Vesti:

Stranice: 1 [2]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Ћирилица  (Pročitano 6253 puta)
zlatar
Newbie
*
Poruke: 32


« Odgovor #15 poslato: 18, Март 2010, 08:37:34 »

Да не заборавим да си ме јако гануо са причом о уједињењу Немаца,заплакао сам скоро од узбуђења.
Бодо Хомбах,Клаус Кинкел.Јошка Фишер,Дорис Пак и да не забоавим Гебелса,Геринга.Лера.Поћорека и Фердинада Франца и дегенерисане мју породице те остале Српске пријатеље и савезнике који су се коначно ујединили и сада под фирмом ЕУ остварују оно што ових неколико  последњих имена није успело раније.
Sačuvana
Vader
Full Member
***
Poruke: 242


Resistance is Useless..


« Odgovor #16 poslato: 20, Март 2010, 08:19:14 »

Vidi, druze

Zaboravio si poentu moga citat iz Zidova, to je ujedinjenje sa republikom Srpskom( procitaj MALKO BOLJE)
Niko normalan se ne odrice svoje proslosti koje su cinile te baklje, ali ja nikada nisamm bio Titov pionir, ti jesi..
Drugo, nisi ukapirao, ja ne mrzim nikog niti imam to u karakteru, vec imam svoje misljenje i iznosim ga javno.
A ako ti nije jasna upotreba Divaniti, mislim da barem koristis nekoliko reci koje nisu Srpske(gledas u Monitor, pijes Kafu itd) tako da ti i to nije neki argument
Molim te, sledeci put sedi i smisli nesto pametno, za razumnu diskusiju, a nemoj prepisivati moje beleske na forumu jer ja znam jos uvek sta sam pisao
Sto se tice ekipe koju si pomenuo, skupili se da nam otmu Rudnike dijamanata, radne navike, nalazista nafte, lepe zene, saobracajnice itd.
ja te ,mozda, jesam ganuo, ali ti si me zabrinuo..
Sačuvana

This is the tongue that speaks on the inside
These are the ears that ring with hate
This is the beating youll never know
This is the fist that grinds you down
This is the pain that never leaves
These are the screams that pierce your skin
THIS IS THE VOICE OF SILENCE NO MORE
zlatar
Newbie
*
Poruke: 32


« Odgovor #17 poslato: 21, Март 2010, 03:11:37 »

"Niko normalan se ne odrice svoje proslosti koje su cinile te baklje, ali ja nikada nisamm bio Titov pionir, ti jesi.."


Пријатељу шта ти уопште знаш о мени.....ништа ,рекао бих ,а пишеш о мени као да се знамо сто година и љутиш се кад те прозивам а то исто ти радиш.И тај Слоба и Мира су део твоје историје исто као и Тито или Стаљин ,нажалост моју наравно али и на нечију радост.Ја их никада нисам волео нити сам црвени витез Стаљинов нити сам Титов пионир.Мораш пре свега да будеш културан и пристојан у разговору и ако такав будеш и други ће бити исти према теби.То је основно правило нормалног  људског понашања.
Мораш и ти да поштујеш другачија мишљења  и ако мислиш да то радиш једноставно прочитај свој први одговор на моју тему или питај неког свог пријатеља да ли си био пристојан и да ли си си био агресиван .Не можеш да будеш селективан и ако имаш неки став мораш да га примењујеш према свима.Ја мислим да ниси и зато те прозивам са пуним правом.
Не ради другима оно што мрзиш да теби раде.
Што се тиче Републике Српске ту се потпуно слажемо и ја ти заиста желим све најбоље и мислим дас нас мало има и да смо шака јада да би могли себи да допустимо тај луксуз да се свађамо поготово око неких основних ствари као што су језик,писмо,вера.границе,застава,грб итд.
Sačuvana
Vader
Full Member
***
Poruke: 242


Resistance is Useless..


« Odgovor #18 poslato: 21, Март 2010, 03:31:52 »

generalno, nije da nisi u pravu..

priznajem, volim malo da provociram:ohmy: jer u ljutini ljudi mnogo direktnije reaguju nego inace..

Jasan je moj Stav, Voleo bih stvarno da se ujedinimo Sa Prekodrinskim srbima(da ozvanicimo stanje)
Voleo bih da svako srpsko selo ima sve sadrzaje evropskog sela izuzev njihovog nacina zivota i njihove kulturejer treba ostati autentican do kraja
Volim Rudnik i ljude na njemu i volim sto smo konkurentni sa ovim finim narodima bez mana, koji su u famoznoj jevropi
Od Evrope nam valja sa snimimo zdravstvenu zastitu, socijalni program i da nam dadu neki evrici..
A posledice cepanja Kosova ce oni sami osetiti kada im deca pocnu da crkavaju od siptarskog heroina i cerke im zavrse kao roblje bogatih, a od decaka ce im praviti rezervne delove za srce, pluca i jetru..
Ja se bojim samo da Dinkici i ostali koji nisu u sukobu interesa ne pocnu uzimati kredite kod tacija ili sejdijua, jer nije realno da srbija nista ne proizvodi sem ugljen-dioksida od izgovorenih poklica- prosla kriza i evropska unija od sutra..
Pozdrav
Sačuvana

This is the tongue that speaks on the inside
These are the ears that ring with hate
This is the beating youll never know
This is the fist that grinds you down
This is the pain that never leaves
These are the screams that pierce your skin
THIS IS THE VOICE OF SILENCE NO MORE
zlatar
Newbie
*
Poruke: 32


« Odgovor #19 poslato: 21, Март 2010, 05:51:09 »

То је типично за нас Србе,прво се испичкарамо а онда схватимо да исто размишљамо.Твоје задње писмо као да сам ја написао ,веруј ми.И извини и ти мене јер и моја језичина зна да буде солидно малигна.
Потпуно се слажемо а ја бих само додао да прво очистимо Србију од  дивљих ђубришта и депонија и питам се има ли у јебеним општинама Горњи Милановац и Љиг ико кога то брине  или изгледа да воле ђубре и свакојака говна свуда око нас.
Ако треба да скупимо доборовољне прилоге за контејнере и плате за ђубретаре ту сам као први.Даћу сто еколођких такси само да нас очисте од ђубрета и смећа.
Да кренемо од тога прво па да затим оснујемо задруге да сваки сељак може да прода и само 10 јаја или било шта што произведе а не да све купујемо код добро нам познатих говнусина и њихових смрдљивих мини,мега,супер и гигамаркета(овде не мислим на самосталне занатске и трговинске радње широм Србије које исти ти и уништавају).Да људи производе нешто своје и да од тога живе,да се радују,узимају , рађају децу,да иду на посела и прела и мобе и косидбе и кафане ,кафиће и дискотеке.Нико од нас не тражи пуно јер је богат онај коме мало треба а они који хоће пуно и све и никад им није доста и чији смо и ми  робови свако на свој начин нека су проклети и напуше ми се ..... баш.
А Млађа је суперхик дефинитивно.Знаш оно отимање од сиромашних и даривање богатих ако си читао стрип  Алан Форд


Воли те брат
Sačuvana
Stranice: 1 [2]   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: