Vesti:

Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Povratak Zvezde  (Pročitano 26714 puta)
nensi
Jr. Member
**
Poruke: 68


« Odgovor #60 poslato: 13, Јануар 2009, 10:21:37 »

necu vise da kuckam pisete o fudbalu,ja sam jednom bila okoreli zvezdas i nikad vise(od kada su me jurili palicama).tako da se odjavljujem.lepo spavajte
Sačuvana
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #61 poslato: 14, Јануар 2009, 02:38:02 »

Ne zelim da sirim pesimizam.Volim Zvezdu i uvek mi je tesko kada izgubimo.Samo pricam realno.Nadam se da mozemo da osvojimo titulu jer od ove godine lakse su kvalifikacije za Ligu sampiona,menja se sistem.Sansa da konacno udjemo, steknemo neki priliv novca i stabilizujemo se.Nisu vlasnici klubova ni po Evropi, a posebno u regionu cvecke.
Parker nas malo izbruka po novinama, rekao je da su Tosic i Ljajic iz Zvezde otisli u Mancester.Ali nema veze vazno je da odigra dobro.Najaca je fora sto je njegov menadzer izjavio da novac koji je dobio u Srbiji moze da sanja u Juznoafrickoj republici.Navodno oko 200.000 evra za godinu.
Pa
Sačuvana
ivana0704
Hero Member
*****
Poruke: 1157


« Odgovor #62 poslato: 14, Јануар 2009, 03:31:45 »

jaooo, pa ja to \'ladno nisam nigde procitala.
potrazih sad kad si spomenuo.
auuu, pa covek ne zna cestito ni u koji klub dolazi...
:s
Sačuvana

štrikanjem do samospoznaje, dole heklanje koje zatupljuje!
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #63 poslato: 19, Јануар 2009, 04:59:20 »

Srki je izgleda bio u pravu za Klea, izgleda da ce biti nesto od njega.Ranko Stojic, koji mu je menadzer tvrdi da je Kleo isao peske na treninge sa Bulevara do stadiona.Da li je moguce?Nije to lose za kondiciju.
Dok sam radio u jednom od mnogobrojnih kazina u svojoj karijeri imao sam \"cast\" da kockaju i neki igraci Zvezde.Jedan od njih je i Hernan Barkos.Kada sam ga video pokusao sam da se sporazumem na engleskom ali nije znao.Onda sam mu doneo \"Zurnal\" sa njegovom slikom, a u potpisu je stajalo \"Jos jedna ocajna partija Barkosa\", zamolio sam ga da potpise tu sliku i potpisao je.
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #64 poslato: 19, Јануар 2009, 07:34:31 »

kada nekoga gledam uzivo retko kada pogresim u proceni da li je dobar ili ne!
Ove novajlije nisam imao puno prilike da vidim jedino malo brazilca Silvu i mislim da ce dosta pomoci po levoj strani a za ostale mogu reci da za sada verujem Ivicu i njegovom izboru!
Sačuvana
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #65 poslato: 19, Јануар 2009, 07:50:36 »

Ivic je \"tata\" za Bunjevcevica, prvo licno je covek sa vise stila, a drugo ima dosta kontakata svuda.Procitao sam jednu izjavu Ljupka Petrovica koji kaze da se Brazilci tesko uklapaju u nove sredine i da im za to treba bar 6 meseci, i kaze da bi se Bugari kao strani igraci u nasim timovima najlakse uklopili jer smo slicni.
Sačuvana
ivana0704
Hero Member
*****
Poruke: 1157


« Odgovor #66 poslato: 19, Јануар 2009, 08:06:00 »

Darko Radojevic napisao/la:
Citat
kaze da bi se Bugari kao strani igraci u nasim timovima najlakse uklopili jer smo slicni.


da, i samo jos da nadjemo bugarina koji je sposoban bar kao samo jedna Vidiceva noga,
pa cemo biti srecni. :laugh:
Sačuvana

štrikanjem do samospoznaje, dole heklanje koje zatupljuje!
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #67 poslato: 19, Јануар 2009, 10:04:00 »

Recimo Kiril KOTEV je dobar stoper, ali ne znam koliko kosta.Naravno, da on nije Vidic ali kad nema kise dobar je i grad.
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #68 poslato: 19, Јануар 2009, 06:51:27 »

mislim da sa nekim bugarima igramo sada na pripremama,eto prilike da se snime igraci!
da li je moguce da ce milijas i koroman (po svemu sudeci),ostati?!
Sačuvana
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #69 poslato: 20, Јануар 2009, 02:13:03 »

Ima jos do 31.Januara do kada traje prelazni rok.Licno mislim da ce jedan otici sigurno.Bolje je tom timu koji hoce da ga uzme da ga uzme posle priprema nego pre, bice spremniji i pun snage.Danas pise Press da vracamo navodno, Filipa Djuricica, ugovor na tri godine za 750.000 evra.Mislim da lazu ali sacekajmo.
Sačuvana
ivana0704
Hero Member
*****
Poruke: 1157


« Odgovor #70 poslato: 20, Јануар 2009, 02:28:50 »

Darko Radojevic napisao/la:
Citat
Ima jos do 31.Januara do kada traje prelazni rok.Licno mislim da ce jedan otici sigurno.Bolje je tom timu koji hoce da ga uzme da ga uzme posle priprema nego pre, bice spremniji i pun snage.Danas pise Press da vracamo navodno, Filipa Djuricica, ugovor na tri godine za 750.000 evra.Mislim da lazu ali sacekajmo.


bilo je u jutarnjem, na svim kanalima.
ali, i naglasili su da je nezvanicno.
Sačuvana

štrikanjem do samospoznaje, dole heklanje koje zatupljuje!
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #71 poslato: 20, Јануар 2009, 03:17:55 »

Mali je ekstra igrac.Bitno je da se vrati.
Sačuvana
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #72 poslato: 20, Јануар 2009, 06:24:53 »

E sto me iznervira Den Tana...
Dobili smo jos dva clana upravnog odbora i taman sam mislio da ce doci neko sa lovom ili bar sa kontaktima kad ono dosli direktor raspalog Centroproizvoda i neki zubar...e mislim stvarno...
Ovih dana se dosta pise kako dugujemo brojnim menadzerima...iz ovoga sto cu sada napisati videcete da nije valjala niti jedna uprava.
Dugujemo Zigicevom mendzeru Calasanu(koji ima mnogo lepu rodjaku)900.000.Zigic je dosao kada je Dzaja bio predsednik i znaci Dzaja je pravio 50-50 ugovor kada ode Zigic.
Dugujemo Nestorovicu(menadzeru KASTILJA,MOLINE,BARKOSA,SALASA),ovaj nas je unistio, ucenjivao, i bukvalno se ponasao prema Kastilju kao da je rob.Na kraju smesne pare od Kastilja, a Barkos(crna-crvena),Salas katastrofe...Ovde je Piksi bio predsednik.
Stojadinovicu isto dugujemo a on nam \"darivao\" Edgara i Devica.Dve katastrofe.Ovde predsednik Toplica.
Ranku Stojicu dugujemo kao 500.000.Doveo nam Klea, Tomovica,Pejcinovica...E sad on nama kao oprasta dug pomocu sledece seme-kod nas dolazi Pejcinovic, kad ode Stojic dobija procenat, drzimo i njegovog Klea ali mu poklanjamo Vujadina Savica i Jagosa Vukovica.Takodje, katastrofa.Predsednik je Tana u ovoj transakciji.
Onda nas tuzi Zeman, Mladenovic(50.000 dolara),Suzuki,Molina...
Sačuvana
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #73 poslato: 20, Јануар 2009, 10:22:12 »

Konacno je stigao i Parker.Nadam se da nas nisu cedili bez razloga.
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #74 poslato: 20, Јануар 2009, 01:21:03 »

svaka cast,svidja mi se ovo sa dovodjenjem igraca ali ne i to sa tim dugovima-suspendovace nas neko a ne bi valjalo sa ovakvim timom da npr. ne igramo evropu!
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: