Vesti:

Stranice: [1] 2 3 ... 15   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Pravda za Urosa  (Pročitano 37377 puta)
greengy
Administrator
Sr. Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 311


WWW
« poslato: 03, Октобар 2008, 01:13:04 »

Jutros kada sam prelistao mailove, nasao sam poziv da se prikljucim inicijativi navijaca Crvene Zvezde \"Pravda za Urosa\"!!!
Ne opravdavam nasilje na sportskim terenima, ali mislim da su sto se tice kazne, MALO preterali!!!

Sta mislite o tome?
Sačuvana

_______________________________________________________
Đorđe Nikić - Tatina duša
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #1 poslato: 03, Октобар 2008, 01:19:18 »

greengy napisao/la:
Citat
Jutros kada sam prelistao mailove, nasao sam poziv da se prikljucim inicijativi navijaca Crvene Zvezde \"Pravda za Urosa\"!!!
Ne opravdavam nasilje na sportskim terenima, ali mislim da su sto se tice kazne, MALO preterali!!!

Sta mislite o tome?


Ponovicju jos jednom.. mada sam 486 puta rekao...


U Engleskoj se za ulazak na teren dobija 5god. Za pokusaj ubistva mora da se dobije vishe... Da jednom ljudi shvate da se na utakmici gleda fudbal a ne gadja stolicama, bakljama i kamenom iz ivichnjaka...
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #2 poslato: 03, Октобар 2008, 05:42:40 »

najgore od svega je sto ljudi nisu upuceni!
po svim medicinskim nalazima,kod tog policajca nisu ustanovljene teze povrede vec 5 laksih od kojih je jednu sam sebi naneo preskakajuci sa severa na istok preko ograde sa siljcima!
opekotine kod i oko usta nisu nadjene tako da ni pokusaja guranja baklje u usta nije bilo a konacan zakljucak je da ni pokusaja ubistva nije bilo!
pa za sta je taj decko dobio 10 godina,pitam ja vas?
ovo \"PRAVDA ZA UROSA\" ne znaci da ga mi podrzavamo vec se samo zalazemo da dobije kaznu koju je zasluzio i da mu se sudi za ono sto jeste a ne ono sto nije uradio!
nadam se da je sada nekima bar malo jasnije!
Sačuvana
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #3 poslato: 04, Октобар 2008, 06:13:30 »

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=09&dd=30&nav_id=321202
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
Kime
Newbie
*
Poruke: 1


« Odgovor #4 poslato: 04, Октобар 2008, 11:12:16 »

SRAMOTA !!!
Sačuvana

DELIJE SEVER 1989
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #5 poslato: 04, Октобар 2008, 12:33:32 »

ma bre cugo,to je sve iskonstruisano da bi imali kakav takav alibi da ga osude!
mogu i ja sada da kazem da me jos uvek boli glava od macole koju mi je neko udario u petom razredu a vi treba da poverujete u to!
Sačuvana
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #6 poslato: 04, Октобар 2008, 12:41:17 »

pilpiksi napisao/la:
Citat
ma bre cugo,to je sve iskonstruisano da bi imali kakav takav alibi da ga osude!
mogu i ja sada da kazem da me jos uvek boli glava od macole koju mi je neko udario u petom razredu a vi treba da poverujete u to!


http://www.b92.net/news/pics/2008/09/89801247448d399571c55b351389018_big.jpg


Iskonstruisano do kraja.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #7 poslato: 04, Октобар 2008, 01:56:01 »

ocigledno ne zelis da shvatis ali evo ti pogledaj i procitaj nesto na
www.aca-coa.rs.sr
pa mi javi tvoj komentar!
Sačuvana
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #8 poslato: 04, Октобар 2008, 02:19:26 »

razumem sta pricas... ali ocigledno neke stvari gledash jednostrano. i suvise subjektivno.

Policajac je i dalje sluzbeno lice.. i svaki napad na njega karakterise se kao napad na red i mir ove drzave [ dakle direktno krsis ustav] . ne pise njemu na chelu da je pandur.. ali : ne pishe ni tebi. To nije razlog da tebi sutra neko ne daj Boze razbije glavu na utakmici. Englezi su imali huligane mnogo vece nego mi.. pa su stvar resili radikalnim meram i strogim zakonima.

10 godina je mnogo...?  necu u to da ulazim.. ako cjemo time da se vodimo.. onda je i 5 za ulazak na teren bash previshe, zar ne ?
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #9 poslato: 06, Октобар 2008, 02:14:51 »

Beogradska policija privela je sinoć 24 osobe zbog narušavanja javnog reda i mira na utakmici Crvena Zvezda - Partizan.


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=10&dd=06&nav_id=322100


Ova vest novinara nedeljnika Vreme Miloša Vasića nije iznenadila. On smatra da je jedini način da se izađe na kraj sa huliganima na ulici donošenje rigoroznih zakona.

“Jedini način da se iz toga izađe to je britanski način, da se izađe na kraj s tim. Dakle, sistematsko snimanje, sistematsko privođenje, pooštravanje zakona , pa nek sede šest meseci u Padinskoj Skeli, pa nek razmišljaju o smislu života i tim stvarima“, smatra on.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
Vladimir
Jr. Member
**
Poruke: 50


« Odgovor #10 poslato: 07, Октобар 2008, 12:44:06 »

Za utrčavanje u teren, odmah po uvođenju zakona o nasilju na sportskim
terenima u Engleskoj, lik je dobio 4 godine zatvora i DOŽIVOTNU
zabranu posećivanja svih sportskih manifestacija !!! Malo li je !?!
Jebi ga na nekome moraju da se slomiju kola :unsure:
Sačuvana

grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #11 poslato: 07, Октобар 2008, 03:30:45 »

Vladimir napisao/la:
Citat
Za utrčavanje u teren, odmah po uvođenju zakona o nasilju na sportskim
terenima u Engleskoj, lik je dobio 4 godine zatvora i DOŽIVOTNU
zabranu posećivanja svih sportskih manifestacija !!! Malo li je !?!
Jebi ga na nekome moraju da se slomiju kola :unsure:



Pitanje je.. sta on trazi na terenu ?  

takvi zakoni treba da se dovedu kod nas. Ako su Englezi uspeli da doteraju svoje huligane u red..bogami, mozemo i mi nase.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #12 poslato: 07, Октобар 2008, 07:49:17 »

zasto mora na nekome da se slome kola?
sta mislite da se neko od vas nadje u situaciji da se na njemu slome kola bilo o cemu da se radi?
npr. za nenosenje kacige,motociklistu kazne 50000 din. (i ako to ne moze po zakonu) i kazu da je to za nauk ostalima!
biste li voleli da ste vi taj motociklista?
to sto pricate za engleze je ok ali kod njih postoji takav zakon a kod nas NE!!!
kada ga usvoje onda neka ga i primenjuju a u slucaju Urosa sam sud je prekrsio zakon!
znate li da je sudija koji je prvi radio na slucaju Urosa Misica izveo zakljucak na osnovu svih dokaza i cinjenica da ne moze da se okarakterise da je bilo pokusaja ubistva i ako su mu to trazili!
posto on nije hteo da prekrsi zakon i to uradi,smenili su ga sa tog slucaja i doveli drugog sudiju koji je pristao (zbog cega jos ne znam)!
Sačuvana
Vladimir
Jr. Member
**
Poruke: 50


« Odgovor #13 poslato: 08, Октобар 2008, 12:38:41 »

Ne podleži uticaju većine (delija), i nemoj braniti čoveka koji može drugom čoveku da gura zapaljenu baklju u lice !!! A kola treba da se slomiju na nekome iz prostog razloga što većina navijača sada kad ide na utakmicu, hteli to da priznaju ili ne, ipak vode računa o ponašanju. Znači ako je Uroš Mišić žrtva (a nije) - biće kolateralna šteta.
Sačuvana

grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #14 poslato: 08, Октобар 2008, 02:52:41 »

pilpiksi napisao/la:
Citat
zasto mora na nekome da se slome kola?
sta mislite da se neko od vas nadje u situaciji da se na njemu slome kola bilo o cemu da se radi?
npr. za nenosenje kacige,motociklistu kazne 50000 din. (i ako to ne moze po zakonu) i kazu da je to za nauk ostalima!
biste li voleli da ste vi taj motociklista?
to sto pricate za engleze je ok ali kod njih postoji takav zakon a kod nas NE!!!
kada ga usvoje onda neka ga i primenjuju a u slucaju Urosa sam sud je prekrsio zakon!
znate li da je sudija koji je prvi radio na slucaju Urosa Misica izveo zakljucak na osnovu svih dokaza i cinjenica da ne moze da se okarakterise da je bilo pokusaja ubistva i ako su mu to trazili!
posto on nije hteo da prekrsi zakon i to uradi,smenili su ga sa tog slucaja i doveli drugog sudiju koji je pristao (zbog cega jos ne znam)!



E pa ovako Srki..

U vezi kacige : Postoji zakon koji to regulise. I on jasno odredjuje sta se radi sa tim ljudima koji to prekrse.. Ne, ne bih voleo da se to meni desi (iako svaki dan vozim skuter bez kacige a znam da je protivno zakonu) Ali, ako je on meni rekao da moram da nosim a ja ne nosim i on me kazni , ZASTO bih se ja ljutio na pandura ako sam znao da MORAM da nosim kacigu ?
Prosto ?  
Sudija prekrsio zakon ? Gresis. Ako ne verujes meni, nadji nekog pravnika koji ce ti reci kako se krecu kazne za pokusaj ubistva.
10 godina je maksimalna kazna (sto ne znaci da je nelegalna i protivzakonita) i izrechena je upravo zato da se jednom stane na put huliganima na sportskim takmicenjima.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
Stranice: [1] 2 3 ... 15   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: