Vesti:

Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 9   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Povratak Zvezde  (Pročitano 26665 puta)
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #30 poslato: 27, Новембар 2008, 08:41:23 »

nisam rekao da ste bolji zbog sudija,cinjenica je da bolje igrate ove sezone,ali nisu mi jasne sudije koje protiv ofke prave najprostije greske-a mi sada mozemo samo da nagadjamo da li je to slucajno ili nije!
evo primera nekih realnosti pa ti vidi...
realno je da se ti razumes u kompjutere vise od mene
realno je da je zlatibor popularniji od rudnika (uporedjujuci kao planinske turisticke centre)
realno je da cete pre proci u dalju fazu takmicenja u kosarci nego u fudbalu
realno je da se uspeh u fudbalu vise vrednuje od uspeha u kosarci!
svaka realnost ima neki svoj razlog i cinjenicu zasto je to tako!

za joe cockera sam cuo ali o njemu iskreno nista ne znam,a od milanceta znam nekoliko pesama ali takodje nista ne znam o njemu...
i malo si pogresio,dajes primer poredjenja njih dvojice ali ja nisam poredio fudbal i kosarku neko u kom sportu je lakse doci do uspeha i naveo razloge za to!
eto,cocker je realno popularniji od milanceta jer muzika kojom se bavi ce ga pre dovesti do uspeha u svetu nego milance sa svojom muzikom! jesam li u pravu?
Sačuvana
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #31 poslato: 27, Новембар 2008, 10:21:52 »

Ljudi polako...to je samo sport...
U dobru se ne ponesi u zlu se ne ponizi...
Lion je prvak 7 godina za redom i po vasoj logici navijaci ostalih klubova su prsli...
Sačuvana
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #32 poslato: 27, Новембар 2008, 11:01:27 »

Citat
Lion je prvak 7 godina za redom i po vasoj logici navijaci ostalih klubova su prsli...



Voleo bih kad bi mogao da pronadjes tu nasu logiku u prethodnim citatima. Verujem da nisi chitao diskusiju unazad, pa olako dajes zakljucke.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #33 poslato: 27, Новембар 2008, 12:49:18 »

Prwo jedu stwar morash da razumesh, pazhljivo prochitaj sledecih par redowa...

Prwo: Zwezda kada je oswojila KES, za nu su igrali tada najbolji igrachi Jugoslavije...

Drugo: Partizan kada je oswojio Euroligu, takodje za njih su igrali TADA najbolji kosarkasi Jugoslavije!


Ja kada owo znam, zbunjuje me ono o cemu ti pricas...
Prwo razmisli malo sta pises pa onda napisi nemoj wise lupati gluposti...


A Patizan u kosarci trenutno ima weoma kwalitetnu ekipu, a ti izgleda o5 ponawljam nisi dowoljno upucen sta je i kako se igra kosrka iako kako kazes bio si na tribinama...

PoZz za Grunf-a!
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #34 poslato: 27, Новембар 2008, 01:03:13 »

I da zaborawio sam reci:
jos jednu stwar moras da razumes, nije lako oswojiti Euroligu u kosarci, kazes da su evropski timowi u sustini slabi pa zato Partizan moze polowinu njih da dobije - e pa grdno se warash, jer izgleda da ti nisi ni swestan koliko je ne samo Partizan nego uopshte nash basket KVALITETAN!!! Ti kao da nisi ziveo owde proteklih 20 godina pa neznash... Jbga brate stariji si od mene 7 godina i ne znash! Ti bi meni trebao owo da prichash a ne ja Tebi!

Nemam ja nishta protiw Tebe, samo hocu da ti kazhem neke realne stwari koje su oko nas...


Namigivanje
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #35 poslato: 27, Новембар 2008, 06:32:40 »

ti si skroz izgubljen slucaj...
ne kapiram sta si hteo sa onim-mi kada smo osvojili kes,vi kada ste osvojili u basketu...u cemu je tu poenta ako je i ti u opste znas?
i nisam ja rekao da je lako osvojiti evroligu vec da je lakse nego u fudbalu nesto konkretnije uraditi (cak i uci u samu ls),da ne pricamo o trofejima!
taj tvoj KVALITETNI partizan je nedavno pobedila mlada,neiskusna,nekompletna i pred pocetak sezone jedva sastavljena ekipa CRVENE ZVEZDE!
nemas ti jos pojma,sto govore i tvoje godine,o kakvom kvalitetu ti pricas? reprezentacije nigde nema od 2002. godine a domaci klubovi nista znacajnije nisu napravili u evropi,mozda bi mogao izdvojiti partizan prosle sezone i to je sve!
to sto partizan i zvezda dobiju neke bolje klubove kod kuce vise je zasluga navijaca koji bukvalno odnesu tim do pobede nego nekog kvaliteta! ne kazem da ga nema ni malo,ima ga ali nista to tako posebno nije! u partizanovom slucaju prosle sezone najvazniji deo je bio trio-vujosevic,pekovic i navijaci a ne nekakav kvalitet sta god pod njim podrazumevao!
Sačuvana
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #36 poslato: 27, Новембар 2008, 07:32:13 »

Citat
taj tvoj KVALITETNI partizan je nedavno pobedila mlada,neiskusna,nekompletna i pred pocetak sezone jedva sastavljena ekipa CRVENE ZVEZDE!
nemas ti jos pojma,sto govore i tvoje godine,o kakvom kvalitetu ti pricas? reprezentacije nigde nema od 2002. godine a domaci klubovi nista znacajnije nisu napravili u evropi,mozda bi mogao izdvojiti partizan prosle sezone i to je sve!
to sto partizan i zvezda dobiju neke bolje klubove kod kuce vise je zasluga navijaca


nemoj da pricas ! zvezda pobedila ?

wau !

prosle sezone partizan i to je sve ?

o zaboga miloga.. pa STA treba da urade sportisti da VAMA  [ocigledno ultra-srpsko-nacionalistickoj opciji] pokazu da su se neke stvari pomerile, odnosno da neke stvari vrede..

Morate da cenite sve sto je u interesu domaceg sporta. Ja znam da vas uzasno boli sto Partizan stalno igra u nekoj jEvropi i sto u Evroligi doguramo samo do sicusnog final-fora..

Ali REALNOST o kojoj ti upravo pricas je takva. da. uzasno realna, istinita i surova.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #37 poslato: 28, Новембар 2008, 03:01:46 »

Definitifno si glup za svoje godine!

A ja niti imam wishe zhelju ni wolju da ti objashnjawam neke stwari... Ewo Grunf ce on je dosta strpljiwiji od mene...
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #38 poslato: 28, Новембар 2008, 11:47:18 »

da,Zvezda pobedila taj silni partizan!
nisam ja rekao da nista ne vredi i da nista ne cenim ali o cemu vi pricate? o evroligi? pa nju igrate zato ste ste malo bolji od domacih klubova a ne zato sto ste neki kvalitetan tim (gledano na evropskom nivou)! i kakav to fajnal for majke vam pominjete? mora da ste sanjali!
ne boli mene sto vi igrate evroligu,zasluzili ste-bolece me onda kada Zvezda bude imala dobar tim i ravnopravno se bude borila sa partizanom a na kraju izgubi! ovako, godinama smo bili u haosu i tu nista ni ocekivao nisam!
a ti moskri ne mozes ni sebi da objasnis,a kamo li meni tako da je bolje sto odustajes. jer ti cak nisi ni glup za svoje godine,daleko si ti od toga,fali ti jos dosta inteligencije da bi dosao na nivo glupih! -glupi ljudi su za tebe gospoda!
Sačuvana
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #39 poslato: 28, Новембар 2008, 12:17:53 »

e pa ovako :

Ja se iskljucujem iz dalje diskusije o Zvezdi,Partizanu,Evroligi,LS i ostalim sporednim i manje sporednim stvarima.

__________________________________________________________________


Ostale ucesnike u ovoj diskusiji podsecam da ovo nije forum koji sluzi za medjusobno vredjanje i ponizavanje - pa vas molim da se tako ophodite. Nemojte skretati sa teme da bi pricali o vasoj inteligenciji - privatne poruke su odlicno resenje, zar ne ?

u suprotnom temu cjemo zakljucati.

Hvala na razumevanju...
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #40 poslato: 28, Новембар 2008, 12:59:25 »

slazem se ali to si trebao udariti odmah kada je moskri prvi poceo sa tekstom takvog sadrzaja!
zar ne?
Sačuvana
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #41 poslato: 28, Новембар 2008, 02:40:08 »

Wazhi se... Necu wishe nishta pisati u owoj temi...

A pilpiksi: Mogu da te naparavim od cega hoces!

Toliko od mene ovde...
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #42 poslato: 28, Новембар 2008, 07:47:56 »

grobarima je ovih dana najbolje-dinar u srbiji pada a oni dizu STANDARDE!!!
Sačuvana
Vladimir
Jr. Member
**
Poruke: 50


« Odgovor #43 poslato: 29, Новембар 2008, 05:54:41 »

Vi ste izgleda baš dokoni čim se bavite Partizanom !?! Čekaj pa zar zvezda ni u jednom sportu
nema predstavnika u evropi pa da malo komentarišemo. Strašno!
Sačuvana

Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #44 poslato: 06, Јануар 2009, 04:00:15 »

Evo preselio sam se ovde...
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 9   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: