Vesti:

Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Portal - Juče,danas,sutra..  (Pročitano 881 puta)
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« poslato: 01, Јануар 2009, 09:59:42 »

Dragi moji forumaši...

Želim pre svega da Vam cestitam Novu 2009-tu... Da budete živi,zdravi,veseli i srecni.

Ja otvorih ovu temu sa namerom da napisem dve-tri reci o Rudnickom portalu i da podsetim kako je ovo sve pocelo...

Nikad necu zaboraviti to veche sa flashom kvalitetne Čičine rakije kada smo reshili da Rudnik dobije svoje mesto na ogromnom internet nebu. Radovi su poceli pocetkom septembra.. a zavrseni prvog oktobra.. kada je Portal zvanicno poceo sa radom.

Od prvog oktobra do sada... imali smo ukupno 4,121 posetu.
Zabelezeno je 10167 pregleda stranica.. A na forumu koji broji 52 clana, postavljeno je 86 tema i ostavljeno je 1129 postova.
Evo izvoda najaktivnihjih clanova na forumu :






Za pregled portala nasi posetioci najchesce su koristili Firefox (morao sam ovu statistiku da navedem, znam da ce Nikola da se ljuti... Smeško  ) 63.26%, sledi Internet Explorer sa 34.38%, Opera sa 1.70% . Tu su jos Google Chrome, Mozilla i Safari.

Na kraju svega.. zelim da se zahvalim svima koji su u svoj browser ukucali www.rudnik.in.rs
Hvala, jer bez vas - sve ovo ne bi funkcionisalo. [img width=450]
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
greengy
Administrator
Sr. Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 311


WWW
« Odgovor #1 poslato: 04, Јануар 2009, 12:38:24 »

Svaka Nam cast!!!

Namigivanje
Sačuvana

_______________________________________________________
Đorđe Nikić - Tatina duša
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #2 poslato: 05, Јануар 2009, 03:37:38 »

Svaka vam cast.Meni je drago da je Rudnik dobio prozor u svet i da mi koji nismo tu svaki dan mozemo lakse da komuniciramo i saznajemo novosti.Svima zelim sve najbolje u 2009-oj...
Sačuvana
greengy
Administrator
Sr. Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 311


WWW
« Odgovor #3 poslato: 06, Јануар 2009, 07:49:20 »

Dragi moji,
kao sto je kolega Grunf objavio statistiku foruma, takodje zelim da Vam pokazem statistiku celog sajta.

Mogu svima da zahvalim na postignutim rezultatima i pozelim Vam srecne Bozicne praznike!

Opsti podaci
Posete i korisceni pretrazivaci
Pogotci sa drugih sajtova
Pristupi sa svih kontinenata
Ostali podaci
Sačuvana

_______________________________________________________
Đorđe Nikić - Tatina duša
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: