Vesti:

Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 15   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Pravda za Urosa  (Pročitano 37428 puta)
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #45 poslato: 26, Јануар 2009, 08:19:20 »

Citat
Ja sam Zvezdas ali ne navijam za svoj tim tako sto policajcu ubacujem baklju u usta.


potpuno ispravno.

uzgred.. kako god sud da odluchi.. (osim oslobadjajuce presude of course..) navijachi zvezde nece biti zadovoljni.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #46 poslato: 26, Јануар 2009, 09:20:38 »

Evo drugari pogledajte ovo, covek je dobio 3 godine i 6 meseci zatvora, samo je gurnuo rukama pandura na utakmici... Procitajte a ispod ima i snimak! Pa procenite sami...

http://www.megafonija.com/sport.php?category=sport&id=56682
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #47 poslato: 26, Јануар 2009, 10:45:38 »

Citat
Ja sam Zvezdas ali ne navijam za svoj tim tako sto policajcu ubacujem baklju u usta.


Darko,ovo od tebe nisam ocekivao,mislio sam da bar ti znas nesto vise o tom slucaju! Razumem Grunfa i ostale koji procitaju u novinama \"narucen tekst\" i poveruju sve ili vide na netu a ko zna koji laik je to pisao itd.
VESTACI SUDSKE MEDICINE SU DOKAZALI DA NA PANDURU NIJE BILO OPEKOTINA U PREDELU LICA A NE SAMO USTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kako mu je onda gurao baklju u usta pitam ja vas???
Kola se nisu slomila na Urosu,vec je policija na glup nacin to pokusala da uradi pa otuda i te izmisljene price o baklji u ustima!
Ovo za francuskog navijaca necu da komentarisem jer kada kod nas bude donet takav zakon slobodno neka ga primenjuju pa makar za pljuvanje pandura dobijali i 5 godina ali tada se ne mogu buniti jer je takav zakon,a sada nije-shvatite to vec jednom!!!
Ne brini Grunfe,poznajem mnogo navijaca i veruj mi da ni jedan nije rekao da je Uros nevin i da treba da ga puste,svesni su da je kriv ali neka odgovara za ono sto je uradio a ne za ono sto mu namestaju i neka primene zakon kada ga osudjuju,toliko!
Sačuvana
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #48 poslato: 26, Јануар 2009, 11:01:14 »

Citat
Razumem Grunfa i ostale koji procitaju u novinama \"narucen tekst\" i poveruju sve ili vide na netu a ko zna koji laik je to pisao itd.


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=09&dd=19&nav_category=16

Evo gde sam ja prochitao vest.

Daj mi link sa tvojim izvorima, posto ovi ocigledno nisu valjani.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #49 poslato: 26, Јануар 2009, 11:14:05 »

Ja ne baratam izvorima vec istinom a to sto si postavio je svrsen cin-do tada je vec sve izrezirano i montirano da bi ga osudili!
Mogao je b92 napisati da mu je Uros bubreg izvadio i ti bi sada taj link postavio i uveravao nas kako je to tacno a ja koji svojim ocima gledam sam izgleda corav?!
Ne secam se sada gde ali procitao sam taj izvestaj gde je u nekoj zdravstvenoj ustanovi ustanovljeno da ima dve opekotine (jedna na donjem a druga na gornjem delu ledja) i jos nekoliko povreda koje kada se skupe cine tesku telesnu povredu ali nikako opasnu po zivot!
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #50 poslato: 26, Јануар 2009, 11:43:10 »

Znaci nigde se u medicinskim izvestajima,ponavljam MEDICINSKIM IZVESTAJIMA (a ne korumpiranim medijima), ne pominje da ima opekotina u predelu usta i lica i nigde u tim istim izvestajima ne pise da je panduru ugrozen zivot na bilo koji nacin,a Urosu se sudi za pokusaj ubistva!

Mozda sud osudjuje na osnovu policijske intuicije,oni \"znaju\" da je Uros hteo da ga ubije i gura baklju u usta a sto nije to uradio nema veze,oni \"znaju\" da je hteo-to je bitno!
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #51 poslato: 26, Јануар 2009, 12:00:54 »

http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/group.php?gid=37679512081

valjda sam dobro postavio link,a moze se videti i procitati dosta toga...
Sačuvana
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #52 poslato: 26, Јануар 2009, 12:01:35 »

Treba lepo ko u Engleskoj da bude zakon, samo krocis na teren 5 godina zatvora bez prava na uslovnu i Zdravo! A za napadanje pandura da ne pricamo, neznam sta je istina u celoj prici, jedino sto sam video da je bilo sukoba izmedju pandura i navijaca...
Ali dosta je bilo huliganstva, razbijenih glava i ostalih s***a... Mora se suzbiti pa makar i na takav nacin! Nebitno je kojeg je kluba navijac prema svima treba isto da se postupi! Pa da vidis kako ce da sede mirni ko bubice kao u Engleskoj!!

Ajde molim vas objasnite mi i ubedite me da je paljenje baklji, tuca, ubijanje i ostalo RAZUMNO i PRIHVATLJIVO!!!
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #53 poslato: 26, Јануар 2009, 12:07:34 »

Citat
Ajde molim vas objasnite mi i ubedite me da je paljenje baklji, tuca, ubijanje i ostalo RAZUMNO i PRIHVATLJIVO!!!


Koliko ja znam niko nikoga nije ubedjivao u to!
Ja podrzavam Urosa samo u smislu sto je ucinjena nepravda prema njemu a ne podrzavam to sto je uradio!
Najvise od svega me nervira sto policija radi sta hoce i u medijima,sudstvu,tuzilastvu...a ni za jedno zlodelo (bar kada se radi o zlodelima prema navijacima a ima ih jos dosta u drugim segmentima drustva),koje pocine ne odgovaraju!!!
Sačuvana
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #54 poslato: 26, Јануар 2009, 12:14:31 »

Ja sve to razumem, meni je zao decka jer je dobio preveliku kaznu koju ne zasluzuje...

Drzava je iskvarena, to stoji, ali ko je njega terao da se pravi faca, da se tuce i izaziva nerede??? Nismo ga ni Ti ni ja terali, mogao je kao i gomila ljudi da dodje na stadion odgleda tekmu, navija normalno uz pesmu i druzenje!! To je huliganstvo i definitivno mora da se iskoreni! Ja ne idem na utakmice bas iz tog razloga, jer necu da se tripujem da li ce kojim slucajem neka pijana budala da mi razbije glavu ili nesto slicno tome, i to cisto eto onako zato sto mu to predstavlja neko retardirano zadovoljstvo! Sve takve treba u zatvor pa neka biju glavom o zid sta im je to u zivotu trebalo!!! Toliko!
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #55 poslato: 26, Јануар 2009, 12:23:52 »

Ok je sve to ali ne znaju ljudi sta sve policija radi na utakmicama i koliko oni incidenata izazovu i koliko provociraju i na kakve nacine! Tesko je to razumeti ako nisi duze prisutan pa da vidis i osetis sve to! Meni koji nisam nasilan,huligan itd. mnogo puta dodje da svasta uradim da bi takvim pandurima naneo neko zlo ali imam tu neku unutrasnju energiju ili kako ja to zovem \"kocnicu\" koja me sprecava u tome i salje signale zdravog razuma! E sada,od toliko ljudi nadje se neko ko to ne moze u trenutku da iskulira i eto sranja i naravno posle uvek navijaci krivi!
Na zalost to ce i dalje biti tako,sve dok ima takvih kao nas admin koji slepo veruje u sve sto mu b92 servira Namigivanje
Sačuvana
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #56 poslato: 26, Јануар 2009, 12:37:38 »

Samo da se ugledamo na Engleze i sve ce biti o.k!
Sto se tice medija, necu se mesati i ne interesuje me! Smeško
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #57 poslato: 26, Јануар 2009, 03:36:59 »

Citat
E sada,od toliko ljudi nadje se neko ko to ne moze u trenutku da iskulira i eto sranja i naravno posle uvek navijaci krivi!
Na zalost to ce i dalje biti tako,sve dok ima takvih kao nas admin koji slepo veruje u sve sto mu b92 servira


haha.

posto ti prva rechenica apsolutno nema veze sa drugom ..

Kakve veze imam ja.. odnosno ljudi koji veruju u vesti sa b92 ili bilo kod drugog javnog servisa.. sa nechijim ponashanjem i stopom tolerancije posle koje ce da puknu ?

Uzgred.. posto sam gledao video snimak... niko me ne moze ubediti da on nije napao policajca. I da - ja videh ovog pandura kako je davao intervju za Rts.. lice mu je bilo u opekotinama.

Citat
Ne secam se sada gde ali procitao sam taj izvestaj gde je u nekoj zdravstvenoj ustanovi ustanovljeno da ima dve opekotine (jedna na donjem a druga na gornjem delu ledja) i jos nekoliko povreda koje kada se skupe cine tesku telesnu povredu ali nikako opasnu po zivot!


Dakle.. nije bilo samo opekotinama po ledjima.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #58 poslato: 26, Јануар 2009, 04:14:12 »

Citat
Kakve veze imam ja.. odnosno ljudi koji veruju u vesti sa b92 ili bilo kod drugog javnog servisa.. sa nechijim ponashanjem i stopom tolerancije posle koje ce da puknu ?

Uzgred.. posto sam gledao video snimak... niko me ne moze ubediti da on nije napao policajca. I da - ja videh ovog pandura kako je davao intervju za Rts.. lice mu je bilo u opekotinama.


prvo: Vidim da nisi shvatio,radi se o tome sto posle svakog desavanja medju navijacima i policijom ljudi vise i uvek veruju onome sto policija objavi u javnosti a ne znaju da je npr. policija isprovocirala incidend! A tu se radi o toj stopi tolerancije koju pominjes jer dovoljno je da jednom navijacu pukne ta stopa a da policija prebije njega i jos 50-60 njih koji su se tu igrom slucaja nasli!

drugo: Po ovom drugom delu tvog teksta se vidi da nisi upucen u desavanje o celom slucaju,na snimku koji si ti gledao u opste nema Urosa Misica,taj snimak pocinje neposredno po zavrsetku okrsaja izmedju Urosa i pandura! I ja sam ga video i video sam samo garez na licu koju je on svojim rukama sebi naneo! Kao sto rekoh doktori opekotine nisu nasli!
Sačuvana
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #59 poslato: 26, Јануар 2009, 04:17:16 »

J*** lud zbunjenog...!

Samo jedno shvati, (izvinjavam se na velikim slovima) NIKO ALI NIKO GA NIJE TERAO DA SE BIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 15   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: