Vesti:

Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Obavezno Procitajte OVO  (Pročitano 1269 puta)
Vader
Full Member
***
Poruke: 242


Resistance is Useless..


« poslato: 24, Децембар 2008, 12:19:18 »

Postovani Administratori i posetioci Foruma

Sve manje me ima na Forumu, jer se otvaraju neke Teme koje nemaju veze sa Stvarima o kojima treba da Chatujemo ili diskutujemo na Forumu!
Cenim da politika i nezrele ideje koje plave Forum nisu sazrele u glavama onih koji ih Pisu (darko Radojevic, Ivo Car itd). Lokalna Politika je kurva, a nesloga pocinje od iskrivljene komunikacije koja je u nasem Mestu uzela maha. Dodajuci VEEliku dozu neistine i neiskrenosti- to je Rudnicka papazjanija!!
Posteno receno, Cela pecenjara je preuzela mesto, jer se niko drugi i ne pojavljuje i nemaju konkurenciju, isto i suprotni tabor. Sto se tice Ramzesa II, koliko shvatam- rade kas-, je predsednik gradj. Odbora Crkve i RADI za nju. Pitanje je ko to ume bolje??? KO TAJ POSAO I ZELI DA RADI??? Lako je sedeti skrstenih ruku i TEORETISATI, a moj predlog je ili mu pomoci ili naci alternativu. Licemerno je kenjati po necijem radu iza njegovih ledja. koga je briga to sto je Neda sampion turizma za 2008 god, zna ceo Milanovac, a sa Rudnika niko pojma nema?!
KO STVARNO PROMOVISE RUDNIK A KO TO RADI LICNIH INTERESA
Sto se tice Iva cara, razocarao me totalno- Mislio sam da je prosvetljeniji i inteligentniji nego sto se pokazao, jer se isto sve zavrsava na Recima koje ne prate dela. Mislim da on to ne radi za Rudnik vec iz pomenutog licnog interesa!! Ljudi, skrenuli ste sa namene ovog sajta (Druzenje, zabava) vec ste poceli da opterecujete fantazijama koje nemaju osnovu u realnosti. Promovisimo Ostrvicu i sta pokazati?? Kupu koja je opasna za penjanje i livadu?? I Sta onda?? Ko ce da cisti za vama???
Pitanja preko pitanja i sve to u krug!!
Moj pseudonim je sa Need for Speed- Most Wanted-a i godinama je moj.
Sve pohvale za administratore i Modertara Sajta, stvarno je ozbiljno ovo sve Uradjeno i Rudnicki prozor u svet. Ne dajte da Forum postane pricaonica za nekoliko ljudi i poligon njihovih ideja.
Cim je otvorena tema Dragan petrovic vs radovan karaulic trebala je biti skinuta sa foruma jer doprinosi jazu koji je vec prilicno dubok, a teme je kao ulje na vatru- jer je svi posetioci sajt vide i pricace o njoj.
Toliko od mene..
Sačuvana

This is the tongue that speaks on the inside
These are the ears that ring with hate
This is the beating youll never know
This is the fist that grinds you down
This is the pain that never leaves
These are the screams that pierce your skin
THIS IS THE VOICE OF SILENCE NO MORE
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #1 poslato: 24, Децембар 2008, 12:41:11 »

Dragi Vaderu..

Pre svega Hvala za pohvale za sajt. Nas trojica smo ovo uradili iz cistog entuzijazma i ljubavi prema Rudniku.. i u nijednom trenutku nismo pomislili na nekakvu finansijsku dobit. Ko hoce nesto da uradi - nadje nacin, ko nece - nadje opravdanje. I nadam se da na Rudniku ima jos puno ljudi koji na neki nachin mogu da doprinesu da Rudnik postane zanimljiva turisticka destinacija..


Za vasu nagradu sam čuo - Sve čestitke. To je zaista odlicna vest.

Sto se tice samog foruma i njegovog funkcionisanja... U trenutku kad smo postavili \"sve i svasta\" podforum, na neki nacin smo dopustili da ljudi postavljaju svakojake teme. Naravno da cemo uvek sankcionisati uvrede,psovke i ostale stupidarije ali svako ima pravo da otvori temu kakvu pozeli i da na njoj vodi diskusiju. Nadam se da su svi clanovi bacili pogled na pravila ovog foruma. Tu je sve jasno da jasnije ne moze biti.
Glavni problem je u ljudima - oni ne znaju da se zezaju. Ali, sta da  se radi-nismo svi isti. Nadam se da ce kroz dane provedene  na internetu i na ovom [ ili nekom drugom ] forumu, nauciti kako se funkcionise u jednoj online zajednici.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
Vader
Full Member
***
Poruke: 242


Resistance is Useless..


« Odgovor #2 poslato: 24, Децембар 2008, 12:49:23 »

Hvala lepo!
Stvarno mi je krivo sto sam otvorio ovu temu, ali nisam mogao vise da izdrzim!!
Ova Forum treba da bude platforma za Dobru pricu, a ispade nesto drugo.
a sta ti mislis licno??
ps- nisam mislio nas vas profit nego na neke druge ljude
Sačuvana

This is the tongue that speaks on the inside
These are the ears that ring with hate
This is the beating youll never know
This is the fist that grinds you down
This is the pain that never leaves
These are the screams that pierce your skin
THIS IS THE VOICE OF SILENCE NO MORE
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #3 poslato: 24, Децембар 2008, 12:56:44 »

Tema je ok skroz. Nadam se da ce je svi procitati. I shvatiti na pravi nacin - a ne opet kao nekakvu prozivku or something like that.

Ja sam aktivan clan jos jednog foruma na internetu od avgusta 2006-te. Tu sam upoznao dosta super likova i procitao na hiljade i hiljade gluposti,shala,viceva i dobrih fora. Sa takvom idejom administriram ovaj forum i trudim se da ljudima pokazem kako je dobra fora kada ljudi koji se medjusobno poznaju sednu za komp i prave zezanje online. Ovo je samo virtuelna stvar - i ne treba shvatati neke stvari toliko licno i toliko bukvalno.

samo opusteno. tu smo da se druzimo.
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
Vader
Full Member
***
Poruke: 242


Resistance is Useless..


« Odgovor #4 poslato: 24, Децембар 2008, 01:04:30 »

Uf,Grunfe!!
napraviti Zurku i MASKENBAL?Molim???
Moze i kod lopija(prvo da ga pitamo:dry: )
za Srpsku Novu godinu sa nagradama za maske i dosta Alkohola
ciki, ciki,ciki,ciki,ciki,koktel,koktel,koktel,koktel:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :angry: Smeško Tužan B) :side: :blink: :blush: :S  :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X
Sačuvana

This is the tongue that speaks on the inside
These are the ears that ring with hate
This is the beating youll never know
This is the fist that grinds you down
This is the pain that never leaves
These are the screams that pierce your skin
THIS IS THE VOICE OF SILENCE NO MORE
grunf
Administrator
Hero Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 1051



WWW
« Odgovor #5 poslato: 24, Децембар 2008, 01:06:21 »

Moze! I super je fora da jednom napravimo karaoke veche.

I da pijemo pa da pevamo. :cheer: :cheer: :cheer:

:side:
Sačuvana

Ko je strejt, ne budi mu drug.

Nikad ti nisam rekao koliko do suza volim tvoju tršavu glavu koja u sumrak miriše na sapun i jesenji vetar.

The following statement is true:
The above statement is false.
ivana0704
Hero Member
*****
Poruke: 1157


« Odgovor #6 poslato: 24, Децембар 2008, 01:32:56 »

evo, dobrovoljno se javljam da otvorim karaoke vece pesmom \"moja mali je opasan\", jer Tajci je taaako kul. :p
iiiiihihi
salim se
nego, samo sam jednom ucestvovala na kraokama, i te veceri se secam
i volela bih da se neke stvari ponove Namigivanje
Sačuvana

štrikanjem do samospoznaje, dole heklanje koje zatupljuje!
greengy
Administrator
Sr. Member
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 311


WWW
« Odgovor #7 poslato: 24, Децембар 2008, 02:04:19 »

Vadere, hvala puno na lepim recima i ujedno svima Vama cestitke na osvojenoj nagradi. Naravno da nije slucajno, to mogu svi da potvrde i ja takodje na prvom mestu!

L&M

Slazem se sa Grunfom oko tema na forumu. Sada kada malo bolje pogledamo, vecina tema ode na neku drugu stranu, ali to se stalno desava. \"Sve i svasta\" je bas za to! Inace, nekada je dobro pustiti da se prica rasplamsa, bas kao u temama u pomenutom podforumu.

Sto se tice Radovana i Dragana-Cida, ako, neka narod kaze sta misli... Sa obojicom sam jako dobro, ali ove prepiske preko novina, uzas! Tako da se ona tvoja recenica: manje price, vise rada, takodje odnosi na pomenutu dvojicu!

Neka se prica, gore je da se cuti!

Namigivanje
Sačuvana

_______________________________________________________
Đorđe Nikić - Tatina duša
pilpiksi
Sr. Member
****
Poruke: 406


« Odgovor #8 poslato: 24, Децембар 2008, 07:04:10 »

Vaderu,slazem se sa tobom,ono u vezi licnih interesa je vise nego ocigledno! Ali i Greengy je u pravu,treba pustiti ljude da kazu sta misle,naravno-sve u nekim granicama...
Evo,ja mislim da pojedini administratori znaju malo vise da se zanesu sa flajkom (recimo rakije) :laugh:  pa im ovaj sneg debilno pada i sajt sporo radi,baguje...ali ne sumnjam ja u njih!  Namigivanje
Sačuvana
Darko Radojevic
Sr. Member
****
Poruke: 300


« Odgovor #9 poslato: 25, Децембар 2008, 04:21:17 »

Cestitam na nagradi, meni je stvarno drago.
Ja sam predlozio zicaru,bazen,mini zoo(koji za hotel pun pogodak, znaci zelim ti dobro), resavanje kanalizacije...Sta je tu nezrelo?Jedino sto ja nemam moc da to pokrenem, bilo privatno bilo preko mz.Naravno, da su neke stvari teze izvodljive preko mz, tj.pozeljna je pomoc republike.
Sačuvana
Ivo Car licno
Sr. Member
****
Poruke: 355


« Odgovor #10 poslato: 25, Децембар 2008, 05:36:59 »

Posto se osecam prozvanim,red je da kazem nesto po tom pitanju.Ja mislim Vaderu da te nicim nisam uvredio i povredio,ja mislim da si ti samo ljubomoran na moju velicinu i popularnost.Tajna mog uspeha je u tome sto ne mrzim,sto nisam ljubomoran na uspehe i prosperitet drugih ljudi.Teme koje sam postavio ovde na forumu su samo predlozi i neke nove ideje.Nikog ovde prisutnog ne mrzim niti mu ista lose zelim,ovde sam samo radi dobrog zezanja i druzenja.Ako sam suvisan-necu vise dolaziti.
Sačuvana

Stalno insistiranje na poništavanju razlike među polovima stvara osnovu za međusobnu mržnju, koja se sada manifestuje tako što mladići i djevojke izbjegavaju jedni druge, a približavaju se, potpuno nastrano, isti polovi !!!
Ivo Car licno
Sr. Member
****
Poruke: 355


« Odgovor #11 poslato: 25, Децембар 2008, 05:47:14 »

Vaderu cestitam ti na nagradi koju je hotel dobio,nisam znao za to,to je veliki uspeh za sve nas.Zelim ti da imas jos ovoliko,jer da nije hotela na Rudniku bilo bi strasno.Bilo bi mrtvo mesto a ovako je tokom cele godine zivo i puno.Puno srece u narednom poslovanju.
Sto se tice Rudnickog brega,veoma sam ponosan na isti jer vazi za najjaci restoran na Ibarskoj magistrali.Zao mi je sto diskoteka Faraon vise ne radi,stvarno je bilo savrseno mesto.
Zao mi je sto Bumerang ne radi kao nekad svakog vikenda,bilo je mesto za extra provod i super zabavu.
Sačuvana

Stalno insistiranje na poništavanju razlike među polovima stvara osnovu za međusobnu mržnju, koja se sada manifestuje tako što mladići i djevojke izbjegavaju jedni druge, a približavaju se, potpuno nastrano, isti polovi !!!
Vader
Full Member
***
Poruke: 242


Resistance is Useless..


« Odgovor #12 poslato: 25, Децембар 2008, 03:03:56 »

jesam ljubomoran sam na tebe, ivo!!!
zbog toga cu popiti jedno pivo
al mozda i dva, ako mi zena da
a ako ne, otecu trece
popicu, pucicu od srece..
zamisli tek deseto..:woohoo:
Sačuvana

This is the tongue that speaks on the inside
These are the ears that ring with hate
This is the beating youll never know
This is the fist that grinds you down
This is the pain that never leaves
These are the screams that pierce your skin
THIS IS THE VOICE OF SILENCE NO MORE
Ivo Car licno
Sr. Member
****
Poruke: 355


« Odgovor #13 poslato: 25, Децембар 2008, 04:53:31 »

Daj pozovi i mene da i ja cimnem koje pivo.:laugh:
Sačuvana

Stalno insistiranje na poništavanju razlike među polovima stvara osnovu za međusobnu mržnju, koja se sada manifestuje tako što mladići i djevojke izbjegavaju jedni druge, a približavaju se, potpuno nastrano, isti polovi !!!
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  
 
Prebaci se na: