Vesti:

Stranice: 1 [2]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Sta je ovo  (Pročitano 2278 puta)
greengy
Administrator
Sr. Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 311


WWW
« Odgovor #15 poslato: 21, Децембар 2008, 06:27:15 »

Sve vise mi se svidja ovaj forum...

I dalje predlazem m0skrija za precednika!!!

J***s svadju!!!
Sačuvana

_______________________________________________________
Đorđe Nikić - Tatina duša
m0skri
Global Moderator
Hero Member
*****
Poruke: 573



« Odgovor #16 poslato: 21, Децембар 2008, 12:30:30 »

Smeško
Sačuvana

Ми смо они на које су нас родитељи упозоравали!
Vladimir
Jr. Member
**
Poruke: 50


« Odgovor #17 poslato: 23, Децембар 2008, 02:23:39 »

Daleko je ovo od svađe. Oni koji me poznaju (a imah ih ovde na forumu) znaju da nisam takav tip. Međutim forumi upravo i služe za razmenu mišljenja, a moje mišljenje je da ne treba da se ugledate na većinu provincijalaca i da večito kukate na opštinu ( u ovom slučaju GM) već da stvari uzmete u svoje ruke i napravite nešto od Rudnika. Niko vama nije kriv što imate takav savet mesne zajednice kakav imate, što su svi sujetni, što svaka nova vlast na Rudniku provede polovinu mandata pljujući po predhodnoj...
Sačuvana

greengy
Administrator
Sr. Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 311


WWW
« Odgovor #18 poslato: 23, Децембар 2008, 06:53:28 »

Donekle se slazem sa Vladimirovim zadnjim postom.

Naravno da smo sami sebi krivi, ali i gro ljudi nam smeta u Opstinskoj vlasti.
Velike pare se slivaju ne samo od moje firme, vec i od drugih a onda ih nas \"dragi\" Predsednik podeli po gornjim selima gde na svakih 5km ima po jedno domacinstvo i gde je na zalost Internet misterija... Toliko o tome sto nam pomazu;
Drugi je problem sto su neke stvari na Rudniku zastarele kao npr el. vodovi pa moraju ZIMI da se menjaju jer ED mora da potrosi pare do kraja 2008. god. OK, prezivecemo mi i to, ali mi je drago da za razliku od Milanovca nasa dece itekako (ako proporcionalno pogledamo prema broju stanovnika) rade sa novim tehnologijama i svoje znanje stavljaju na prvo mesto!

Smeško  Zato, nemoj niko da se sekira za nas. Danas je na You Tube-u ovo, sutra.... Ko zna sta...

B)
Sačuvana

_______________________________________________________
Đorđe Nikić - Tatina duša
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #19 poslato: 23, Децембар 2008, 09:43:48 »

Citat
moje mišljenje je da ne treba da se ugledate na većinu provincijalaca i da večito kukate na opštinu ( u ovom slučaju GM) već da stvari uzmete u svoje ruke i napravite nešto od Rudnika. Niko vama nije kriv što imate takav savet mesne zajednice kakav imate, što su svi sujetni, što svaka nova vlast na Rudniku provede polovinu mandata pljujući po predhodnoj...



Zarekao sam se da na ovu temu necu vise pisati.. al\' moram. Jednostavno, kad se pomene Milanovac imam uzasno gorak ukus u ustima.

Uzmemo stvari u svoje ruke - sta to konkretno znaci ? Hocu li ja sam sa nekolicinom komsija napraviti kanalizaciju ili mozda asfaltirati neki put ? Gradjanska inicijativa malo znaci ukoliko u MZ sede nesposobni ljudi [takva je stvar izgleda nas zadesila] koji jednostavno ne zele/nece/nemaju volje da odu kod onog debelog i zamole za nesto.
Ali.. da se razumemo: SVE pare koje Milanovac moze da uzme sa Rudnika - uzece. Tako se neko, koga bih ja najradije naterao da pojede projekat hotela/dzamije setio da napravi pomenuti u sred Milanovca koji apsolutno ne sluzi nicemu a sve to od novca sa Rudnika. Inace Milanovac je opasno zanimljiv grad.. u koji putnik namernik rado svraca.

Ne, nisam ironican.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
Vladimir
Jr. Member
**
Poruke: 50


« Odgovor #20 poslato: 25, Децембар 2008, 01:57:38 »

Nemojte praviti zamenu teza. Naravno da nisam mislio da sami pravite kanalizaciju, ali nemojte preskakati institucije vlasti. Znači prvo cimaš odbornika koji treba da se založi u MZ da se izađe sa jedinstvenim stavom pred opštinsku vlast. Onoliko koliko je jaka MZ toliko finansiranja od opštine i možete očekivati. Pljuvanje po debeljku nikuda ne vodi (mada moram priznati da prija). Poznajem jednog predsednika prigradske MZ koji je za vreme svog mandata obezbedio asfaltiranje oko 2km seoskog puta. Na ovim poslednjim izborima je čuvao kutiju SPS-a, iako do tada nikada nije bio politički orijentisan, i ubrzo posle izbora, gle čuda, asfaltirao još 3km !!! Za mene on je LJIGA, ali ljiga koja gazi po asfaltu !
Sačuvana

Vader
Full Member
***
Poruke: 242


Resistance is Useless..


« Odgovor #21 poslato: 25, Децембар 2008, 03:20:28 »

Ja cu da zajebem ponos i predsednika opstine cu pozvati na klopu, na zezanje i prezentovati Rudnik na najbolji nacin!!
Pokusacu da izgladim odnose u MZ i na rudniku!!
Ako nemaju nista bolje i gace ce da padnu :X
Jbg, sve za Rudnik..
Sačuvana

This is the tongue that speaks on the inside
These are the ears that ring with hate
This is the beating youll never know
This is the fist that grinds you down
This is the pain that never leaves
These are the screams that pierce your skin
THIS IS THE VOICE OF SILENCE NO MORE
Ivo Car licno
Sr. Member
****
Poruke: 355


« Odgovor #22 poslato: 25, Децембар 2008, 04:58:45 »

Super ideja!
Sačuvana

Stalno insistiranje na poništavanju razlike među polovima stvara osnovu za međusobnu mržnju, koja se sada manifestuje tako što mladići i djevojke izbjegavaju jedni druge, a približavaju se, potpuno nastrano, isti polovi !!!
Stranice: 1 [2]   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: