Vesti:

Stranice: 1 [2]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Addicted  (Pročitano 4596 puta)
Ivo Car licno
Sr. Member
****
Poruke: 355


« Odgovor #15 poslato: 15, Јануар 2009, 01:54:03 »

Ivana samo da znas da sam skinuo tvoju sliku i sada je drzim za pozadinu.
Sačuvana

Stalno insistiranje na poništavanju razlike među polovima stvara osnovu za međusobnu mržnju, koja se sada manifestuje tako što mladići i djevojke izbjegavaju jedni druge, a približavaju se, potpuno nastrano, isti polovi !!!
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #16 poslato: 15, Јануар 2009, 04:34:46 »

Slazem se za FB da je glupava stvar BAS... Ja ga ne koristim niti sam ikada pomislio na to... Imam problem sa jednom igrom ne mogu daa se odviknem, i internet naravno, zavist veeelika... Smeško
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
ivana0704
Hero Member
*****
Poruke: 1157


« Odgovor #17 poslato: 15, Јануар 2009, 04:52:01 »

Ivo Car licno napisao/la:
Citat
Ivana samo da znas da sam skinuo tvoju sliku i sada je drzim za pozadinu.


joj, pa umrecu od stida.
:blush:

:laugh:
Sačuvana

štrikanjem do samospoznaje, dole heklanje koje zatupljuje!
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #18 poslato: 15, Јануар 2009, 05:43:12 »

Addicted To Love.

http://www.youtube.com/watch?v=TgGoyUE9MI8
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
greengy
Administrator
Sr. Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 311


WWW
« Odgovor #19 poslato: 21, Јануар 2009, 12:20:20 »

IT (ne)pismenost ili \"Idi i guglaj\"
(Just fucking Google it!)

Od pre nekoliko dana, na blogu Aleksandra Uroševića možete pročitati interesantan detalj sa jednog domaćeg foruma. Naime, osoba muškog pola i \"nepoznatog uzrasta i identiteta\" postavila je pitanje sledeće sadržine: \"Narode pomagajte čuo sam da postoji super STVAR program koji se zove TORRENT (kažu da ima više vrsta) Čuo sam da se mogu skidat najnovi filmovi serije igrice... koji program da skinem i kako to hoće li mi neko objasnit molim vas...\". Post je citiran tačno i u potpunosti. Inače, autor bloga je naveo kako čak i njegov sin koji ima 9 godina zna da, kada ga nešto zanima a nema starijih u blizini da mu pomognu (ili kada ni oni nisu sigurni u tačnost odgovora) – pita Google!

E sad, moguće je da gospodin u pitanju ne zna za Google. Teško. Fraza \"Idi i guglaj\" je kod nas postala jednako poznata kao \"Idi u...\", a i koristi se podjednako često! Jer iako ne psujemo svi, makar smo čuli za pretraživač Google a i koristimo ga još od 1998. godine kada je bio u beta fazi. Bio je to jedini pretraživač koji je mogao relativno brzo da se učita na dial-up vezi, nije opterećivao različitim reklamama i banerima kao što je to radila konkurencija kojoj su reklame bile jedan od glavnih načina zarade, a rezultati pretrage su bili kvalitetniji nego kod najvećih konkurenata (čitaj: Yahoo!-a). Vrlo brzo je postao \"stvar najbliža ultimativnoj Internet mašini za odgovaranje\", a Thomas L. Friedman, dobitnik Pulicerove nagrade za novinarstvo i kolumnista New York Timesa ga je 2003. godine jednostavno proglasio bogom! A zašto i ne bi? Još tada (pre 5 godina) procesirao je 200 miliona pretraga dnevno na 88 svetskih jezika. Ili, kako se navodi u Friedmanovoj kolumni: \"Ako koristim Google, mogu naći bilo šta, bilo kada, bilo gde... i zato kažem da je Google poput boga. Jer je i on, kao i bog, svuda - vidi sve i zna sve!\"

Zašto bi se neko odrekao božanske pomoći i umesto toga krenuo da cima ljude po forumima, ne znamo reći. Zašto bi neko želeo da mu se nacrta odgovor i da mu neko izdiktira sve potanko i u tančine, na to već možemo odgovoriti. Zato što su korisnici interneta kod nas neobrazovani, nevoljni i lenji. Čast izuzecima, ali izuzeci su uglavnom isti oni koji su neraskidivo vezani za kompjutere i IT struku, ili zbog neke druge okolnosti nisu imali izbor osim da nauče kako da se nose sa internetom. Možda ne zna engleski jezik dovoljno dobro da se snađe? Pa šta vas uče u tim školama, zavapila bi sad starija rodbina, kada je engleski jezik obavezan od trećeg razreda osnovne škole, a mnogi ga uče još u vrtiću?! I gde ćeš bolju priliku da vežbaš nego na Internetu, koji je (treba li dodati) i dom mnogobrojnim sajtovima/forumima/blogovima na srpskom jeziku, gde se neko sigurno setio da odgovori na famozno pitanje: Šta je torrent i u koju se mišiju rupu zavukao! Nema potrebe dodati da Google postoji i u verziji za Srbiju, te da smo vrlo brzo saznali odgovor na prethodno pitanje - za sedamnaest stotinki - na srpskom jeziku i u 468.000 varijanti! I šta je torrent, a naučili smo ponešto i o mišijim rupama...

Namigivanje
Sačuvana

_______________________________________________________
Đorđe Nikić - Tatina duša
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #20 poslato: 21, Јануар 2009, 12:35:46 »

Da dodam samo :

http://justfuckinggoogleit.com/
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
Stranice: 1 [2]   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: