Vesti:

Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Definicije avatara na Facebook-u !!!  (Pročitano 2212 puta)
@n@
Jr. Member
**
Poruke: 82


« poslato: 13, Фебруар 2010, 08:27:02 »

18+

Ribe:

Samo napucena usta - ruzna (eventualno sa namerom da raspali musku mastu kakav bi bio osecaj da se te 2 socne usne nadju na tvojoj kiti, dok 'vamo izigrava sveticu)

Faca sa velikim naocarima - ruzna do zla boga. Grob!

Izbacena guza - napaljena klinka koja se lozi na Christiana Ronalda.

Izbacene sise - napaljena ruzna klinka (eventualno do 18) koja velicinom sisa pokusava da nadomesti manjak sivih celija....

Izbacene sise i guza istovremeno - najslikovitije objasnjava stara narodna "Lakse joj uterati metar u dupe nego cm u glavu"

Izbacene sise i guza i napucena usta - Vidi, imam 5 iz gimnastike?? Hahah! Prevarili ste se! - Trazim opasnog baju sa mocnim autom, velikim misicima i malom kitom za koju cu da mu govorim da je velika, a on ce da me voza, brani i kupuje sve sto pozelim.

Neki lik iz crtaca - ruzna i sa manjkom samopouzdanja.

U kupacem kostimu - Vidi, bila sam na moru, drkaj na moje sveze zategnuto, izdignuto na grckom suncu osuncano tinejdzersko dupe, kad vec ne mozes da ga pipnes, luzeru!

Slika Jessice Albe - Htela bih da budem kao ona, al' mi je faca previshe velika i roshava, a pride imam i 30 kila vishka. Idem da vratim glavu konju, pozz!

Slika sa Acom Lukasom(Dzajom iz Amadeus benda, Nikolom Rokvicem, Karleusom...) - Napaljena klinka sa debilnim muzickim ukusom, koja tripuje da je postala bitna gradska faca zato sto joj je neko od neimara folk nam muzike poklonio 15 sekundi vremena.

Muskarci:

Slika nocu u klubu sa 3 flase ispred sebe - smarac.

Slika celavog baje koji istice misice - nabildovani smarac.

Slika zvalavljenja sa ribom - poruka: Vidi, umem da se ljubim. A tek sto jebem...

Slika plocica na stomaku - Smarac bez grama mozga, sam sebi dao nadimak "Shmexy".

Slika sa gitarom - Bubuljicavi klinac koji je naucio da okrece 2 akorda, i sad tripuje da ce dnevno da ima bar 658 nostrifikacija i 50 poruka u inboxu od riba koje se loze na tipove sa gitarom pored vatre, al' ne shvata da su ta vremena prosla.

Slika pored Bmw-a, Hummera, Mercedesa... - Glup tip, smarac, materijalista, ponavljach u osnovnoj i srednjoj, neiskusan u muvanju, lozi se da ce jednom imati fensi auto, i nada se da ce u medjuvremenu nesto kresnuti jer se slikao pored istog.
Sačuvana

Život ne bi trebao biti put čiji je cilj doći do groba, sa atraktivnim i dobro očuvanim telom. Bolje bi bilo da do njega stignemo sa čokoladom u jednoj, martinijem u drugoj ruci, totalno potrošenog tela, uz povik "Au, kakvo putovanje!“
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #1 poslato: 13, Фебруар 2010, 10:11:23 »

Citat
Slika sa gitarom - Bubuljicavi klinac koji je naucio da okrece 2 akorda, i sad tripuje da ce dnevno da ima bar 658 nostrifikacija i 50 poruka u inboxu od riba koje se loze na tipove sa gitarom pored vatre, al' ne shvata da su ta vremena prosla.


Iluzija o otvaranju fejsblok naloga otisla je u vetar sa ovom konstatacijom.

Tužan
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
ivana0704
Hero Member
*****
Poruke: 1157


« Odgovor #2 poslato: 14, Фебруар 2010, 08:45:26 »

meni je na profilu na fejsu slika sa sela, ja u nekom žitu.

vešto podstičem korisnike na misli o bludu i nemoralu u sred sena,
a šatro glumim stidljivost i finoću. :blush:

p.s. ovde toooliko fali bar jedan grin smajli,
jednostavno, nijedan post mi nije potpun bez njega na kraju, hehe.
:lol:
Sačuvana

štrikanjem do samospoznaje, dole heklanje koje zatupljuje!
Ivo Car licno
Sr. Member
****
Poruke: 355


« Odgovor #3 poslato: 18, Март 2010, 07:06:08 »

Meni je slika bas skromna... :blush:
Sačuvana

Stalno insistiranje na poništavanju razlike među polovima stvara osnovu za međusobnu mržnju, koja se sada manifestuje tako što mladići i djevojke izbjegavaju jedni druge, a približavaju se, potpuno nastrano, isti polovi !!!
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: