Vesti:

Stranice: 1 2 3 [4] 5   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: KK Crvena Zvezda  (Pročitano 19937 puta)
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #45 poslato: 28, Јануар 2009, 02:24:33 »

Bio sam sinoc i mislim sta reci?
Izgubili smo slicno kao protiv Cibone.
Pesic je veliki trener ali moram stvarno da primetim da je forsirao neke igrace da igraju i kada im ne ide(Kikanovic,Bakic).
Ovens i Stimac su mogli jos da igraju.
Inace ja kao neko ko ima gomilu raznih novina i casopisa kuci iskopam sledeci detalj: Tempo iz \'98 i naslov- SVETISLAV PESIC:\"SAN MI JE DA POSTANEM TRENER PARTIZANA\"
Nema ovo veze sa utakmicom ali ima sa njegovom izjavom da ove godine nece biti trofeja.Mogao je da cuti, da ne prica nista.On je grobar, to se zna.Vise puta na konferencijama je zezao Zvezdine navijace.
Covek koji zaradjuje 500.000 evra godisnje mogao bi malo odanije i sa vise postovanja da se odnosi prema poslodavcu.Ima ljudi koji zarade za godinu dana 1500 evra pa su odaniji i vise postuju poslodavca.Moram da kritikujem jer smo izgubili dve utakmice kuci ali se nadam da mozemo bar do jednog trofeja.
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #46 poslato: 28, Јануар 2009, 05:25:19 »

Za te igrace,tesko je to reci jer ko zna zasto ih je drzao u igri...treneri vise znaju i vide od nas!
Ovo drugo,ne verujem da bi Pesic dosao a da nece raditi kako treba,bez obzira da li je grobar ili ne a i da je toliki grobar ne bi ni dosao kod nas! Slazem se da nije trebao to reci ali bio je suvise iskren i ponelo ga je to kako smo izgubili ove dve tekme! I ja sam svestan da cemo tesko do trofeja ali ne gubim nadu,cuda se ipak desavaju!
Sačuvana
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #47 poslato: 02, Фебруар 2009, 04:04:09 »

Poraz od Bosne...vec treci za redom...ne znam da li je \"usla voda u usi\" ili sta ali ne svidja mi se ovo...
Sada gostujemo u Ukrajini i bice vrlo tesko, posebno put jer je bas daleko ali cekamo sutra vesti, jer ne verujem da ima negde prenos sem pracenje rezultata na sajtu Eurokupa.
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #48 poslato: 03, Фебруар 2009, 03:21:52 »

Odlicno-pobeda u Ukrajini nad ni malo lakim protivnikom!
Samopouzdanje pred derbi je vraceno,blizi smo prolasku u dalji  krug takmicenja (odlucice utakmice sa Hemofarmom) i prekinuli niz od tri poraza!
P.S. Moram da izrazim sjajan utisak koji je na mene ostavio plejmejker Azomvasa El Amin-strasan je! Kaze Pesic da je ljubimac gazde kluba pa je zato jos uvek tu ali za njega bogati klubovi ne bi trebali da zale pare!
Sačuvana
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #49 poslato: 04, Фебруар 2009, 02:16:06 »

Kalid El Amin zaradjuje 800.000 dolara godisnje.Secam se kada je igrao za Besiktas bio je najbolji strelac Turske lige.Lici mi malo na vehabiju ali dobar igrac.
Gledao sam drugo poluvreme i bas sam se obradovao pobedi.Azovmas mi je nekako \"divlja ekipa\", nema tu neke kolektivnosti.
Hemofarm izgubio od Pamese.Kada bi dobili Hemofarm oba puta i naravno Azovmas kuci sigurno idemo dalje kao drugi.
U grupi sa kojom ukrstamo zanimljivo Marusi i Dinamo imaju 2-0 skor.Himki ima po imenima daleko bolju ekipu od Dinama ali izgubise kuci od njih.Trener Dinama je Dejvid Blat, koji sa Rusijom bio prvak Evrope.
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #50 poslato: 04, Фебруар 2009, 08:13:47 »

Citat
Gledao sam drugo poluvreme i bas sam se obradovao pobedi.


Dobro je sto nisi gledao prvo poluvreme koje je bilo blagi uzas!
Prvu akciju bukvalno smo izveli u 6 minutu ali smo nekim cudima i na kraju prve i na kraju druge cetvrtine uspevali da stignemo razliku!   Vec drugo poluvreme je bila pesma...
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #51 poslato: 04, Фебруар 2009, 08:16:24 »

mozda je bolje da krenemo malo laganije  i budemo u egalu pa na kraju steknemo prednost i pobedimo a ne kao protiv pamese,cimone...

 a taj El Amin nam je u prvom poluvremenu kicme polomio,radio je sta je hteo a niko nije mogao da ga cuva!
Sačuvana
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #52 poslato: 06, Фебруар 2009, 03:40:39 »

Imam neke nezvanicne informacije da bi Samardzijski trebao doci za sledecu sezonu kao i jos jedan nas klinac iz Austrije(iz Austrije je dosao Bjelica), kao neki Bugarski centar.
Mozda ne bude od toga nista ali videcemo.
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #53 poslato: 10, Фебруар 2009, 01:30:53 »

Razbise nas ovi iz hemofarma...nas napad je ocajan trenutno... tj. ni nemamo ga!
Nije Pesic ono bezveze pricao...nismo dorasli da budemo prvi! :unsure:
Sačuvana
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #54 poslato: 11, Фебруар 2009, 03:00:43 »

Pesic pravi alibi...iskusan je on covek...Nego, protiv Hemofarma sam video igrace Zvezde bez mrvice samopouzdanje i discipline u igri.Kad je Bakic bio najbolji strelac mozete misliti.Keselj je vec duze u konfuziji,povredi se Marinovic, Roberts...Markovic i Pavkovic su vozali Bakica pa je tesko to psihicki podneo.Drugo,Tadiji Pesic neda prostora u igri...Ne volim trenere koji vole da su vece zvezde od igraca...Realno Pesic jeste najveca zvezda u nasem klubu ali kao da ne dozvoljava nekom igracu da bude zvezda...Secam se kada je Sagadin bio trener i kada je dosao Rakocevic, iz Minesote , ovaj mu nije dao da bude glavni, a realno je to bio nego forsirao Jeretina,isto je i Vranesa koji pozdravio publiku u prvom mecu kada je izasao na parket oterao jer smetalo mu kada skandiraju igracu, a ne njemu...
Sačuvana
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #55 poslato: 11, Фебруар 2009, 10:27:14 »

Polako ali sigurno padate... Ali neznam zasto?!
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #56 poslato: 11, Фебруар 2009, 10:37:38 »

Tonemo.Jos kada sam cuo da je Azovmas dobio Pamesu, a mi nismo mogli.Strasno.
Sačuvana
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #57 poslato: 11, Фебруар 2009, 03:40:00 »

A mi RASTEMO!
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #58 poslato: 12, Фебруар 2009, 03:35:22 »

Evo i teksta iz kojeg se jasno vidi zasto nam igraci nemaju samopouzdanje.Tekst je iz danasnjih Novosti.



Pešić nije čudotvorac


BAJKA na Malom Kalemegdanu trajala je do 24. januara, kada je Cibona unela u priču o Pešićevoj košarkaškoj kraljevini prve elemente realnosti. Do 10. februara i brutalnog buđenja iz sna u evropskom duelu sa Hemofarmom, Crvena zvezda je nanizala pet poraza u poslednjih šest utakmica.
- Ne mogu da kažem da su to naše objektivne mogućnosti, ali nemamo ni iskustvo ni kvalitet da u kontinuitetu odigramo kao protiv Azovmaša i Partizana. Posebno kada imamo povređene igrače na tri ključne pozicije - kaže Svetislav Pešić. - U sportu, ako si realan, nikad nećeš pobediti. Ipak, postoje nerealna očekivanja od ovog tima, a deo krivice ide i na našu dušu.
Svestan limita svoje ekipe, Pešić ne želi da primenjuje sistem čvrste ruke.
- Ne kažem igračima “super ste”, ali moram da budem zadovoljan ako daju svoj maksimum, a često su davali i više od toga. Naravno, uvek može više. Za sve je potrebno vreme, Partizan, Hemofarm i FMP imaju sistem, a ova Zvezda je samo crvena. Znalo se i u septembru da sistem ne može da se napravi ove sezone. Potpisali smo trogodišnje ugovore sa Kešeljem, Štimcem i Bjelicom, ali trenutno ima najmanje deset boljih srpskih igrača na tim pozicijama. Cilj je da steknu kvalitet i iskustvo da mogu narednih sezona da nose očekivanja Zvezdinih navijača.
Pešić još jednom pritiska bolnu tačku Zvezde, koja trenutno nema nijednog igrača u nacionalnom timu.
- Imaće Zvezda reprezentativce, ali sada ih nema. Naš prvi centar je Štimac, koji ne može da bude prvi centar Srbije. Nema ni potrebnu visinu. Borben je i volim što je takav, sigurno će napredovati i može da dođe do reprezentacije. Dragićević je prošle godine bio MVP lige, a ekipa je bila šesta. To je jedini takav slučaj u istoriji. Da Roberts nije povređen, ulazio bi u igru na kašičicu i postepeno se vraćao u formu, umesto da razmišlja kada će opet postati MVP.
Trofejni trener ne traži alibi i najavljuje da će Zvezda odigrati još dobrih utakmica.
- Mnogo smo do sada napravili i napravićemo još nešto. I dalje smo u svim takmičenjima, nigde nismo ispali. Da mi je neko rekao da će tako biti u februaru, ne bih mu verovao. Samo, ovde počinju da se prave planovi kako da osvojimo fajnal-ejt Evrokupa. Jesam dobar trener, ali toliko dobar nisam.

O MARINOVIĆU I POJAČANJU
PRVI plejmejker Marko Marinović zaradio je povredu mišića lista desne noge u meču sa Hemofarmom.
- Ima ogroman hematom, na prvom pregledu se nije videlo da je mišić pukao, do petka će biti urađena i magnetna rezonanca. Njegov subjektivni osećaj nije dobar.
Razmišljate li o pojačanju na poziciji pleja?
- Uvek razmišljamo o nekom ko može da nam pomogne, ali je sada teško pronaći pravo rešenje. Sačekaćemo da vidimo koliko je ozbiljna Marinovićeva povreda - kaže Pešić.

DERBI
TRENER Zvezde Svetislav Pešić smatra da je kvalitet večitog derbija sa Partizanom bio za ponos srpske košarke:
- Bilo je svega što krasi modernu košarku, kontranapada, dobre odbrane, neizvesnosti i preokreta. Sve je bilo super, osim što je Partizan pobedio.
Sačuvana
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #59 poslato: 13, Фебруар 2009, 07:24:51 »

Trazimo neke igrace zbog povreda ali nema nista za sada.
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: