Vesti:

Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Pravda za Urosa  (Pročitano 37480 puta)
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #60 poslato: 26, Јануар 2009, 04:20:02 »

Ja sam odavno dokazao da sam to shvatio!
Ili ti ne pratis sta pisem?
Ali ponovicu po ko zna koji put,ne podrzavam slogan \"sloboda za Urosa\" vec \"pravda za Urosa\",sto priznaces nije isto!
Sačuvana
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #61 poslato: 26, Јануар 2009, 04:24:15 »

To je ok... Zasluzio je zatvor, ali ne toliko!
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #62 poslato: 26, Јануар 2009, 04:25:47 »

Citat
prvo: Vidim da nisi shvatio,radi se o tome sto posle svakog desavanja medju navijacima i policijom ljudi vise i uvek veruju onome sto policija objavi u javnosti a ne znaju da je npr. policija isprovocirala incidend! A tu se radi o toj stopi tolerancije koju pominjes jer dovoljno je da jednom navijacu pukne ta stopa a da policija prebije njega i jos 50-60 njih koji su se tu igrom slucaja nasli!


Cekaj..

opet napominjem - ti si napisao da ce tako uvek biti dok god neko od nas nevernih Toma bude verovao u napisane lazi. Provociranje policije nema veze samnom.. niti mojim verovanjem u vesti sa b92.
Zasto bi meni pukao film na fudbalskoj utakmici ? Ako kupim kartu za zapad.. da li ce pandur prici i udariti me shamarom dok sedim sa drugaricom i jedem chips ? Ne znam na koji nachin on moze da me isprovocira da ja napravim takav nered..

Mangupi koji samo chekaju frku.. i takvih nema samo na utakmicama, lako je ispovocirati - pa oni samo chekaju varnicu da naprave haos.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #63 poslato: 26, Јануар 2009, 04:30:00 »

Naravno!
I taj snimak koji Grunf pomenu je dobra stvar da se vidi koliko su panduri ispali glupi! Sve svalise na Urosa a na snimku se vidi koliko je njih jos ucestvovalo u tuci-e to mene boli,nepravda,lazi,korumpiranost,namestaljke...
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #64 poslato: 26, Јануар 2009, 04:42:56 »

U prvom delu tvog teksta mi se cini da ne zelis da shvatis poentu price a u drugom se ocigledno pravis lud jer znas o cemu pricamo a to svakako nije grickanje cipsa na zapadnoj tribini!

Citat
Mangupi koji samo chekaju frku.. i takvih nema samo na utakmicama, lako je ispovocirati - pa oni samo chekaju varnicu da naprave haos.


Vec sam pisao o tome da i mene dovode u situaciju da napravim haos i ako je meni haos i nered najmanje potreban,hocu reci da mnogo prekorace neki nivo,da tako kazem normalne provokacije! Tesko je to vama razumeti kada to doziveli niste!
Meni se desilo i to da su nas pri ulasku u halu pionir (pre derbija),napali zandari iz cista mira! U tom trenutku na tribini je bilo svega 50-ak ljudi jer smo tek poceli da ulazimo (bilo je 1 sat pre pocetka utakmice),i dan danas mi nije jasno zasto su nas napali (Sinisa i ja smo se izvukli bez posledica)! Tada im nismo vratili,iskulirali smo to ali niko sutra na b92 nije objavio \"zandarmerija napala neduzne navijace crvene zvezde\"!
Sačuvana
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #65 poslato: 26, Јануар 2009, 04:44:31 »

E to je jedina stvar zbog koje i treba da branite Urosa, sto imaa njih jos krivih tu, i svi oni treba da leze u cuzi a ne samo On!
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #66 poslato: 26, Јануар 2009, 04:53:31 »

Citat
U prvom delu tvog teksta mi se cini da ne zelis da shvatis poentu price a u drugom se ocigledno pravis lud jer znas o cemu pricamo a to svakako nije grickanje cipsa na zapadnoj tribini!


Lepo sam postavio pitanje..  

Ti izvlachish iz konteksta .. i prichash kako se pravim lud.
Forget it.

Da bih doneo zakljuchak kakvi se neredi deshavaju na tribinama.. moram da pitam josh nekog navijacha zvezde koji kao ti redovno ide na utakmice. i naravno jos nekoliko redovnih navijacha iz redova partizana + nekoliko \"obichnih\" gradjana koji tu svrate ponekad.
Ne kazem da ti lazes.. ali svako ispitivanje u vezi nechega se ne vrshi na samo jednom okorelom fanu jedne strane.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #67 poslato: 26, Јануар 2009, 05:24:09 »

Da ali ja nisam slucajan prolaznik koga ti anketiras vec tvoj prijatelj koji nema razloga da te laze!

Ne izvlacim iz konteksta,ali pricamo o navijacima,policiji i medjusobnim sukobima a ti onda pomenes grickanje cipsa na zapadu!

A ono drugo sto si pitao se odnosi na to da ce ljudi uvek verovati policiji i ako je sama policija kriva za 50% a mozda i vise incidenata! A to mediji nece objaviti,stvari o incidentima se selektivno objavljuju,onako kako njima odgovara!
Sačuvana
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #68 poslato: 26, Јануар 2009, 05:28:34 »

Bez ljutnje, ali moje misljenje je da lupas gluposti pilpiks...
Takve kretene koji misle da su najaci, najludji i reba mlatiti ko konje, i stavljati u zatvor, e sad ti sto volis da budes na delu tribine gde su takvi to je tvoj problem!
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #69 poslato: 26, Јануар 2009, 05:29:38 »

Ja vise volim da kuliram, sto kaze Vojo, jedem cips pijem sokic, a oni neka se makljaju do mile volje, ko ih j***!
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #70 poslato: 26, Јануар 2009, 05:37:12 »

Ima jedna pesma o navijacima i vezana je za Urosa...

Neka veceras svako zna
sta znaci pravda za Urosa,
on nije lopov i ubica
pa da lezi 10 godina.
Mi nismo cvecke ni curice
mi znamo dobro svoje grehove,
al` ako pravde ne bude
sudice vam vise sudije!


Kao sto sami navijaci kazu u pesmi da nisu cvecke,i nisu ali daleko od toga da su jedini krivci!
Sačuvana
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #71 poslato: 26, Јануар 2009, 05:38:20 »

Citat
Ne izvlacim iz konteksta,ali pricamo o navijacima,policiji i medjusobnim sukobima a ti onda pomenes grickanje cipsa na zapadu!


kako ne izvlachish kad si se uhvatio chipsa ko pijan tarabe ?  Smeško

U toj rechenici sam hteo reci da :

prvo- ako si tankih zivaca.. i ako su ti u familiji pretezno svi blesavi i agresivni, bolje uhvati devojku za ruku i idi na zapad i gledaj i navijaj kao chovek.


drugo - da li na zapadu postoji mogucnost da pandur pridje nekom i na bilo koji nachin ga isprovocira.?
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #72 poslato: 26, Јануар 2009, 05:44:15 »

Pustis stado ovnova na livadu - huligani na tribinama...

Zato im i trebaju ograde od po 30 metara visoke :laugh:

Drugari ja odoh da spavam!

Nemojte zameriti nesto, jer ja samo isticem svoje licno misljenje!

Nadam se uspehu Nola, da nas obraduje ujutru! PoZz Smeško
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #73 poslato: 26, Јануар 2009, 05:45:51 »

T
Citat
akve kretene koji misle da su najaci, najludji i reba mlatiti ko konje, i stavljati u zatvor, e sad ti sto volis da budes na delu tribine gde su takvi to je tvoj problem!


Na tom delu tribine ima mnogo vise normalnih ljudi nego ovakvih kakve si opisao i to ne treba da bude moj problem niti bilo ciji!
Policija je tu da uspostavlja red i mir a ne da ga izaziva!!!
Sačuvana
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #74 poslato: 26, Јануар 2009, 05:55:36 »

Ajde objasni mi jednu stvar, zasto su panduri postali takvi?

Sto tako bez razloga kao sto ti kazes, nisu napadali ljude pre 20,30 godina na fudbalskim utakmicama? Razmisli malo ko je doveo do takve situacije! Glavni krivci su po mom misljenju ljudi koji zadnjih 15 godina dolaze na utakmece, a njima je najmanje stalo da gledaju fudbal... To tako nekada nije bilo! A sada je otislo daaaleko od uzivanja u fudbalu!
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: