Vesti:

Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Po mladu u Makedoniju,Bosnu,Albaniju...  (Pročitano 802 puta)
Ivo Car licno
Sr. Member
****
Poruke: 355


« poslato: 17, Децембар 2008, 05:58:44 »

Dragi prijatelji,kao sto i sami znate,na Rudniku i okolini je mnogo momaka koji su neozenjeni a imaju preko 30 godina.Vreme prolazi ali oni se ne zene,ne zato sto to ne zele,vec zato sto nemaju sa kim.Nase devojke cim se podevojce odu u beli svet,sto trbuhom za kruhom,sto na skolovanje u Beograd,dosta njih se uda u okolne gradove,a momci ostadose.Dosta njih se iz ocaja i realne stvarnosti oda  alkoholu.
  Mislim da je krajnje vreme da se tom negativnom trendu stane na put i da se nesto uradi po tom planu!Treba krenuti u dovodjenje devojki iz okolnih drzava,i na taj nacin resiti problem mnogih momaka.Ako se to ne ucini,pojesce nas bela kuga,a skola na Rudniku uskoro nece imati prvaka a i uopste dece.
Dajte ideje kako da pomognemo nasim prijateljima nezenjama,ima li mozda neko neki konkretan predlog?
Sačuvana

Stalno insistiranje na poništavanju razlike među polovima stvara osnovu za međusobnu mržnju, koja se sada manifestuje tako što mladići i djevojke izbjegavaju jedni druge, a približavaju se, potpuno nastrano, isti polovi !!!
Ivo Car licno
Sr. Member
****
Poruke: 355


« Odgovor #1 poslato: 21, Децембар 2008, 09:58:48 »

Ja sam izgleda bez raloga postavio temu...Znaci na Rudniku ljubav cveta,niko nema problema koje sam naveo.
Sačuvana

Stalno insistiranje na poništavanju razlike među polovima stvara osnovu za međusobnu mržnju, koja se sada manifestuje tako što mladići i djevojke izbjegavaju jedni druge, a približavaju se, potpuno nastrano, isti polovi !!!
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: