Vesti:

Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Survivor  (Pročitano 11659 puta)
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #60 poslato: 20, Јануар 2009, 11:06:21 »

Citat
Grunf se sada \"jede\" jer ne zna ko je ona...



oh da. kao da mi neko pali vatru na grudima.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #61 poslato: 21, Јануар 2009, 02:18:42 »

Cuvaj belo prsluce da ne izgori...
Sačuvana
Ivo Car licno
Sr. Member
****
Poruke: 355


« Odgovor #62 poslato: 30, Јануар 2009, 10:19:42 »

Sto se SURVIVOR-a tice,sve veci izgledi su da ce Dule pobediti.Jedini pravi,dobrocudni i posteni kandidat.
Sačuvana

Stalno insistiranje na poništavanju razlike među polovima stvara osnovu za međusobnu mržnju, koja se sada manifestuje tako što mladići i djevojke izbjegavaju jedni druge, a približavaju se, potpuno nastrano, isti polovi !!!
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #63 poslato: 30, Јануар 2009, 10:34:50 »

Ljudi, koliko sam ja obavesten tu se zna pobednik.
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #64 poslato: 30, Јануар 2009, 10:41:32 »

Darko Radojevic napisao/la:
Citat
Ljudi, koliko sam ja obavesten tu se zna pobednik.


Kako to mislis zna?
Jel se znao u trenutku dok se snimao sou ili se sada zna posto je vec zavrsen a jos uvek se prikazuje?
Sačuvana
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #65 poslato: 30, Јануар 2009, 10:52:11 »

Citat
Cuvaj belo prsluce da ne izgori...


Belo prsluche je najbolje prsluche.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
Ivo Car licno
Sr. Member
****
Poruke: 355


« Odgovor #66 poslato: 31, Јануар 2009, 02:12:35 »

Imate li dovoljno hrabrosti da se prijavite za novi reality show \"TRENUTAK ISTINE\"?Od 4-og februara na tv Pink-u pocinje da se prikazuje.
Sačuvana

Stalno insistiranje na poništavanju razlike među polovima stvara osnovu za međusobnu mržnju, koja se sada manifestuje tako što mladići i djevojke izbjegavaju jedni druge, a približavaju se, potpuno nastrano, isti polovi !!!
ivana0704
Hero Member
*****
Poruke: 1157


« Odgovor #67 poslato: 31, Јануар 2009, 02:21:11 »

Ivo Car licno napisao/la:
Citat
Imate li dovoljno hrabrosti da se prijavite za novi reality show \"TRENUTAK ISTINE\"?Od 4-og februara na tv Pink-u pocinje da se prikazuje.


videla sam reklamu u nekim novinama.
producenti vise ne znaju sta ce,
niti sta jos da izmisle.
smejurija.
mogu misliti na sta ce to da lici.
ovom jadnom narodu nista vise zanimljivo
osim slusanja o tudjem \"prljavom vesu\".
:dry:
Sačuvana

štrikanjem do samospoznaje, dole heklanje koje zatupljuje!
greengy
Administrator
Sr. Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 311


WWW
« Odgovor #68 poslato: 31, Јануар 2009, 05:46:26 »

Ivo Car licno napisao/la:
Citat
Imate li dovoljno hrabrosti da se prijavite za novi reality show \"TRENUTAK ISTINE\"?Od 4-og februara na tv Pink-u pocinje da se prikazuje.


Care, mozes li malo detaljnije. Ima ljudi koji nemaju niti prate Pink?

:huh:
Sačuvana

_______________________________________________________
Đorđe Nikić - Tatina duša
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #69 poslato: 31, Јануар 2009, 05:55:59 »

josh jedna ultra sajber glupost.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
Ivo Car licno
Sr. Member
****
Poruke: 355


« Odgovor #70 poslato: 31, Јануар 2009, 10:27:30 »

greengy napisao/la:
Citat
Ivo Car licno napisao/la:
Citat
Imate li dovoljno hrabrosti da se prijavite za novi reality show \"TRENUTAK ISTINE\"?Od 4-og februara na tv Pink-u pocinje da se prikazuje.


Care, mozes li malo detaljnije. Ima ljudi koji nemaju niti prate Pink?

:huh:

Pa to je jedan show,ako ga tako mogu nazvati-mada nije,to je vise gubljenje zivaca pred velikim brojem gledalaca,zapravo takmicar treba da iskreno odgovori na 21 pitanje,i ako ne bude lazi moze da osvoji do 5.000.000 dinara,odgovara se na veoma intimna pitanja,na sexualne iluzije,raskrinkava se privatnost i diskretnost,pitanja su tipa\"Imate li vanbracno dete,jel biste dozvolil da vas devojka zadovolji na javnom mestu\"i tome slicno.Iskustva drzava oko nas su veoma bolna jer su ljudima posle ucesca u emisiji pucale veze,brakovi...Dok takmicar odgovara na pitanja prikljucen je na detektor lazi na osnovu koga utvrdjuju iskrenost...
Sačuvana

Stalno insistiranje na poništavanju razlike među polovima stvara osnovu za međusobnu mržnju, koja se sada manifestuje tako što mladići i djevojke izbjegavaju jedni druge, a približavaju se, potpuno nastrano, isti polovi !!!
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #71 poslato: 31, Јануар 2009, 10:35:07 »

KOji je to kanal pink ja to nemam niti sam cuo??:blink:
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
Ivo Car licno
Sr. Member
****
Poruke: 355


« Odgovor #72 poslato: 31, Јануар 2009, 11:15:47 »

m0skri napisao/la:
Citat
KOji je to kanal pink ja to nemam niti sam cuo??:blink:

Onaj na kome gledas Grand show:P :laugh:
Sačuvana

Stalno insistiranje na poništavanju razlike među polovima stvara osnovu za međusobnu mržnju, koja se sada manifestuje tako što mladići i djevojke izbjegavaju jedni druge, a približavaju se, potpuno nastrano, isti polovi !!!
nensi
Jr. Member
**
Poruke: 68


« Odgovor #73 poslato: 31, Јануар 2009, 02:33:18 »

Citat
Pa to je jedan show,ako ga tako mogu nazvati-mada nije,to je vise gubljenje zivaca pred velikim brojem gledalaca,zapravo takmicar treba da iskreno odgovori na 21 pitanje,i ako ne bude lazi moze da osvoji do 5.000.000 dinara,odgovara se na veoma intimna pitanja,na sexualne iluzije,raskrinkava se privatnost i diskretnost,pitanja su tipa\"Imate li vanbracno dete,jel biste dozvolil da vas devojka zadovolji na javnom mestu\"i tome slicno.Iskustva drzava oko nas su veoma bolna jer su ljudima posle ucesca u emisiji pucale veze,brakovi...Dok takmicar odgovara na pitanja prikljucen je na detektor lazi na osnovu koga utvrdjuju iskrenost...

bice mi mnogo zanimljivo da gledam tako nesto:laugh:
Sačuvana
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #74 poslato: 02, Фебруар 2009, 02:35:40 »

Takve nazovi kvizove i sou programe ne odobravam, ma gade mi se....sta, kao, mi cemo da uzivao dok slusamo da li je neko prevario zenu, ili zloupotrebio sluzbeni polozaj?Strasno! Ovom narodu se stalno serviraju emisije tipa \"zanimljivije je sve ono sto se desava drugom\" po mogucstvu da bude sto licnije.Emisije tipa Veliki brat,Operacija trijumf,Menjam zenu, 48 sati svadba(Cak Noris se zeni za sat),U tudjoj kozi i druge transformacije sou programi i rijaliti gluposti...
Zadovoljaju si time oni ljudski najnizi porivi, znatizelja i uzivanje u licnim dramama, umesto da malo sagledaju \"svoje dvoriste\" stalno bacaju pogled u tudje...analiziraju se \"junaci\" tih emisija i time se malo gubi kontakt sa stvarnoscu...
Ali to je sve deo koncepta \"DAJTE NARODU HLEBA I IGARA\"...i tako se narod \"zaigrava\" tudjom mukom, ili svadbom, a nivo edukacije i pravog sou programa ne postoji....
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: