laze!


Grunfe,nisi mi ovo prokomentarisao?!
Sačuvana
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #85 poslato: 28, Јануар 2009, 12:40:12 »

Citat
Grunfe,nisi mi ovo prokomentarisao?!


Znam da me ne lazes.

Mozda si samo malo vise pristrasan.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #86 poslato: 28, Јануар 2009, 05:09:15 »

Mozda se tebi tako cini a mozda po malo i jesam ali sve su to cinjenice u koje sam se licno uverio!
Sačuvana
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #87 poslato: 28, Јануар 2009, 12:17:49 »

Citat
Da ali ti ne shvatas poentu-neduzne ne treba dirati vec te koji prave probleme! Vidis li ti sta pises? Opravdavas napadanje neduznih navijaca jer neki drugi prave probleme! Valjda je logicno da svako odgovara za svoje postupke? Mislim tako bi trebalo u normalnim okolnostima da bude...



Ok... Slazem se ne treba neduzne, ali ti kazem da su panduri postali takvi ne jednostavno onako, vec sto ima sve vise huligana, ne samo na tribinama vec i po ulici! A treca stvar, pa ti makar ides na utakmice i valjda znas: nema pandur vremena da ide od jednog do drugog i da pita \"e sine jesi li ti taj sto mi udari kolegu\" oni i sluze da smiruju ljude! Ne shvati pogresno, ne gotivim niti branim pandure ali jbga to im je posao!
Zamisli da nema gomila pandura na derbiju, pa bio bi jbni pokolj! Jesmo mi Srbi cudan narod, mrzimo jedni druge, to je STRASNO!
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #88 poslato: 28, Јануар 2009, 01:35:52 »

Sve sto si pisao ne moze ih opravdati da biju neduzne,moraju raditi po zakonu i ovlascenjima a oni to cesto prekorace i biju do mile volje sve koji im se nadju na putu! I naravno da treba da ih ima na derbiju..(nisam ni rekao da ne treba)!
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #89 poslato: 30, Јануар 2009, 09:14:29 »

Na facebook-u grupa \"Pravda za Urosa\" ima preko 20 000 clanova!!!
To valjda nesto govori sta ljudi misle o tome!
Sačuvana
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: