Vesti:

Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Povratak Zvezde  (Pročitano 26691 puta)
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #90 poslato: 30, Јануар 2009, 04:12:19 »

Odlazi Milijas u Volfsburg, Pekaric odlazi ali se jos ne zna gde.
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #91 poslato: 30, Јануар 2009, 08:43:50 »

Darko Radojevic napisao/la:
Citat
Odlazi Milijas u Volfsburg, Pekaric odlazi ali se jos ne zna gde.


Pekarica mi nije zao,jer kao da nije ni bio kod nas a za Milijasa jedino sto je dobro u svemu je sto cemo uzeti koji dinar da bi mogli da vratimo silne dugove!
Svakog dana ocekujem da nas tuzi kafe kuvarica kako nije primila decembarsku platu!
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #92 poslato: 30, Јануар 2009, 12:05:35 »

Sada cujem da su za drugi deo priprema otpali,pored Pekarica i Subasic i Burzanovic!
Nadam se da Cedomir zna sta radi!
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #93 poslato: 30, Јануар 2009, 01:05:46 »

Doveli smo slovenackog reprezentativca Sisica!
Nisam cuo za njega ali cim je reprezentativac i bio u Olimpijakosu mora nesto da zna!
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #94 poslato: 31, Јануар 2009, 06:05:12 »

Milijas je otputovao na pripreme ali do ponedeljka je moguce da ipak ode!
Znacio bi nam na terenu ali i pare od prodaje...:unsure:
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #95 poslato: 01, Фебруар 2009, 05:17:35 »

Jel citao neko tekst o Zvezdi u kuriru? (od 1. februara)
Ja inace ne citam kurir ali kolege mi pokazase zbog tog teksta i strasno sta sve covek napisa,lepsi tekst bi bio da su ga pisali zeka i bjeka :huh:
Mislim ima istine (oko 50%) ali onih drugih 50%...
Sačuvana
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #96 poslato: 02, Фебруар 2009, 02:11:17 »

Sisic je bio rezerva u Olimpijakosu,non-stop.Cuo sam za njega.Nema mesta tamo pored silnih Argentinaca.
Sačuvana
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #97 poslato: 02, Фебруар 2009, 04:16:06 »

Ivic je covek koji je spreman na rezove.To mi se svidja, jer covek ne pravi trule kompromise.Oterao je dosta igraca...i sa pravom je to uradio.Dobra je stvar sto je on od onih sportskih direktora koji ima odlicnu komunikaciju sa trenerom sto olaksava i okolnost da se zna sa Janevskim od ranije i da su prijatelji.Da mi imamo budzet bar kao Steaua gde bi nam bio kraj?
Ivic i Janevski su dosta utakmica gledali po Beogradu zajedno i pratili dosta igraca.Za ove strance je isao samo Ivic i doveo je bar za nasu Ligu dobre igrace.Problem je samo vreme i uigravanje.
Veceras na SOS kanalu gostuje Ranko Stojic, jedan od menadzera kome dugujemo lovu.On je inace menadzer Djibrilu Siseu i Luju Sahi.Videcemo da li ce nas blatiti ili...
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #98 poslato: 02, Фебруар 2009, 11:40:26 »

U pravu si to za Ivica!
A i ovo sto si rekao za uigravanje si u pravu,samo to moze da bude mali problem,inace sada je sve na Janevskom-da li ce uspeti da stvori igru,nadje najboljih 11,upari prave tandeme... Jedinu vecu zamerku koju sam ja primetio je imao kada je protiv hajduka na Marakani Markovica stavio na levu stranu,tomovica na zadnjeg veznog a petkovica na stopera umesto petkovica levo,tomovic stoper a zadnji vezni bilo ko od srednjaka sa klupe!
To je jedan od kljucnih razloga poraza jer mi levu stranu u napadu skoro da nismo ni imali i preko nje nista nismo uspeli da uradimo!
Sačuvana
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #99 poslato: 03, Фебруар 2009, 07:50:08 »

Milijas izgleda ostaje.Jedina opcija je Istok ali mislim da nece tamo.Mislim da sada imamo dosta kvalitetnih igraca.Mozda bude malo i nezadovoljstva jer nece moci svi da igraju.
U napadu imamo Klea,Oumarua,Perovica,Parkera,Somea,Fereiru i Trickovskog, ima mesta samo za dvojicu sa opcijom da eventualno Parker moze biti iza dva napadaca.
Na sredini Koroman,Lazetic,Blazic,Sisic,Milijas,Nikolic,Isah i Bogdanovic.Ako igra Parker sredinu znaci treba jos trojica, a sigurni su Koroman i Milijas i verovatno Isah kao zadnji vezni.
Odbrana, levi bekovi Dzeferson i Gvozdenovic,verovatno Dzeferson.Desno Ninkov i zlu ne trebalo Pejcinovic.
Stoperi Pejcinovic,Tutoric,Tomovic,Jakovic i Vranjes.Verovatno su starteri Tomovic i Pejcinovic.
Golmani Randjelovic,Radivojevic,Stamenkovic i Cakovic.Verovatno Stamenkovic.
Inace, cetvrti golman je Cakovic, decko je iz Gornjeg Milanovca, sa njegovom rodjenom sestrom sam isao u srednju skolu.
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #100 poslato: 03, Фебруар 2009, 02:57:01 »

Bolje da bude i nezadovoljstva nego da ne mozemo da nadjemo dobrih 11 koji ce da igraju!
Mislim da je tu Bogdanovic apsolutni visak,pa matori Randjelovic a ni Radivojevic nista bolji nije...od ostalih jos imam sumnju za Perovica i Blazica-jos me nisu ubedili da imaju kvalitet za Zvezdu mada je Stepanovic prilicno ishvalio Blazica kada je dolazio iz cuke kod nas!
Naravno i stranci (novajlije) moraju da se dokazu!
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #101 poslato: 04, Фебруар 2009, 08:25:15 »

poveli 1:0,kazu dobro igrali a onda u 20-om minutu prekid zbog sukoba igraca...jbg-bas bezveze!
Sačuvana
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #102 poslato: 05, Фебруар 2009, 02:16:43 »

Protiv ovih Poljaka sto smo igrali promasio sam startnu postavu samo za jednog igraca,umesto Dzfersona igrao je Gvozdenovic.Glupo je sto su se tukli.
Sačuvana
greengy
Administrator
Sr. Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 311


WWW
« Odgovor #103 poslato: 05, Фебруар 2009, 02:06:17 »

Smejao sam se kada sam cuo da su se pobili!

Boze, ima ludaka! Pobili se na prijateljskoj. Iskreno, mislim da tu ima nesto drugo :dry:

Hahahahaha, da vide drugi da umemo i da bijemo!!!

:woohoo:
Sačuvana

_______________________________________________________
Đorđe Nikić - Tatina duša
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #104 poslato: 05, Фебруар 2009, 06:41:13 »

ma nema nista drugo,jedna budala od starta je uklizavaa nasima i ...bi sta bi!

Postava,realno na papiru najjaca ali pitanje je,mozda bi se neko tu bolje uklopio od nekoga...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: