Vesti:

Stranice: 1 [2] 3 4 5   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: KK Crvena Zvezda  (Pročitano 19946 puta)
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #15 poslato: 21, Јануар 2009, 02:09:51 »

Mi smo gospoda za Hrvate.Nadam se da ce Ovens moci da igra i da nije ozbiljno povredjen u napadu.
Izgleda da dovodimo Predraga Samardzijskog centra FMP-a, makedonski reprezentativac i bivsi igrac Partizana.
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #16 poslato: 21, Јануар 2009, 04:00:34 »

Najvaznije da niko nije ozbiljnije povredjen a hrvati...kukavicki kao i uvek,napali sportiste i decu motkama,flasama i kamenjem pa kada im je toga ponestalo pobegli-bas hrabro i junacki!
Gde si cuo za Samardzijskog? Mislis da je to dobra investicija?
Sačuvana
ivana0704
Hero Member
*****
Poruke: 1157


« Odgovor #17 poslato: 21, Јануар 2009, 04:11:36 »

pilpiksi napisao/la:
Citat

Gde si cuo za Samardzijskog?

evo ti link. Smeško
http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2009&mm=01&dd=21&nav_id=340388

p.s. podatak u clanku o njegovoj visini - 211 cm.
netacan je.
214, zapravo
mada, i nije to sad vazno.
meni se ne svidja sto je moguc njegov dolazak.:dry:
Sačuvana

štrikanjem do samospoznaje, dole heklanje koje zatupljuje!
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #18 poslato: 21, Јануар 2009, 04:18:41 »

hvala Ivana!
Ja nesto nisam siguran ali ne mislim da je on igrac koji nam nesto posebno moze pomoci (ovo govorim sa dozom rezervisanosti jer ga nisam puno puta gledao).
Sačuvana
ivana0704
Hero Member
*****
Poruke: 1157


« Odgovor #19 poslato: 21, Јануар 2009, 04:21:37 »

pilpiksi napisao/la:
Citat
hvala Ivana!
Ja nesto nisam siguran ali ne mislim da je on igrac koji nam nesto posebno moze pomoci (ovo govorim sa dozom rezervisanosti jer ga nisam puno puta gledao).


nema na cemu. Smeško

a slazem se sa tobom.
pre citam o njemu, kao,
\"zvezda u usponu\"
a meni se ni malcice ne dopada.
ja ga jesam gledala, vise puta.
ne volim trome igrace.
Sačuvana

štrikanjem do samospoznaje, dole heklanje koje zatupljuje!
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #20 poslato: 21, Јануар 2009, 05:17:58 »

Znao sam jos pre 10 dana.Zvezda je nudila 400.000, a Covic trazio 600.000.Inace, ucenio ga je da produzi ugovor prosle godine.Toliko o tome da je on veliki Zvezdas koji zamalo da postane predsednik, a ovamo ne moze da nam proda igraca malo jeftinije.
Milan Opacic je car.To je jedan mnogo sposoban covek koji non-stop radi za klub.On ce verovatno i dogovoriti transfer.
Samardzijski je solidan centar ali oni tamo sada forsiraju Labovica da bi uzeli veliku lovu on se malo smorio tamo.Partizan ga je otpustio pre par godina i tada ga je uzeo FMP.Nije los.
Nije mi jasna jedna stvar ali moram to da proverim, jer nisam siguran:
Koliko sam upucen u nasoj ligi kada pocne mogu da igraju dva stranca, s tim da se igraci iz Bosne i Crne Gore ne racunaju kao stranci.Nisam siguran da se to odnosi na Makedoniju,Hrvatsku,Sloveniju.Ako se ne odnosi na ove tri zemlje imali bi tri stranca i ne bi mogli da igraju svi...ali provericu.
Mozda su prosirili na sve igrace iz bivse SFRJ.
Sačuvana
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #21 poslato: 21, Јануар 2009, 05:39:11 »

Saopštenje Registracione komisije KS Srbije

Licenciranje



Na osnovu Registracionog Pravilnika KSS licenciranje za takmičenje u Prvoj A muškoj ligi, klubovi moraju izvršiti najkasnije do utorka 30.09.2008. god.

9.   Broj licenciranih igrača - Klubovi Prve A muške lige mogu licencirati najviše 15 (petnaest) igrača koji su stariji od 18 (osamnaest) godina plus igrači (seniori) mladog tima.

10.   Broj stranih igrača Klubovi Prve A muške lige imaju pravo da registruju dva igrača strana državljanina sa pravom nastupa u domaćim takmičenjima.

11.   Igrači državljani Crne Gore i Bosne i Hercegovine ne smatraju se igračima stranim državljanima, odnosno priznaje im se status domaćih igrača u pogledu prava nastupa.
Sačuvana
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #22 poslato: 22, Јануар 2009, 02:22:05 »

Aleksandrov ponovo trenira sa nama.Ako bude prosao preglede potpisuje.
Sačuvana
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #23 poslato: 22, Јануар 2009, 05:40:08 »

Veceras(cetvrtak) u 23.10 u emisiji ZONA PRESS na SOS Kanalu, kod osvedocenog grobara Vladana Tegeltije gosti su Keselj,Stimac i Roberts.
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #24 poslato: 22, Јануар 2009, 03:15:49 »

Darko Radojevic napisao/la:
Citat
Aleksandrov ponovo trenira sa nama.Ako bude prosao preglede potpisuje.


cisto sumnjam da ce od njega nesto biti...ne moze posteno ni da skoci a da se ne povredi!
Sačuvana
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #25 poslato: 24, Јануар 2009, 08:05:28 »

Posle 17 razlike na poluvremenu mi izgubimo...e to se zove glupost!!! I tako pogurasmo cibonu ka fajnal foru!
Sačuvana
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #26 poslato: 26, Јануар 2009, 02:15:31 »

Bio sam na utakmici.Bruka.
Sačuvana
ivana0704
Hero Member
*****
Poruke: 1157


« Odgovor #27 poslato: 26, Јануар 2009, 02:20:45 »

Darko Radojevic napisao/la:
Citat
Bio sam na utakmici.Bruka.


ja nisam. opet.
bruka. :angry:
Sačuvana

štrikanjem do samospoznaje, dole heklanje koje zatupljuje!
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #28 poslato: 26, Јануар 2009, 02:28:10 »

Vodili smo 17 razlike na poluvremenu.Razbili smo ih.I onda potop.
Ne znam sta da mislim ali pricalo se tamo kako smo ih pustili jer oni moraju biti medju cetiri ako zele sledece godine da igraju Evroligu i mi smo ih navodno pustili, a oni ce navodno da glasaju da Beograd bude domacin Fajnal-fora umesto Zadra.
Pesic je bio prilicno mlak na konferenciji, nije bio ljut zbog poraza.Na konferenciji nije bilo igraca Zvezde.
Sačuvana
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #29 poslato: 27, Јануар 2009, 06:00:54 »

Veceras protiv Pamese.Bice tesko ali verujem da mozemo da dobijemo.
Pamesa je kuci proslo kolo u Spaniji izgubila od Barselone 80-61.Za Pamesu nece igrati Ermal Kuco(Albanac sa Turskim pasosem, kojeg zeleo da dovede u Zvezdu Zmago Sagadin kad je bio trener,Kuco je tada igrao u Pivovarni Lasko, ali tada su Zmagu \"objasnili da nije politicki korektno da on dodje\").
Bolje je sto ne dolazi da eventualnim skandiranjem na njegov racun Zvezda ne bude kaznjena od ULEB-a.
Pratim malo kako se ekipe iz nase i grupe sa kojom bi se eventualno ukrstili na fajnal-foru pojacavaju ili slabe.Pa evo nekih detalja:
U Hemofarm dosao Marton Bader, Madjarski centar.
U Azovmas dosao Goran Cakic, nekadasnji igrac.
U Himki dosao Ratko Varda.
U Dinamu iz Moskve kriza, otisli jos ranije Arijel Mekdonald(covek je licno otvorio McDonalds u Ljubljani),Holis Prajs i Dzenaro Pargo(NBA igrac).
Ako se kockice poklope moguce je svasta ove godine.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 5   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: